Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 178

Temat: Giulia l przeglad

  1. #61
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Ale my się cieszymy że masz takie ASO. Kupujący Inifinity zdaje sobie sprawę że sieć ASO to 4 sztuki na Pl ale nie uważasz za normalne że mam jechać z RZ na przegląd albo naprawę pierdoły np do Poznania czy np Wrocławia ?.
    Po prostu nie pojawiałeś się na jakichkolwiek naprawach i nie miałeś tej "przyjemności" wiec w sumie dla Ciebie jest ok. Jak widać punkt widzenia zależy pod punktu siedzenia ale niestety tu Andrzej nie ma 100 % racji tylko 10000%.
    a co do blacharskiego - 2 opinie 0 albo osobne przeglądy albo w ramach okresowych technicznych w ASO. Generalnie uznają iż przeglądy blachy są w ramach technicznych.

  2. #62
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Dlatego nienawidze generalizowac. Kiedys mialem bardzo duze problemy z BMW, warsztat co miesiac ale wiem, ze wiele osob ich nie ma/mialo i bardzo dobrz bo ogolnie bardzo fajny samochod ale pod wzgledem napraw dla mnie koszmar. Ale nie generalizowalem, nie wypisywalem na forach, ze tragedia co za beznadzieja tylko kupilem AR159 Wybacz Dareek ale to nie jestem fanem takiego podejscia. Kazdy ma swoje zdanie, szanuje to jak najbardziej ale w zadnym wypadku nie jest to obiektywne.

  3. #63
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    22

    Domyślnie

    Troszke sie tu zagalapowali wlasciciele bmw i innych niemieckich marek.Osobiscie bylem posiadaczem vw-w pierwszym roku bylem 6 razy w serwisie z awaria systemu autom.hamowania!-serwisanci zalamywali rece.W drugim roku awarie systemu wylaczania swiatel dlugich!.Pod koniec 2 roku naszczescie jeszcze na gwarancji padla turbina!.Co do cen przegladu bmw-kuzyn wczoraj bmw 5 wykonal I przeglad-2100 zl.Alfe 159 mialem 7 lat i ani jednej awarii.Dlatego znowu wrocilem do alfy.
    Ostatnio edytowane przez maxima3000 ; 05-07-2017 o 12:29

  4. #64
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Mercedes b, kilkanaście wizyt w celu wykrycia źródła dziwnych dzwięków z zawieszenia. Udało się ustalić wadliwy montaż fabryczny podzespołów, dopiero po wygaśnięciu gwarancji. Nie jest tak różowo z niemieckimi produktami premium. Był też ciekawy artykuł dziennikarza motoryzacyjnego i wibracji w nowej e class mercedesa. Opisywał indolencję serwisów w pl, de i Hiszpanii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #65
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Dlatego nienawidze generalizowac. Kiedys mialem bardzo duze problemy z BMW, warsztat co miesiac ale wiem, ze wiele osob ich nie ma/mialo i bardzo dobrz bo ogolnie bardzo fajny samochod ale pod wzgledem napraw dla mnie koszmar. Ale nie generalizowalem, nie wypisywalem na forach, ze tragedia co za beznadzieja tylko kupilem AR159 Wybacz Dareek ale to nie jestem fanem takiego podejscia. Kazdy ma swoje zdanie, szanuje to jak najbardziej ale w zadnym wypadku nie jest to obiektywne.
    Jest obiektywne bo oparte na faktach moich własnych doświadczeniach- to konkretne ASO nic jeszcze nie naprawiło dobrze!!!
    czytając to forum nie jest lepiej w innych ASO AR poczytaj Wątek kolegi Roman35 o przebojach z Giuliettą i wymianie na nowe auto. Skądś te oceny serwisów publikowane w prasie i necie się biorą!!
    Wiesz wszystko super póki nie ma usterek potem zaczynają się schody, a połączenie usterki i cymbała w ASO to naprawdę nic dobrego nie wróży.
    Trzeba to brać pod uwagę tym bardziej, iż nowe modele niejako testują kupujący.
    Mnie nie interesują inne marki - to forum AR wiec nie koloryzujmy jak jest wspaniale bo nie jest.
    oczywiście pewnie zaraz ktoś to wytnie ale co tam może ktoś przeczyta.

  6. #66
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie wiem, nie znam, ale po 1 jestem dziwnie spokojny ze klient infiniti odwiedzi serwis jedynie na ptzeglady a nie na gaszenie kontrolek doczepianie wężyków i updaty psujące osiągi.
    Byś się zdziwił xD Sąsiad wziął FX w 3 letni lizink. Z reguły go widziałem w zastepczym A6. Jak podsumował to auto stało przez 9 miesięcy w serwisie.

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Jest obiektywne bo oparte na faktach moich własnych doświadczeniach- to konkretne ASO nic jeszcze nie naprawiło dobrze!!!
    czytając to forum nie jest lepiej w innych ASO AR poczytaj Wątek kolegi Roman35 o przebojach z Giuliettą i wymianie na nowe auto. Skądś te oceny serwisów publikowane w prasie i necie się biorą!!
    Wiesz wszystko super póki nie ma usterek potem zaczynają się schody, a połączenie usterki i cymbała w ASO to naprawdę nic dobrego nie wróży.
    Trzeba to brać pod uwagę tym bardziej, iż nowe modele niejako testują kupujący.
    Mnie nie interesują inne marki - to forum AR wiec nie koloryzujmy jak jest wspaniale bo nie jest.
    oczywiście pewnie zaraz ktoś to wytnie ale co tam może ktoś przeczyta.
    Skoro jest oparte na Twoich doświadczeniach (bez brania pod uwagę innych opinii), to nie jest obiektywne, a SUBIEKTYWNE. Ale pomijając semantykę. Jest również sporo ocen pozytywnych, gdzie serwis mile zaskoczył klienta. Ja kupując pierwszy samochód AR byłem b. zaskoczony (pozytywnie) obsługą w porównaniu do innych marek. Przykład z innego podwórka: moja żona (zupełny laik w sprawach motoryzacyjnych) po dwóch zdaniach zamienionych z dilerem Renault powiedziała, cyt.:"... wychodzimy, u tego pana nie kupiłabym nawet kilograma ziemniaków". Co nie oznacza, iż marka jest do d..., ale osoba tam pracująca nie spełnia oczekiwań odbiorcy, wszystko zależy od ludzi. Generalizowanie nic nie daje.
    Ostatnio edytowane przez treboR L ; 06-07-2017 o 16:01

  8. #68
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    No ale gdzie te pozytywne przykłady? Chyba ze pozytywem dla Alfy jest to ze nic nie zepsuto przy naprawie.
    Ale może sa? Nie wiem- odbiór wozu z domu na przegląd i odstawienie go, z takim samym zastępczym na ten czas? Nie panda czy linea. Jak tak to nic tylko sypać tymi pozytywami wypada bo warto takie podkreslac.
    A obiektywnie na pewno podskoczy w statystykach wówczas pozycja serwisow.
    Póki ci jest na samym końcu. Obiektywnie. Do świetnego wozu b skutecznie potrafi właśnie serwis zniechęcić skutecznie jak nic innego.

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Posiadam trzeci produkt AR i szykuję się do zakupu czwartego. Od września 2001 r korzystam z serwisu ASO, mam w tej chwili drugiego mechanika (pierwszy założył swój warsztat), który przeprowadza wszystkie przeglądy i naprawy. I jak na razie nie zawiodłem się na nim. Czasami zdarzają się naprawy blacharskie, typu lakierowanie i tu pojawia się pięta Achillesowa warsztatu, ale te wątki są marginalne. Dzięki temu, iż tylko jeden mechanik serwisuje moja auta nigdy nie miałem poważnej awarii, a o drobnych informował mnie z półroczną rezerwą. To chyba dość pozytywny przykład.

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Wkleję jeszcze raz, to co napisałem tu wcześniej i skończcie się już przekamarzać

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Bo o poziomie każdej firmy, i to nie tylko ASO, decydują LUDZIE, a nie nazwa, marka, logo, premium i inne reklamowe duperele!
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Podobne wątki

  1. Przeglad przed kupnem auta
    Utworzone przez Nowy_24 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 18:28
  2. Powypadkowy,dowod nie zabrany.Przeglad ?
    Utworzone przez Endriu Ka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 17:14
  3. [Giulietta] Pierwszy Przeglad okresowy.
    Utworzone przez Tr.maloseryjna. w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 12:48
  4. [159] Przeglad przy 120tys km
    Utworzone przez GregDublin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 11:28
  5. [156] Przeglad techniczny - analiza spalin
    Utworzone przez Szef w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 11:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory