Strona 1 z 50 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie wynajem długoterminowy

    Witam,
    Czy ktoś brał może wynajem długoterminowy w Alfie?
    jak to wygląda i czy warto wysyłać do innych salonów z prośbą o wycene? ja poprosiłem o wycenę Veloce i cena miesięcznie jest dużo większa niż u konkurencji gdzie u konkurencji auto troszkę droższe.
    Czy FCA nie ma swojego banku? ja dostałem wycenę z MasterLease

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,913

    Domyślnie

    w tym wątku z tego co pamiętam znajdziesz trochę informacji odnośnie wynajmu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...g_na_alfe.html
    był jeszcze jeden wątek poza forum Giulii, nie moge na szybko znaleźć.

    wynajem niecały rok temu przez FCA (a właściwie ALD) na lepsze wersje wyglądał słabo, był jednak ktoś na forum z W-wy kto oferował lepsze auta z dużym rabatem pod wynajem - musiałbyś poszukać, nie pamiętam nick-a

    - - - Updated - - -

    w tym wątku z tego co pamiętam znajdziesz trochę informacji odnośnie wynajmu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...g_na_alfe.html
    był jeszcze jeden wątek poza forum Giulii, nie moge na szybko znaleźć.

    wynajem niecały rok temu przez FCA (a właściwie ALD) na lepsze wersje wyglądał słabo, był jednak na forum kolega [MENTION=75329]kamilski[/MENTION] z W-wy który oferował lepsze wersje auta z dużym rabatem pod wynajem, może warto popytać - w moim przypadku było już za późno - auto zamówiłem kiedy dopiero kolega wyskoczył na forum z ofertą.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w tym wątku z tego co pamiętam znajdziesz trochę informacji odnośnie wynajmu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...g_na_alfe.html
    był jeszcze jeden wątek poza forum Giulii, nie moge na szybko znaleźć.

    wynajem niecały rok temu przez FCA (a właściwie ALD) na lepsze wersje wyglądał słabo, był jednak ktoś na forum z W-wy kto oferował lepsze auta z dużym rabatem pod wynajem - musiałbyś poszukać, nie pamiętam nick-a

    - - - Updated - - -

    w tym wątku z tego co pamiętam znajdziesz trochę informacji odnośnie wynajmu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...g_na_alfe.html
    był jeszcze jeden wątek poza forum Giulii, nie moge na szybko znaleźć.

    wynajem niecały rok temu przez FCA (a właściwie ALD) na lepsze wersje wyglądał słabo, był jednak na forum kolega [MENTION=75329]kamilski[/MENTION] z W-wy który oferował lepsze wersje auta z dużym rabatem pod wynajem, może warto popytać - w moim przypadku było już za późno - auto zamówiłem kiedy dopiero kolega wyskoczył na forum z ofertą.

    Melduje się.
    Moja firma, to ride4less.pl.

    Mamy alfy finansowanie przez LeasePlan obecnie, ale za kilka dni rusza Alfa Abonament już nie od ALD a właśnie przez LP. Nie znam wycen, ale chyba będą gorsze od moich. Dogrywane są ostatnie szczegóły.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dużo o tym było mówione tutaj:

    http://www.forum.alfaholicy.org/foru...szczegoly.html


    Ride4less miało dobrą ofertę, ja niestety (stety) wziąłem bogatą wersję BMW 3 z ratą blisko 500 zł mies. tańszą od Alfy, więc jeszcze nie Alfa. Ale następnym razem...
    Ostatnio edytowane przez montana ; 13-01-2019 o 10:28

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    W grudniu 2018 podpisałem umowe z LeasePlan na Giulie Veloce ze stocku z Warszawy. ALD nie polecam

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    wynajem długoterminowy, jeśli wiąże się z limitem przebiegu, nie ma żadnego sensu. De facto auto powinno stać w tygodniu a w niedzielę do kościoła i do cioci na ciastka

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,913

    Domyślnie

    mylisz z wynajmami placonymi mniej lub bardziej liniowo od przebiegu (ktos ma taka oferte). wiekszosc ma jednak rozsadny limit w najmniejszym wariancie typu 15-20tys km/rok. mi takie cos starcza spokojnie do codziennej jazdy + wyjazdy weekendowe + jakies wakacje.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    Moja firma, to ride4less.pl.

    .
    wszedłem na strone ale nie odpowiada mi specyfikacja - veloce i bez łopatek i bez szpery.. , zamawiacie też 'na zyczenie'? bo oferte macie duzo taniej na miesiac niz to co mi w alfie zaproponowano...

    jak wygląda sprawa jeśli np chciałbym wykupić auto po wygaśnięciu umowy?
    Ostatnio edytowane przez Hyoah ; 14-01-2019 o 19:48

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Zgadzam się, mi 20 k km rocznie w zupełności wystarcza. Miałem wcześniej limit 30 k km i nie wyjechałem go

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    https://abonament.alfaromeo.pl/ ceny, te przynajmniej, na stronie internetowej wydają się być atrakcyjne

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory