Strona 17 z 25 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #161
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,509

    Domyślnie

    mam od stelvio tlumik benzyna tyllko nie wiem czy to samo

  2. #162
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    mam od stelvio tlumik benzyna tyllko nie wiem czy to samo
    Niee

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  3. #163
    Użytkownik Świeżak Avatar Luqas&#913
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Warszawa Bemowo
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał LuqasΑ2255638
    Drugie pytanie - czy na oryginalny wydech od Veloce da radę założyć akcesoryjne końcówki np Ulter NS1-90-1?
    Odpowiadam na swoje na pytanie, może ktoś skorzysta .
    Raczej nie ma opcji montażu akcesoryjnej końcówki wydechu bez przycinania oryginalnej rury - końcówki akcesoryjne zazwyczaj mają około 180-200mm długości z czego 1/4-1/3 nachodzi na rurę, natomiast oryginalny wydech jednokońcówkowy jest zagłębiony od 3 do 4 cm w zderzak. No chyba, że ktoś lubi jak mu wydech wystaje 12 cm poza tył samochodu .

  4. #164
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał LuqasΑ2255970
    Odpowiadam na swoje na pytanie, może ktoś skorzysta .
    Raczej nie ma opcji montażu akcesoryjnej końcówki wydechu bez przycinania oryginalnej rury - końcówki akcesoryjne zazwyczaj mają około 180-200mm długości z czego 1/4-1/3 nachodzi na rurę, natomiast oryginalny wydech jednokońcówkowy jest zagłębiony od 3 do 4 cm w zderzak. No chyba, że ktoś lubi jak mu wydech wystaje 12 cm poza tył samochodu .
    A wystarczyło zajrzeć do tematu o aftermarketowych wydechach (https://www.forum.alfaholicy.org/giu...hy_giulia.html), tam końcówki Ultera były omawiane niedawno

  5. #165
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    A wystarczyło zajrzeć do tematu o aftermarketowych wydechach (https://www.forum.alfaholicy.org/giu...hy_giulia.html), tam końcówki Ultera były omawiane niedawno
    Ale jak może wystawać 12cm z tyłu ? Ja pakowałem końcówki z chin , one mają 15cm długości i można je było całe schować w zderzaku.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  6. #166
    Użytkownik Świeżak Avatar Luqas&#913
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Warszawa Bemowo
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    A wystarczyło zajrzeć do tematu o aftermarketowych wydechach (...), tam końcówki Ultera były omawiane niedawno
    Widziałem ten temat ale tam była mowa o podwójnej końcówce i wolałem samemu pomierzyć dla pojedynczej .

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ale jak może wystawać 12cm z tyłu ? Ja pakowałem końcówki z chin , one mają 15cm długości i można je było całe schować w zderzaku.
    Pewnie miałeś te końcówki, które się nakłada i zakręca trzema śrubami, fakt wygląda na to że je można wsunąć tak głęboko na rurę jak tylko się chce. Nie jestem pewien czy to jest efekt, który chcę osiągnąć. Masz może zdjęcie na którym widać jak to wyglądało u Ciebie?

  7. #167
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    A proszę bardzo

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  8. #168
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Diffusore amore chinole przyszło. Co najmniej do góry nogami z tym pojadę .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20201015_091306.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	51.0 KB
ID:	273378

    Dzięki [MENTION=81906]vincent[/MENTION] za cynk że są dufuzory ala veloce do których pasują odblaski z supera.

    Kolpak, Ty masz na tej focie 90mm?
    Te fake'i w veloce udają jaką średnicę? Czy ktoś ma końcówkę 80mm?

    Dla mnie ideał to byłaby końcówka mocno zlicowana z dyfuzorem, coś jak te sztuczne, tylko żeby dziubek nie odstawał bardziej niż dół.
    Styl szczotkowany albo przyciemniany, ostrzejsza krawędź, zwężający się w środku. Coś jak
    https://centerlinealfa.com/sites/cen...st/ph421_9.jpg.

    Czy te ciemne ultery np https://allegro.pl/oferta/ulter-spor...ing-8812797966 zwężają się do środka? Czy jest wiadro?

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Trevor ; 15-10-2020 o 12:58

  9. #169
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post

    Kolpak, Ty masz na tej focie 90mm?
    Te fake'i w veloce udają jaką średnicę? Czy ktoś ma końcówkę 80mm?

    Dla mnie ideał to byłaby końcówka mocno zlicowana z dyfuzorem, coś jak te sztuczne, tylko żeby dziubek nie odstawał bardziej niż dół.
    Styl szczotkowany albo przyciemniany, ostrzejsza krawędź, zwężający się w środku. Coś jak
    https://centerlinealfa.com/sites/cen...st/ph421_9.jpg.
    otwor w dyfuzorze ma 110mm, wiec te fake'owe seryjne koncowki maja cos kolo tego, pewnie minimalnie mniej. Takze 80mm to bedzie za malo, dla koncowek nakrecanych na rurki tlumika 90mm to optimum, mysle ze 100mm przy dobrym ustawieniu moznaby rowniez tak na styk zalozyc

    wrzucalem zdjecia upgrade'u wydechu w swoim Businessie jakis czas temu, wydech i nakrecane koncowki Ragazzona 90mm, mozna je spokojnie calkowicie zlicowac z dyfuzorem (cofnac) ale ja chcialem zeby troche wystawaly
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2248064
    Ostatnio edytowane przez method ; 15-10-2020 o 20:13

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    otwor w dyfuzorze ma 110mm, wiec te fake'owe seryjne koncowki maja cos kolo tego, pewnie minimalnie mniej. Takze 80mm to bedzie za malo, dla koncowek nakrecanych na rurki tlumika 90mm to optimum, mysle ze 100mm przy dobrym ustawieniu moznaby rowniez tak na styk zalozyc

    wrzucalem zdjecia upgrade'u wydechu w swoim Businessie jakis czas temu, wydech i nakrecane koncowki Ragazzona 90mm, mozna je spokojnie calkowicie zlicowac z dyfuzorem (cofnac) ale ja chcialem zeby troche wystawaly
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2248064
    ok, dzięki.
    właśnie końcówek w ten deseń szukam (z kielichem zwężającym się w środku). może bardziej szczotkowane i ciut ciemniejsze.
    ktoś zakładał tak końcówki na oryginalny wydech veloce? domyślam się że średnica rury wychodzącej jest inna niż np w ragazzonie?

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory