Strona 34 z 96 PierwszyPierwszy ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #331
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Wystarczy już tutaj tych żali kiedy nie wiemy co i jak, zreszta - na wiarygodna osobę nie wyglądasz skoro w każdym wątku spamujesz i wylewasz żale. Moderatorze proszę niej na uwadze tego trolla-spamera.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #332
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Mariusz jest osobą wiarygodną, mogę to potwierdzić. Nie znam szczegółów, jednak jestem w stanie w pełni zrozumieć jego rozgoryczenie (jako człowieka, który nie jest zakochany w marce, ale chce po prostu korzystać ze swojego/wynajmowanego samochodu). Osobiście znam kilku właścicieli Giulii z różnych roczników i podobnie jak ja, wszyscy chwalimy sobie bezawaryjność tych samochodów (odpukać). Fajnie byłoby poznać przyczyny usterek w tych samochodach, aby móc zawczasu zadbać o to, aby nie powtórzyły się w naszych samochodach.

  3. #333
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint
    Postów
    102

    Domyślnie

    Byłbym ostrożny co do wypowiadania się na ten temat.
    Przypomne że był temat Giulii Quadrifoglio której nie potrafili naprawić mechanicy z włoch, chodziło o silnik. Do tego musiał interweniować prawnik by wymienili samochód.
    Poczekajmy na wyjaśnienia Ja też byłbym wkurzony gdybm wydał prawie pól miliona i samochód padł po tak niedużym przebiegu.
    Niestety silniki w nowych alfach mają swoje problemy i nie jest tak że są super bez awaryjne.

  4. #334
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Mariusz jest osobą wiarygodną, mogę to potwierdzić. Nie znam szczegółów, jednak jestem w stanie w pełni zrozumieć jego rozgoryczenie (jako człowieka, który nie jest zakochany w marce, ale chce po prostu korzystać ze swojego/wynajmowanego samochodu). Osobiście znam kilku właścicieli Giulii z różnych roczników i podobnie jak ja, wszyscy chwalimy sobie bezawaryjność tych samochodów (odpukać). Fajnie byłoby poznać przyczyny usterek w tych samochodach, aby móc zawczasu zadbać o to, aby nie powtórzyły się w naszych samochodach.
    Jak ktoś zaczyna na forum wylewać swoje "gorzkie żale" spamując kilka różnych wątków swoimi fotkami, to wiarygodność mu od tego nie wzrasta, a u mnie wręcz przeciwnie - leci na pysk
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #335
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Ja Alfę darzę uczuciem i wybaczę jej ewentualne kaprysy, jednak użytkownik 2 samochodów uziemionych na dłuższy czas ma prawo się wkurzyć i zrazić, a nawet opisać tę sytuację na forum. Mam czasem niezadowolonych klientów (nie z mojej winy), którzy "grożą" mi opisaniem sytuacji na forum w przypadku np. braku pozytywnej odpowiedzi na reklamację (na co nie mam wpływu) i potem trafiają się negatywne komentarze, itp. Mi czytając wypowiedzi Mariusza jest po prostu przykro, że ma takiego pecha i nie zostanie alfistą, czuć duże, negatywne emocje.

  6. #336
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Ja Alfę darzę uczuciem i wybaczę jej ewentualne kaprysy, jednak użytkownik 2 samochodów uziemionych na dłuższy czas ma prawo się wkurzyć i zrazić, a nawet opisać tę sytuację na forum.
    Oczywiście, że każdy ma prawo opisać na forum swoje doświadczenia z Alfą, ale jeśli ktoś zaczyna swój opis od tezy "sprzedajcie swoje Alfy", bo 2 moje stoją w serwisie, to reszty już pisać nie musi - dla mnie ktoś taki zostaje zwykłym trollem
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  7. #337
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Ja Alfę darzę uczuciem i wybaczę jej ewentualne kaprysy, jednak użytkownik 2 samochodów uziemionych na dłuższy czas ma prawo się wkurzyć i zrazić, a nawet opisać tę sytuację na forum. Mam czasem niezadowolonych klientów (nie z mojej winy), którzy "grożą" mi opisaniem sytuacji na forum w przypadku np. braku pozytywnej odpowiedzi na reklamację (na co nie mam wpływu) i potem trafiają się negatywne komentarze, itp. Mi czytając wypowiedzi Mariusza jest po prostu przykro, że ma takiego pecha i nie zostanie alfistą, czuć duże, negatywne emocje.
    No niestety , zdjęć i pisać na tym forum nie można. Admin kasuje i udziela ostrzeżeń alfy które miałem jeździły zajebiscie, ale PADAJĄ SILNIKi. Nie tylko w tych moich, zdjecia wstawiłem. wnioski wyciagajcie sami. Nigdy do alfy nie wroce. Wykupiłem dodatkowa gwarancje - 9k pln, myślałem , ze spox . Nie, przepychanki serwis - AR trwały ponad 2 miesiące. W końcu AR „zatwierdziła” naprawę i części (blok z cylindrami i tłokami) ma być ok 01.08. Q nie będą naprawiać (tej mojej - biała ze zdjec nie mam pojęcia), szkoda całkowita wiec zakończyliśmy współpracę z firma leasingowa. Dodam , ze Q nigdy nie była na torze - zastrzeżone przez leasingodawcę , GPS.
    Kupiłem nowe auta. AR - piękne i jak jeżdżą - zajebiste. Niestety więcej stoją na podnośnikach , ujnia i tyle.

    - - - Updated - - -

    Moderator jest opłacany przez AR ? To by wiele wyjaśniało.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Oczywiście, że każdy ma prawo opisać na forum swoje doświadczenia z Alfą, ale jeśli ktoś zaczyna swój opis od tezy "sprzedajcie swoje Alfy", bo 2 moje stoją w serwisie, to reszty już pisać nie musi - dla mnie ktoś taki zostaje zwykłym trollem
    A mnie bawi jak ktoś tłucze 1000+ postow na forum samochodowym
    Zdrowka !

  8. #338
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie jestem opłacany. Ale nie toleruje ignorancji regulaminu. A Ty się taka wykazujesz. Do zrozumienia regulaminu też prawnika potrzebujesz? Kasuje bo piszesz o tym samym w kilku miejscach to ani nie jest normalne ani akceptowalne przez zasady panujące na forum.

  9. #339
    Użytkownik Świeżak Avatar BTX
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Giulia 2.0 280 KM / Giulietta 2.0 JTDM 170 KM
    Postów
    65

    Domyślnie

    Moderator jest opłacany przez AR ? To by wiele wyjaśniało.
    Ale Ty czlowieku spamujesz bez ladu i skladu. Rozumiemy, ze jest Ci przykro i jestes rozżalony bo na podnosnikach stoja auta bankow, ktore powinienes uzytkowac za pewnie 800-900 tysiecy... ale nie podajesz zadnej argumentacji, ani nawet informacji co dokladnie sie stalo (tak zeby moze ewentualnie ktos mogl uniknac takiej sytuacji lub po prostu wiedzial na co ma zwrocic uwage). Siejesz jakis ferment i zale bez ladu i skladu. Nie jestem zaslepiony marka bo decyzje o zmianie samochodu tez juz podjalem (a nawet juz cos zamowilem) tylko obiektywnie widze, ze nic sensownego nie napiszesz. Jak masz jakis bol, ktorym chcesz sie podzielic to opisz dokladnie sytuacje co sie wydarzylo. To, ze padl silnik sie zdarza (pozdrawiamy slynnego Mercedesa-AMG ), gowniane serwisy tez sie zdarzaja (pozdrawiamy BMW x5m sciagniete z USA). Spamujac w taki sposob jedynie sie wyglupiasz i pchasz w te posty niepotrzebne emocje. Moderatorowi to Ty mozesz byc wdzieczny, ze nie zaproponowal Ci przerwy na 2-3 miesiace dla ochloniecia i zebrania mysli.

  10. #340
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    @Mariusz11
    Dlaczego nie założysz nowego wątku zadedykowanemu Twoim problemom. Wsadzisz tam opis, zdjęcia i cały przebieg sprawy w jednym miejscu. Będzie ciekawe i pewnie pouczające dla wszystkich. Wszyscy to przeczytają i nikt się nie będzie wkurzał o śmiecenie, powielanie itd itp

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory