Strona 12 z 243 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #111
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    To tak jak z kobietami ... albo ma to coś w sobie, i sam nie wiesz czemu się na nią gapisz ,albo nie ma i jest po prostu banalna...Dlatego mam gtv 3,0 .....

  2. #112
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Podobnie wypowiadam się o Ducati. Jesteście pozytywnie świrnięci

  3. #113
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Gtv bardzo zwraca na siebie uwagę i budzi entuzjazm! Notorycznie jestem zaczepiany na stacjach benzynowych przez obsługę, kierowców, a także przez posiadaczy innych fajnych aut. Ostatnio pogadałem sobie i ścigałem się z Nissanem 350Z co myślę nie byłoby możliwe gdybym jeździł bardziej zwyczajnym samochodem- przynajmniej nie w takiej formie.
    Raz miałem też taką sytuację, że jechałem sobie na 3-pasmówce, wlokłem się bo jakieś ślumpy urządziły sobie wyścigi ślimaków i zajęły wszystkie 3 pasy jadąc 40 mimo, że przed nimi było pusto. Gdy w końcu zwolnił się lewy pas, wkurzony na mało wytrawnych kierowców, naglony czasem (spieszyłem się na jakieś spotkanie), zredukowałem sobie do dwójki i z rykiem Busso wskoczyłem w lukę. Gdy Alfa dała głos jadący środkowym pasem kierowca skutera omal nie wpadł mi pod koła- tak bardzo chciał się obejrzeć i zobaczyć co za nim jedzie, że stracił równowagę i omal się nie wywalił.

  4. #114
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Dziś byłem na małej przejażdżce jakieś 30 km w jedną stronę, było ładnie sucho słoneczko świeciło postanowiłem wypuścić bolid na spacer ,..miała trochę przerwy ze względu na warunki pogodowe ...była bardzo zadowolona gdy się rozgrzała wydając swój pomruk miała ochotę na więcej ,więc dałem jej to czego chciała... ja też zresztą oboje wróciliśmy zadowoleni do domu ....aż chce się żyć panowie ...... ,,mam nadzieję że moja w razie co przeczyta ,to ze zrozumieniem''

  5. #115
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Hahaha, kurde, dobrze, że napisałem o tym entuzjazmie. Sprowokowałem Was do tych wyznań, które potwierdzają, że to musi być prawdziwa alfa. Dziś widziałem to auto na jednej z ulic Krakowa ( na poznańskich blachach) I muszę przyznać, że chyba bardziej mi się podoba niż Brera. Namieszało mi w głowie to auto.

  6. #116
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    To nie byłem ja ,tak daleko nie byłem.......Brera też jest fajna, ale nie ma tego klimatu lat 90 no i dźwięku Busso....

  7. #117
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    To auto w sensie gtv, nie Twoje No właśnie klimat lat 90-tych I busso! pozatym ma jakąś taką lekkość wizualną, Brera jest piękna ale trochę zbyt masywna z tyłu. Wolę 159 sw Ku..., tyle tych piękności, że nie wiem co wybrać a tu jeszcze w czerwcu Giulia, ja pier...

  8. #118
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Brera jest piękna, przepiękna. Gtv również jest przepiękna, ale w nieco inny sposób. Ja tam sentymentu do lat 90. ani trochę nie czuję, ale Gtv jest dla mnie dziełem sztuki

  9. #119
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    No, odnośnie tego entuzjazmu to jest też druga strona, a mianowicie zazdrość. Mi ktoś moją zajechał kluczem.

    Hmm... Odnośnie klimatu lat 90, to ja akurat zdecydowałem się na to auto bo nie jest nowe, ale przywodzi raczej na myśl auta już z XXIw. Mi lata 90 w polskiej motoryzacji kojarzą się z otwartą szybą, radiem na kasety i gumowymi wykładzinami na podłodze, a tutaj jest automatyczna klimatyzacja, pełna elektronika, skóra i welur, a także (np. moje) auto jest przystosowane do zastawy audio 4.1. Gtv oferuje więcej niż aktualny standard.

  10. #120
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    a jednak masz auto z lat 90. to co opisałeś to lata 80 ,dla mnie....

    Nie wiem cz\emu piszesz w polskiej motoryzacji,,,?

    chyba mało wiesz o latach 90. dla mnie to koniec produkcji dobrych aut ,które były produkowane dla ludzi a nie dla kasy ....

    gumowe dywaniki i radio na kasety owszem ale w okresie lat 90 ,miały prawie wszystkie a w polskiej motoryzacji tylko były kasetowe ,Miały je Polonezy i duże Fiaty....w latach 90 alfy to rzadkość była na ulicach a co tu o radiach mowa....
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 29-11-2014 o 21:58

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory