Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1201
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Kurde, czekaj... Jak Ceed zwyciężył z MX-5? Serio pytam
    To nie jest trudne - użytkowo. Mazda fajne auto, ale do użytku codziennego już średnio. Tak samo jak Ceed wygrał z Giulią - cenowo. Jedyny logiczny argument.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #1202
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Mój błąd. Musze powiedzieć że mi zaimponowałeś - przeczytałeś całą wypowiedź i znalazłeś błąd ale i tak wiem że jesteż zwykłym internetowym trollem, który bardzo chciałby mieć AR ale z jakiś powodów musi jeździć Passeratti A co do reklamy AR to wlasnie tak powinno sie reklamowac samochody - pokazywać ich piękno a nie chwalic się jak duży tablet udało się wsadzić do auta. A najlepszy jest tekst na końcu reklamy nowego "Paska" - "dla zajętych życiem" - FB, Instagram i inne głupoty... CO TO MA WSPÓLNEGO Z SAMOCHODEM???
    Teraz akurat jezdze touaregiem. Passat kosztowal 220k pln i byl to swiadomy wybor - samochod jest zajebisty. Giulia tez jezdzilem. Prymitywne wozidlo i dlatego mimo tego ze z finansowego punktu widzenia stac mnie to za nic bym tego nie wzial.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #1203
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No ale test był chyba robiony na torze, a nie na nawierzchni typowej bardziej dla OS-ów
    Zgadza się, ale nawyki kierowcy rajdowego działają. Alfa wygrywała wyścigi, gdy Kuzaja jeszcze na świecie nie było, teraz robi się z niego autorytet, który ocenia Alfy, -on mówi np. że układ kierowniczy Alfy 147 GTA jest wręcz niebezpieczny. Może innych zapytać? Alfa 147 GTA to jedno ze sztandarowych sportowych aut tej firmy, a tu wychodzi na to że to bubel o ładnym brzmieniu. Ciekawe co by powiedział o Giulii wygrywającej na torze z prawie całą konkurencją- też pewnie nic dobrego, tak jak wielu tu "ekspertów" od Alf. No bo nawet jak świetnie jeździ, a to brakuje przecież zegarów cyfrowych, ledów itp. , no i to jest taka rozmowa...Jak ktoś nie czuje że Alfą się fajnie jeździ- trudno, jego problem, ważne że ma takie auto jakie mu pasuje (niektórzy jeszcze nie zmienili), ale powinni przyjąć do wiadomości że dla niektórych przyjemność z jazdy jest ważniejsza niż te zegary czy ledy inteligentne (to samochód nie komputerowa zabawka), i nie są to żadni fanatycy tylko normalni kierowcy lubiące sportowe auta. Bo tego póki co, żaden Volkswagen (nawet Passat FSI DSG) nie daje. Wiem, bo osobiście miałem okazje jeździć jednym i drugim.

  4. #1204
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Teraz akurat jezdze touaregiem. Passat kosztowal 220k pln i byl to swiadomy wybor - samochod jest zajebisty. Giulia tez jezdzilem. Prymitywne wozidlo i dlatego mimo tego ze z finansowego punktu widzenia stac mnie to za nic bym tego nie wzial.
    Jeżeli naprawdę jesteś taki jak piszesz i nie jesteś jedynie trollem, który czerpie jakaś tam, tobie jedynie wiadomą satysfakcję, z tego co pisze, to chciałbym tak ogólnie zapytać, po jasna cholerę się tu udzielasz, nie potrafiąc zrozumieć, że dla jednych bardziej liczy się jakość tabletu w aucie, a dla innych coś innego?
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 23-10-2019 o 15:07

  5. #1205
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Teraz akurat jezdze touaregiem. Passat kosztowal 220k pln i byl to swiadomy wybor - samochod jest zajebisty. Giulia tez jezdzilem. Prymitywne wozidlo i dlatego mimo tego ze z finansowego punktu widzenia stac mnie to za nic bym tego nie wzial.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeśli według Ciebie Giulia jest przy Passacie prymitywnym wozidłem, to znaczy że masz blade pojęcie o samochodach a już na pewno o jeździe nimi. Tak w ogóle, to zapisałeś się na to forum tylko po to, by krytykować tą markę, chyba wszystkie Twoje posty tego dotyczą. Nie znam dokładnej definicji trolla internetowego, ale nie byłoby lepiej, gdybyś udzielał się np. na forach Volkswagena (na pewno miałbyś wiele do przekazania), niż pisać tutaj bzdury, bo tak niestety trzeba nazwać co teraz napisałeś. My nie wchodzimy na fora Volkswagena by pisać że to nudne, nijakie i siermiężne auta, nadające się najlepiej do przewożenia worków z kartoflami. Wiem że wygląd Alfy jej brzmienie i styl wzbudza emocje, ale powinno się je opanować i nie pisać bzdur.

  6. #1206
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Prymitywny to Ty jesteś,nie masz innego zajęcia? Jeśli nie to może zacznij obserwować jak Ci włosy na jajkach rosną, jedziesz na farmazonie od samego początku,czym chcesz zaimponować paskiem,turkiem ?

  7. #1207
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Ciekawe co by powiedział o Giulii wygrywającej na torze z prawie całą konkurencją- też pewnie nic dobrego, tak jak wielu tu "ekspertów"
    Proszę mówisz, masz https://youtu.be/wyIShREcmhw?t=99

  8. #1208
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Widać, że był zadowolony. Fajnie to wyglądało, lekko się to Stelvio prowadziło, jakby od niechcenia
    [MENTION=25095]magil[/MENTION] - ty mnie do sakiewki nie zaglądaj. Giulia to fajna zabawka, podobnie jak MX-5, ale średni samochód. I trochę trolla od Passata rozumiem - właśnie z powodu takiej a nie innej mojej opinii o Giulii.

    Teraz z niecierpliwością czekam na Tonale i może, w końcu, jakiś kompakt AR bo Alfetty to chyba nie dożyję.

  9. #1209
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    @magil - ty mnie do sakiewki nie zaglądaj.
    Nie miałem takiego zamiaru. Stwierdziłem tylko fakt różnicy (sporej) w cenie. Ostatnio zrobiłem kilka kkm bliźniakiem - i30. Bardzo przyjemne auto do miasta.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  10. #1210
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał strzelec Zobacz post
    Proszę mówisz, masz https://youtu.be/wyIShREcmhw?t=99
    No fakt, mówi tak dość ciepło, nie wspomniał jakoś o "niebezpiecznym wręcz" układzie kierowniczym (ciekawe czy bardzo się on różni od tego w 147 GTA). FCA go pewnie zaprosiło, zapłaciło mu za występ, to co ma mówić...Czy tacy ludzie mogą być obiektywni? Ja myślę że nie, przynajmniej nie na tyle, by robić z nich jakieś wielkie autorytety i słuchać ich opinii.

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory