Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Movit

  1. #61
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    Jak dzordz pisze ze testuje to znaczy ze sprawwdzi - sam mu dam moje 17 szprychy z gta na testy tych 345
    Dokładnie takie jak omen wyżej pokazał
    fanie by było-w tym przypadku wieksze znaczy lepiej

  2. #62
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Imho już 330 jest wystarczające, nie ma po co dokładać masy nieresorowanej, ludzie płacą grube $$ żeby mieć 2kg lżejsze felgi

    Twin Spark Compressore - Na pohybel hejterom - Szalone 0.5bara
    Mazda mx5 - bokiem, na glebie i z kierownicą po złej stronie.
    "Nothing is "good" for daily driving that's not OEM. So by that logic don't turbo your car. Don't make it faster. Don't do anything. Go buy a bus pass."

  3. #63
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tacka Zobacz post
    powinno wejsc a wejdzie...hmm w sumie wielka roznica.Kupujesz a tu zong mozesz tylko popatrzec jakie masz sliczne hamulce...w garazu...i znowu kombinujesz jak tu przed zona ukryc lub wytlumaczyc (jak masz kumata zone) ze kupiles 18 i musisz jeszcze kupic opony a przeciez dopiero co kupiles komplet pirelli p zero rosso...ja mam lipe bo mam kumata babe
    popoludniu sprawdze ile jest miejsca od zacisku do felgi

  4. #64
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa 156 2.0 Turbo
    Postów
    180

    Domyślnie

    tracka, a patrzyles na ten zestaw?
    http://www.ebspares.co.uk/alfa_156/3...discs/info.cfm
    http://www.ebspares.co.uk/alfa_156/3...rsion/info.cfm
    nowe zaciski + nowe klocki feroodo premier + nowe przewody + nowe tarcze brembo
    jakby sie zagadalo to by pewnie jeszcze troche spuscili z ceny

    pozdrawiam

  5. #65
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    w uk nikt Ci z ceny nie spusci to raz dwa powiedza ze oddzwonia a nie odzwonia,trzy zauwaz ze cena jest bez vat z vat wychodzi to samo co w autolusso czyli okolo 950 funtow,cztery plus wysylka robi sie minimum klocek i piec uwierz mi czas oczekiwania moze trwac od minimum 3-5 tygodni ale to jak jestes najwiekszym fuksiarzem swiata do max 3-.... miesiecy jak jestes zwyklym przecietnym kolesiem a i to po tym czasie rozpakowujesz paczke cieszysz sie jak glupi a tam nagle zonk czegos brakuje cos pomylili itp itd uwierz mi to ze w paczce bedzie wsjo jak ksiazka pisze to jak 6 w totka....ot english reality
    Ostatnio edytowane przez Tacka ; 07-05-2013 o 20:01

  6. #66
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa 156 2.0 Turbo
    Postów
    180

    Domyślnie

    tracka mieszkasz w uk? ja duzo czasu mieszkalem w anglii i kupilem tam prawie wszystko do uturbienia mojej alfy. z wieloma ludzmi robilem interesy i zawsze schodza z ceny jak robisz konkretne zamowienie. nigdy nie mialem zadnej wtopy. ja na twoim miejscu popatrzyl po ebayu bo ja se kupilem nowki sztuki zaciski 4 tloczkowe z Jaguara S type R z nowymi klockami textara za 250Ł dorobilem adaptery za 400zł i mam zajebiste hamulce.

  7. #67
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    mieszkam w uk 8 lat...ponad 8 lat...jestem czesto w Polsce bo ja kocham i mam taka mozliwosc.moze jestes ten co ma szczescie albo ja i moich 87 kolegow z kontraktu po prostu go nie mamy.Nie chce niczego rzezbic z jaguara itd i nie jestem tak cierpliwy i zdolny. Chce kupic zmontowac.Co innego robienie interesow z ludzmi prywatnie na aukcjach itd to jest inna droga wiec sie targujesz normalne i logiczne..kivi84 podał link do duzej firmy-sklepu z nimi nie potargujesz...jesli wogole odbiora i jak to oni mowia odzwonia......najczesciej uzywany zwrot w uk to-ass soon as possible...uzywaja tego wszedzie i standartowo..nawet jest juz istniejacy skrot w uk...asap. yyyy ze tak powiem no comment
    Ostatnio edytowane przez Tacka ; 08-05-2013 o 07:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory