Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: produkcja 4C

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    Tak z ciekawości przejrzałem kilka Twoich postów na innych wątkach. I już wszystko wiem Potrzebujesz wiecznie adwersarza i atencji innych - nie wiem jak chcesz to zrealizować na forum o samochodach ale powodzenia! A i dziękuję, że mnie czegoś nauczyłeś - to dla mnie bardzo ważne

    W skanie ze stycznia o 4C podałem źródło - normalnie dodałbym również te skany ale nie chciałem przerywać toczącej się tam dyskusji. Napisałem też o tym tutaj na wstępie. Ale to przecież dla Ciebie nieistotne - ulżyłeś sobie hasłem "złodziej" pod moim adresem i myślisz że jesteś taaaaaaki kowboj To myśl sobie tak dalej, pozdrawiam

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał minusbb Zobacz post
    Tak z ciekawości przejrzałem kilka Twoich postów na innych wątkach. I już wszystko wiem Potrzebujesz wiecznie adwersarza i atencji innych - nie wiem jak chcesz to zrealizować na forum o samochodach ale powodzenia! A i dziękuję, że mnie czegoś nauczyłeś - to dla mnie bardzo ważne

    W skanie ze stycznia o 4C podałem źródło - normalnie dodałbym również te skany ale nie chciałem przerywać toczącej się tam dyskusji. Napisałem też o tym tutaj na wstępie. Ale to przecież dla Ciebie nieistotne - ulżyłeś sobie hasłem "złodziej" pod moim adresem i myślisz że jesteś taaaaaaki kowboj To myśl sobie tak dalej, pozdrawiam
    \

    Twoje oceny i osobiste wycieczki pod moim adresem nie interesują mnie, ani nikogo, poza tobą. Zaśmiecasz tylko listę.

    Dyskutujemy o konkretnym fakcie, a brzmi on tak: nie podałeś nigdzie ani tytułu pisma ani źrodła, zamieściłeś goły skan, w poście z marca. O tym rozmawiamy i tylko o tym. Złodziejem byłbyś, jakbyś skanował pismo znajdujące się w sprzedaży aktualnie, byłoby to złodziejstwo finansowe i intelektualne: kradzież czyichś zysków oraz kradzież bez pozwolenia efektów czyjeś pracy.

    Jesli jednak skanowane pismo jest bezpłatne i reklamowe, należy podać jego tytuł, lub inne dane (numer, datę). Nie zrobiłeś tego i zamydlanie tematu bełkotem niczego nie zmienia.W poście z 20 marca (Ostatnio edytowane przez minusbb ; 20-03-2014 o 21:03) żadnej takiej informacji nie ma.

    Na to zwróciłem uwagę. Jak się to ma do "atencji innych" nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez KRS ; 27-05-2014 o 10:27

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Minusbb - nie karm trolla

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    \

    Twoje oceny i osobiste wycieczki pod moim adresem nie interesują mnie, ani nikogo, poza tobą. Zaśmiecasz tylko listę.

    Dyskutujemy o konkretnym fakcie, a brzmi on tak: nie podałeś nigdzie ani tytułu pisma ani źrodła, zamieściłeś goły skan, w poście z marca. O tym rozmawiamy i tylko o tym. Złodziejem byłbyś, jakbyś skanował pismo znajdujące się w sprzedaży aktualnie, byłoby to złodziejstwo finansowe i intelektualne: kradzież czyichś zysków oraz kradzież bez pozwolenia efektów czyjeś pracy.

    Jesli jednak skanowane pismo jest bezpłatne i reklamowe, należy podać jego tytuł, lub inne dane (numer, datę). Nie zrobiłeś tego i zamydlanie tematu bełkotem niczego nie zmienia.W poście z 20 marca (Ostatnio edytowane przez minusbb ; 20-03-2014 o 21:03) żadnej takiej informacji nie ma.

    Na to zwróciłem uwagę. Jak się to ma do "atencji innych" nie wiem.
    Normalnie czuję, że uniknąłem prokuratora dzięki tobie. A że nie lubię być dłużny to... Ty zrobiłeś coś dla mnie - ja zrobię coś dla ciebie

    Zerknij tutaj: http://www.nerwica.com/patologiczna-...gi-t43338.html

    Potem oczywiście możesz iść dalej, naprawiać świat Nie musisz podawać źródła swojej nowo nabytej wiedzy

    KUL-TU-RA 4ever!

    Dodano po 3 minutes:

    Cytat Napisał Marcin_M Zobacz post
    Minusbb - nie karm trolla
    Ale może pomogę, tak po ludzku. Jak Alfaholik Alfaholikowi Wiesz co by było, gdyby Hitlera przyjęli jednak na tą Akademię Sztuk Pięknych...?
    Ostatnio edytowane przez minusbb ; 27-05-2014 o 10:42 Powód: Dodano

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    Pieklicie się na KRS, a on ma rację!
    Sam pracuję w branży bazującej na prawach autorskich i mnie też wkurza wszędobylskie złodziejstwo treści...

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    [QUOTE=qooba;1425602]Pieklicie się na KRS, a on ma rację!
    Sam pracuję w branży bazującej na prawach autorskich i mnie też wkurza wszędobylskie złodziejstwo treści...[/QUOTE

    I bardzo dobrze że Cię wkurza! Mnie też. Tylko tutaj nie ma znamion przestępstwa "złodziejstwo" natomiast balansujemy na granicy "znieważenia" bądź też "pomówienia" w internecie. Wszelkich informacji na temat źródła - po ładnej prośbie do mnie - chętnie bym udzielił. Zresztą umotywowałem to w nagłówku posta - łatwo to źródło znaleźć. Ale zaczęliśmy on wysokiego C, oskarżeń w moją stronę - patrz post kolegi KRS -to kontynuujemy w wysokim C. Pozdrawiam.

  7. #17
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał qooba Zobacz post
    Pieklicie się na KRS, a on ma rację!
    Sam pracuję w branży bazującej na prawach autorskich i mnie też wkurza wszędobylskie złodziejstwo treści...
    daj spokój, sam widzisz, zamiast dyskusji, ataki personalne albo wycieczki osobiste. W życiu się nie przyzna, że popełnił błąd, zamiast tego będzie zagłębiał sie w psychologiczne ocenianie mnie. Typowa sytuacja: facet nie ma jaj ani honoru, aby przyznać się do błędu, więc atakuje personalnie albo ucieka w ironię.
    Dalsza wymiana zdań nie ma sensu: przecież on zawsze będzie musiał się odszczeknąć i mieć ostatnie zdanie.
    Droga donikąd.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    daj spokój, sam widzisz, zamiast dyskusji, ataki personalne albo wycieczki osobiste. W życiu się nie przyzna, że popełnił błąd, zamiast tego będzie zagłębiał sie w psychologiczne ocenianie mnie. Typowa sytuacja: facet nie ma jaj ani honoru, aby przyznać się do błędu, więc atakuje personalnie albo ucieka w ironię.
    Dalsza wymiana zdań nie ma sensu: przecież on zawsze będzie musiał się odszczeknąć i mieć ostatnie zdanie.
    Droga donikąd.
    Masz rację kolego - droga donikąd jak większość dyskusji z twoim udziałem. I dlatego prośba do MODERATORÓW o ocenę sytuacji z uwzględnieniem zasad netykiety, poszanowania praw autorskich oraz znamion pomówienia/znieważenia z ewentualnym wyciągnięciem konsekwencji wobec naruszających zasady użytkowania tego forum. Dla mnie koniec tematu. Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    No widzisz) pisałem, ze MUSI mieć ostatnie zdanie))) I dalej brnie, nic nie zrobił. Zrobiłeś kolego, zamieściłeś nie swój tekst z jakiegoś wydawnictwa bez podania jego danych. Zrobiłeś to i zamiast przyznać się do tego i zrozumieć, nadal uciekasz, teraz w apele do moderatorów.
    Na tym forum nie raz, dziesiątki razy zamieszczano skany pism będących w sprzedaży, modowie to zrozumieli i ponawiali nie raz apele o zaniechanie tego. Pisz więc do nich, pisz, z prośbą o ocenę sytuacji w twoim przypadku, tutaj, teraz. Kto ma rację, ja czy ty.

    No ale pisz dalej pisz też tutaj, musisz mieć ostatnie zdanie)
    Ostatnio edytowane przez KRS ; 27-05-2014 o 11:15

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Jaki jest problem? Na skanach widać przy każdym numerze strony logo fwn - Fiat wokół nas. Czyli bezpłatnego czasopisma pracowników grupy Fiata.

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] 4 nowe opony PIRELLI Cinturato P7 235/40/19 Run on flat produkcja koncowka 2014
    Utworzone przez Ciacho13 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-04-2015, 20:56
  2. produkcja 4c material video
    Utworzone przez A.F.E w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-11-2014, 19:20
  3. Produkcja AR 75 - wideo
    Utworzone przez saroo w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 22:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory