Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Temat rzeka, jakich żarówek używacie/polecacie??

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Żarówki sprzedawane na allegro nie posiadają homologacji i z normalnym homologowanymi Cool Blue (bez dopisku hyper) mają niewiele wspólnego.
    nie tylko na allegro, w Realu też widziałem identyczne co na allegro, w podobnej cenie, choć nieco droższe i też bez homologacji.

    Mi się własnie wczoraj przepaliła żarówa. Później sprawdzę dokładną nazwę modelu, bo nie pamiętam. Cena 27 zł, a świeciła tyle samo (i praktycznie tak samo co zwykła za 9 zł). A miała świecić własnie coś ala xenon, blu coś tam, itd

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    Jeśli chcecie mieć dobre światła nie wypalone reflektory kupujcie tylko markowe produkty znanych firm.

    - - - Updated - - -

    A nie te badziejstwa z niebieskim filtrem przez który nie może przebić się światło.

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar zeb
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm 170PS by CinSoft, Black AR 147 GTA
    Postów
    453

    Domyślnie

    Jeździłem wcześniej na Osram NB i zrobiły jakieś 10tyś więc słaaaabo. Teraz skusiłem się na wersję limitowaną Osram NB+. Zobaczymy ile przyjadę na nich. Podobno mają jeszcze wyższą żywotność od NB+.
    Ostatnio edytowane przez zeb ; 16-02-2013 o 00:12

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar KlaudioOs
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Koszęcin
    Auto
    Alfa Romeo 2003' 147 1.9 JTD 140KM BOSE
    Postów
    1,100

    Domyślnie

    miałem założone philipsy xenon efekt, wytrzymały mało, jedna się przepaliła za krótki okres, zakupiłem xenon efekt ultra coś.. ale było podobnie, aktualnie mam włożone bodajże za 26?zł komplet osram Night breaker +25% ? i już prawie rok świecą, .. niestety trzeba się liczyć, że zwykłe klosze, to nie xenony, ani soczewki, i nic na to nie poradzimy, za to moge polecić postojowe żarówki, philipsa xenon efekt, może kosztują około 50zł za komplet, ale ponad rok już świecą, i świecą na ładny, bielszy kolor niż zwyczajne,

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    763

    Domyślnie

    Mam palniki philips d2s 85122 - pracują prawie codziennie od września 2009 i pomimo, że już widać że są trochę wypalone, popracują myślę jeszcze trochę, A jeśli chodzi o żarówki, to tungsram mam prawie wszędzie, bo to najpopularniejsza marka na stacjach benzynowych w kraju
    Zamiast żarówek H6W pozycyjnych z przodu, mam ledy 5x smd can bus na wtyczce ba9s i mogę je polecić, ale pasuja tylko do ksenonów lub wynalazków typu blue vision/night breaker plus.

    Pozdr.,
    L.
    Ostatnio edytowane przez Ludvigus ; 16-02-2013 o 02:24

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slider2002
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Gniezno
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9JTD 110KM
    Postów
    591

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ludvigus Zobacz post
    Mam palniki philips d2s 85122 - pracują prawie codziennie od września 2009 i pomimo, że już widać że są trochę wypalone, popracują myślę jeszcze trochę, A jeśli chodzi o żarówki, to tungsram mam prawie wszędzie, bo to najpopularniejsza marka na stacjach benzynowych w kraju
    Zamiast żarówek H6W pozycyjnych z przodu, mam ledy 5x smd can bus na wtyczce ba9s i mogę je polecić, ale pasuja tylko do ksenonów lub wynalazków typu blue vision/night breaker plus.

    Pozdr.,
    L.
    masz fabryczne xenony? bo jak to tylko palniki w zwyklych lampach to na twoim miejscu bym sie tym nie chwali bo pierwszy lepszy patrol powinien ci za to zabrac dowód rejestracyjny. a co so żarówek to od 70kkm ma standardowe navry i dalej świeca.

  7. #17
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,772

    Domyślnie

    Zaraz po zakupie auta zdecydowałem się na Osram (chyba NB+), zapłaciłem za nie ok. 60 zł. I wytrzymały 6k km, spaliły się wczoraj obie naraz Wstawiłem tymczasowo żarówki marki Ring (cena groszowa, chyba badziew jakiś).

    W aucie służbowym używam zwykłe Tungsram, płaciłem w tamtym roku po ok. 15 zł/sztukę na Orlenie, ostatnie wytrzymały już 30k km.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  8. #18
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Tungsram ma teraż nowe produkty + 50 i 90% wiecej światła. Jak na cene, jakośc świecenie i czas pracy to biją na łeb wszystkie wynalazki markowych firm typu. blue, itp... które również zdarzyło mi się użytkowac.

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar zeb
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm 170PS by CinSoft, Black AR 147 GTA
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Zaraz po zakupie auta zdecydowałem się na Osram (chyba NB+), zapłaciłem za nie ok. 60 zł. I wytrzymały 6k km, spaliły się wczoraj obie naraz Wstawiłem tymczasowo żarówki marki Ring (cena groszowa, chyba badziew jakiś).

    W aucie służbowym używam zwykłe Tungsram, płaciłem w tamtym roku po ok. 15 zł/sztukę na Orlenie, ostatnie wytrzymały już 30k km.
    Skoro spaliły się obie na raz to tylko świadczy o jakości wykonania.
    Mają świetną powtarzalność
    Jeśli te co teraz kupiłem też padną po 10kkm to przerzucę się na jakieś inne.

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    WM
    Auto
    156
    Postów
    154

    Domyślnie

    Też polecam Tungsramy Megalight +90%. Światło nie jest jakieś super białe,ale zółte też nie jest.W polączeniu z postojowymi Philips Cool Blue nie ma żadnej zóltej poswiaty. A i nie ma takiej lipy w deszcz, czy śnieg jak na tych co świeca śnieżna bielą.

Podobne wątki

  1. Temat rzeka, jaki olej lejecie/polecacie??
    Utworzone przez Alfista w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13143
    Ostatni post / autor: 14-05-2024, 17:38
  2. temat rzeka, jaki olej lejecie/polecacie??
    Utworzone przez Administracja w dziale 147
    Odpowiedzi: 233
    Ostatni post / autor: 13-12-2021, 15:53
  3. Temat rzeka, jaki olej lejecie/polecacie??
    Utworzone przez Administracja w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-01-2012, 09:55
  4. Temat rzeka, jaki olej lejecie/polecacie??
    Utworzone przez Administracja w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2010, 14:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory