Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Brera 3.2 JTS Q4

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    może GT
    Postów
    392

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Bordowa z pierwszego linku jest na 90% byłym democarem Fiat Auto Poland . Jeżdziłem identyczną ( też bordo 3.2 ) i miała rejestrację SB 77852
    Nie muszę ci pisać co to znaczy auto demo jeżdżone przez wszystkich i wszędzie ??
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  3. #3
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    ta bordowa rowniez jezdzilem mozesz sprawdzic galerie w moim profilu nie podzielam zdania kolegi ze auto jezdzone przez wszystkich i wszedzie i ze wiadomo co sie z tym wiaze . samochod gdy zostal sprzedany przez fiata mial przebieg okolo 35 tys km i jego stan techniczny nie budzil zadnych zastrzezen bo krotko przed sprzedaza sam nim jezdzilem i zastanawialem sie nad kupnem ale co dzialo sie dalej nie wiem ja z czystym sumieniem polecal bym ten samochod tym bardziej ze w tej cenie to mozna kupic brere ale od handlarza i po dachowaniu ( o ile z nowym wlascicielem nie miala jakis tragicznych przesc )

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    ta bordowa rowniez jezdzilem mozesz sprawdzic galerie w moim profilu nie podzielam zdania kolegi ze auto jezdzone przez wszystkich i wszedzie i ze wiadomo co sie z tym wiaze . samochod gdy zostal sprzedany przez fiata mial przebieg okolo 35 tys km i jego stan techniczny nie budzil zadnych zastrzezen bo krotko przed sprzedaza sam nim jezdzilem i zastanawialem sie nad kupnem ale co dzialo sie dalej nie wiem ja z czystym sumieniem polecal bym ten samochod tym bardziej ze w tej cenie to mozna kupic brere ale od handlarza i po dachowaniu ( o ile z nowym wlascicielem nie miala jakis tragicznych przesc )
    Pamiętasz jaka była jej cena gdy ty się nia interesowałeś ???

    P.S.
    Odnośnie democarów ( tych jeżdżących a nie stojacych na wystawie) zdania nie zmienie . Ostatnio kolega dostał na czas naprawy z Carserwisu Brerę TBi po 40 kkm i też mówił ze auto bardzo mocno wyeksploatowane mimo niewielkiego przebiegu .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  5. #5
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    co do ceny to powiem tyle ze cena zalezy od twarzy wiec nie chce mowic na forum publicznym jaka byla cena tego samochodu co do democara sam kupilem takiego i to z przebiegiem 85 tys wiec ktos mogl by powiedziec ze "byl mocno wyeksploatowny" ale moje auto przed sprzedaza zostalo doprowadzone do wzorowego stanu mi.n. wymienione cale zawieszenie, rozrzad, uklad wydechowy, sprzeglo, nowe opony, nowy lakier, generalnie zostalo zrobione w nim wszystko co bylo do zrobienia sam nawet nie wiem do konca co i jestem sobie dac w stanie reke uciac albo dwie ze drugiego uzywanego egzemplarza na polskim rynku ktory byl by w momencie jak ja go kupowalem w tak dobry a wlasciwie idealnym stanie jak moj poporstu nie bylo

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    może GT
    Postów
    392

    Domyślnie

    Proszę o opinie co do Brery z drugiego linka, prawdopodobnie pojadę ją jutro obejrzeć, cena niska, zwłaszcza, że na mobile.de ceny zaczynają się o 15tyś euro + akcyza 18,6%

  7. #7
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alabaster Zobacz post
    Proszę o opinie co do Brery z drugiego linka, prawdopodobnie pojadę ją jutro obejrzeć, cena niska, zwłaszcza, że na mobile.de ceny zaczynają się o 15tyś euro + akcyza 18,6%
    Generalnie zastanów się czy chcesz 3.2jts? Ten silnik w tej budzie nie ma osiągów, chla na potęgę, nie brzmi, nie ma tego czegoś co stare V6. Przy mojej całej miłości do benzynowych V6tek nie kupiłbym auta z tym silnikiem. Do tego ma koszmarnie drogi rozrząd na 4 wariatorach tak na osłodę ;]
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ducrider
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Brema
    Auto
    159 1.9 16V ;156 2.4 20V sold,159 Tbi,GT QV 170 HP
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Do tego ma koszmarnie drogi rozrząd na 4 wariatorach tak na osłodę ;]
    ale na łańcuchu,
    nic jeszcze nie słyszałem żeby coś się tam z nim działo,tylko w 2.2 JTS łańcuch się rozciągał.

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    może GT
    Postów
    392

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Generalnie zastanów się czy chcesz 3.2jts? Ten silnik w tej budzie nie ma osiągów, chla na potęgę, nie brzmi, nie ma tego czegoś co stare V6. Przy mojej całej miłości do benzynowych V6tek nie kupiłbym auta z tym silnikiem. Do tego ma koszmarnie drogi rozrząd na 4 wariatorach tak na osłodę ;]
    Diesel wychodzi drożej + kwestia diesla w coupe
    2.2 JTS podobno pije tylko trochę mniej, a nie ma napędu 4x4 oraz trzeba zapłacić za niego również 18,6 % akcyzy.
    Zresztą jeżdżę mało, więc chyba jakoś uzbieram na palifko

    BTW , dlaczego akurat tego V6 wzięli od GM?
    Ostatnio edytowane przez Alabaster ; 13-12-2010 o 21:37

  10. #10
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Generalnie zastanów się czy chcesz 3.2jts? Ten silnik w tej budzie nie ma osiągów, chla na potęgę, nie brzmi, nie ma tego czegoś co stare V6. Przy mojej całej miłości do benzynowych V6tek nie kupiłbym auta z tym silnikiem. Do tego ma koszmarnie drogi rozrząd na 4 wariatorach tak na osłodę ;]
    a jechales czy tylko czytales ?

Podobne wątki

  1. [Brera] Alfa Brera z Krakowa
    Utworzone przez wandal007 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 07:29
  2. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  3. [Brera] Alfa Brera 2.0 JTDm w Opolu
    Utworzone przez mateoski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory