Strona 30 z 48 PierwszyPierwszy ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 480

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #291
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,050

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Ja mam stare radio i ostatni to 055, 085 nie wchodzi - komunikat o nie kompatybilności sprzętu.
    ale Ty masz MV002.009.055, a tzw 085 yo MV085.002.046 i taki wejdzie tylko do radia 2 generacji czyli minimum MV051.xxx.xxx



    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    @epsonix - kojarzysz może, czy jestem w stanie zrobić jakiś update do radia z wersją 002.009.043? Mam chyba to najstarsze radio z początku produkcji.
    możesz co najwyżej do MV002.009.055 - on rozwiazuje problemy z bluetoothem - u niektórych wystepują u innych nie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  2. #292
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Zostawię w takim razie bez zmian bo wszystko działa, to szkoda w tym grzebać. Dzięki

  3. #293
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ale Ty masz MV002.009.055, a tzw 085 yo MV085.002.046 i taki wejdzie tylko do radia 2 generacji czyli minimum MV051.xxx.xxx




    możesz co najwyżej do MV002.009.055 - on rozwiazuje problemy z bluetoothem - u niektórych wystepują u innych nie.

    witam,
    Pisałem ostatnio z jwq z Alfaowner no i niestety:

    "7 days ago
    You already have 002.009.055 you say..... This is the latest version for your hardware.
    A85.zip contains 085.000.046. This is only for the NEW hardware only, so not compatible with your system. This is why it refuses to install (the system sees it is incompatible)"


    Szkoda, bo ja pomimo tego, ze mam 002.009.055 ciągle mam problem z wyłączającym się radiem lub przełączającym sie samoczynnie między pendrive i radio. A teoretycznie w tej wersji software'u, którą mam czyli ostatnia możliwa przy tym hardware poprawili tą usterkę.

    Pozdrawiam
    Seba
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 31-12-2019 o 05:46

  4. #294
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,772

    Domyślnie

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    Szkoda, bo ja pomimo tego, ze mam 002.009.055 ciągle mam problem z wyłączającym się radiem lub przełączającym sie samoczynnie między pendrive i radio.
    Reklamowałeś to u dilera? Gwarancja tego nie ogarnie?
    Mnie by trafiło, jakbym wydał tyle siana na nowe auto i radio by takie cyrki odstawiało.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #295
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,050

    Domyślnie

    dowiedziałem się dzisiaj ze źródeł w ASO, że ostatnio na wymianę do starszych aut, przychodza radia starego typu z naklejkami typu po naprawie itp. pewnie zależy od fuksa czy mają takie na zamianę w tym konfigu czy nie i muszą wysłać nowe/nowego typu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  6. #296
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,050

    Domyślnie

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    witam,
    Pisałem ostatnio z jwq z Alfaowner no i niestety
    widzę że nie wierzyłeś w mój wpis z przed 2 tygodni i musiałeś dopytać jwq to mój kolega, jeden z pierwszych klientów sklepu (wył S&S) i generalnie wymienialiśmy już się różnymi informacjami od lat, łącznie z tym że MV085 on ma ode mnie (pośrednio zatem każdy tu i na alfaowner i pewnie na giuliaforums bo jwq też tam pisze). nie trzeba szukać informacji daleko czy liczyć że tam będą lepsze - tu na forum jest kilka osób które śledzą zagraniczne fora, są w kontakcie z odpowiednimi ludźmi i tez na niektórych forach zagranicznych piszą a też często są pionierami w rozkminianiu tematów.

    ogólnie to uderzaj do ASO i wymagaj rozwiązania problemu w ramach gwarancji.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  7. #297
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,530

    Domyślnie

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    witam,
    Pisałem ostatnio z jwq z Alfaowner no i niestety:

    "7 days ago
    You already have 002.009.055 you say..... This is the latest version for your hardware.
    A85.zip contains 085.000.046. This is only for the NEW hardware only, so not compatible with your system. This is why it refuses to install (the system sees it is incompatible)"


    Szkoda, bo ja pomimo tego, ze mam 002.009.055 ciągle mam problem z wyłączającym się radiem lub przełączającym sie samoczynnie między pendrive i radio. A teoretycznie w tej wersji software'u, którą mam czyli ostatnia możliwa przy tym hardware poprawili tą usterkę.

    Pozdrawiam
    Seba
    jest soft do starych wersji 059 nawet 061 ja mam 059

  8. #298
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Co daje 061?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  9. #299
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,530

    Domyślnie

    Nie wiem bo nie wgrywałem serwis odradza bo później trzeba aktualizować sterowniki ja mam ameryke i mogą byc problemy.

  10. #300
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Aha. W takim razie ja spróbuje

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory