Strona 21 z 51 PierwszyPierwszy ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #201
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    o kurdę ale rynny, jak to teraz gada, mozesz nagrać i wrzucic filmik?
    Zdziwiłbym się gdyby gadało inaczej niż wcześniej, nawet gdy będą kopciły wszystkie cztery.

    Nagrania epsonixa sprzed roku https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2139594
    Oraz inne oficjalne i nieoficjalne:
    https://www.youtube.com/watch?v=7M0LnVEps-U
    https://www.youtube.com/watch?v=4spfsSAA-b4

  2. #202
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    o kurdę ale rynny, jak to teraz gada, mozesz nagrać i wrzucic filmik?
    Gada na bank tak samo jak przed.
    Pytanie czy nigdzie nie dotykają zderzaka? Ja jak miałem 2x90mm było bardzo ciężko i było zapasu po 2mm.
    Daj fotke z bliska jak wycieli zderzak.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #203
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    no w sumie 4 cylindry to fanie gadał nię będzię

  4. #204
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    koncowki gadania nie zmienily ale ja tam jestem zadowoliny z tlumika ultera, bardzo duza zmiana na plus wg stocka a dzieki klapom jest i komfort na trasy. koncowki mocowane sa do konstrukcji auta a rura wchodzi tylko w srodek zewnetrznej. podobno bez gruntownej przebudowy tlumika nie ma szans zeby zrobic inaczej. dla mnie priorytetem sa dymiace wszystkie koncowki wiec bede ich meczyl jeszcze, ale nie wrozy to na latwa sciezke dla zrovienia gotowego produktu.

    pytanie, jest choc jeden ktory powie ze rozmiar 2x10cm jest wlasnie tym jaki ma byc, bo zaraz dostane dola - ja zakladalem max 9cm a w Ulterze jednak stwierdzili ze 10, choc ja im mowilem ze nie zakladam 10tek w ogole. ogolnie podoba mi się ale troche mam mieszane uczucia czy jednak nie przesada do 280hp. do tego żona dogadala, tu czytam rozne rynny i inne okreslenia, zaraz zaczne sie krepowac w dzien wyjezdzac na ulice
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #205
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Eee tam , dobrze jest. ja chce do siebie wstawic 2x110mm [emoji16][emoji16]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #206
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pytanie, jest choc jeden ktory powie ze rozmiar 2x10cm jest wlasnie tym jaki ma byc, bo zaraz dostane dola - ja zakladalem max 9cm a w Ulterze jednak stwierdzili ze 10, choc ja im mowilem ze nie zakladam 10tek w ogole. ogolnie podoba mi się ale troche mam mieszane uczucia czy jednak nie przesada do 280hp. do tego żona dogadala, tu czytam rozne rynny i inne okreslenia, zaraz zaczne sie krepowac w dzien wyjezdzac na ulice
    Najważniejsze, że tobie się podoba. Szczególnie, że jako jedyny widziałeś to na żywo

    Najwyżej będziesz miał wymówkę, żeby założyć kiedyś zderzak od Q

  7. #207
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Eee tam , dobrze jest. ja chce do siebie wstawic 2x110mm Aftermarket-owe wydechy Giulia
    ooo, to ja mam tylko średnie 10cm haha


    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Najważniejsze, że tobie się podoba. Szczególnie, że jako jedyny widziałeś to na żywo
    podoba się ale też trochę doznałem szoku bo się nie spodziewałem 10tek. trzeba się trochę oswoić z widokiem


    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Najwyżej będziesz miał wymówkę, żeby założyć kiedyś zderzak od Q
    gdzieś mi to się kołacze po głowie, ale chyba najpierw wypadałoby dodać kucy więcej. mamy tu prekursora który przeciera wszelkie znane i nieznane ścieżki w 2.0, więc będzie od kogo czerpać wiedzę jak to zrobić żeby moc była adekwatna do obecnych końcówek
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #208
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    gdzieś mi to się kołacze po głowie, ale chyba najpierw wypadałoby dodać kucy więcej. mamy tu prekursora który przeciera wszelkie znane i nieznane ścieżki w 2.0, więc będzie od kogo czerpać wiedzę jak to zrobić żeby moc była adekwatna do obecnych końcówek
    Krok 1. zmienić DP. I kucy więcej i brum brum robi bardziej

    Tak swoją drogą to ciekawe co ten Ulter tak wydziwia z tymi konstrukcjami. Rura na środku i odpowiednio spasowany trójnik nie wejdzie? Bardzo dziwne, że aż muszą coś konstrukcyjnie przebudowywać tłumik, żeby to zrobić.

    Dla porównania Atrapowicz z Ali wyglądałby tak: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1Z8Eyi...Gq6zt3FXaN.jpg.

    No cóż. Ja póki co wrzucę sobie produkcyjnego Ultera bo i tak będzie bazą (a z customowym to więcej roboty niż ma to sens) a czterorura w następnym kroku. Niech mnie Ulter uchowa od AliExpress w międzyczasie

  9. #209
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Krok 1. zmienić DP. I kucy więcej i brum brum robi bardziej

    Tak swoją drogą to ciekawe co ten Ulter tak wydziwia z tymi konstrukcjami. Rura na środku i odpowiednio spasowany trójnik nie wejdzie? Bardzo dziwne, że aż muszą coś konstrukcyjnie przebudowywać tłumik, żeby to zrobić.

    Dla porównania Atrapowicz z Ali wyglądałby tak: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1Z8Eyi...Gq6zt3FXaN.jpg.

    No cóż. Ja póki co wrzucę sobie produkcyjnego Ultera bo i tak będzie bazą (a z customowym to więcej roboty niż ma to sens) a czterorura w następnym kroku. Niech mnie Ulter uchowa od AliExpress w międzyczasie
    Skąd wiesz ze po zmianie dp jest więcej kucy? [emoji16]

    Tu też 4 rury i 4 dymiły...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #210
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Skąd wiesz ze po zmianie dp jest więcej kucy?
    A nie ma? (zakładając nową mapę oczywiście)

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Tu też 4 rury i 4 dymiły...
    Tu miałeś na końcowym Raga czy od Q? Co to za końcówki?

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory