george11
Hanys
- Rejestracja
- Kwi 13, 2008
- Postów
- 2,229
- Lokalizacja
- slask
- Auto
- GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
Witam , mam podobny problem z moca , jakis czas temu jezdzilem alfa 147 140km , i jezdzac moja alfa gt jtd czuje sie jakbym jezdzilem jakims golfem 90km , na komputerze zero bledow , zawor egr i kolektor wyczyszczony ( byla masakra ) egr zaslepiony fabryczna blaszka z dziurami , ramie turbo sprawdzone , podcisnienie do gruszki dochodzi , nie wiem juz co sprawdzac , zostal mi przeplywomierz , jak go odebne i jest uszkodzony to osiagi sie porpawia ? , dodam ze auto pali jak smok wawelski . Prosze o jakas podpowiedz ,sugestie
przesledz dokladnie temat, masz tu wiele wskazówek co i jak sprawdzic, opisz jak dziala sztanga turbo, sprawdz wezyki, sprawdz zawór egr, sprawdz elektromagnes egr, czy silnik dymi przy przyspieszaniu??
pozdrawiam
Ostatnia edycja:
