Zobacz wyniki ankiety: Głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.

    66 63.46%
  • 2.

    16 15.38%
  • 3.

    6 5.77%
  • 4.

    16 15.38%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Temat: Zdjęcie miesiąca - listopad (nowa edycja)

  1. #21
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Wczoraj w Teatrze TV była sztuka "Jury", która może być dobrą puentą :-)
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  2. #22
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    słabiutko tym razem
    nie głosuję ...


    Cytat Napisał Margor Zobacz post
    Jestem specjalistą od marketingu i reklamy
    na prawdę nie chcę urazić ale ... twoja fotka doskonale pasuje do tej słabej czwórki z konkursu ( strach myśleć co było z tymi któe nie weszły do konkursu )
    w pracy pewnie jest lepiej ale po specjaliście ( zwłaszcza reklamy i mark. - musisz umieć sprzedać swój produkt i przedstawić go w dobrym świetle ) można by spodziewać się duuuużo więcej

    przepraszam

    aha :
    Cytat Napisał Margor Zobacz post
    W ankiecie kto kupi kalendarz wzięło udział 78 osób? To jakiś żart w N.Hucie (u mnie) na podwórku znajdę
    więcej chętnych
    obiecujesz ? czy tylko piszesz ?
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 07-12-2010 o 09:32








  3. #23
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    na prawdę nie chcę urazić ale ... twoja fotka doskonale pasuje do tej słabej czwórki z konkursu ( strach myśleć co było z tymi któe nie weszły do konkursu )
    w pracy pewnie jest lepiej ale po specjaliście ( zwłaszcza reklamy i mark. - musisz umieć sprzedać swój produkt i przedstawić go w dobrym świetle ) można by spodziewać się duuuużo więcej
    Pomijając błędy ort. w tym tekście to muszę zaznaczyć, że akurat miniaturka zdjęcia tego Pana, o którym piszesz jest całkiem interesująca i na pewno inna niż te cieniutkie, nudne jak flaki z olejem, zdjęcia z listopada. Ja osobiście również nie głosuję.

  4. #24
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Margor nie chodzi o to, że jesteś nowy i nikt nie ma zamiaru Cię słuchać tylko o to, że przed nową edycją powstał ten temat: http://www.forum.alfaholicy.org/spra...ok_2012_a.html

    Druga sprawa - uważasz, że po poście jednego użytkownika powinniśmy zmieniać cały konkurs?

    Trzecia sprawa - może nie każdy się zna, ale przejrzyj sondę z ostatniego miesiąca jak jeden z uczestników miał pretensje, że wygrywa inna praca, bo autorowi głosują koledzy Wtedy padł chyba też całkiem odwrotny pomysł, że zdjęć nie powinni wybierać użytkownicy
    Przypomnę też o sytuacji, kiedy jeden z uczestników konkursu założył nawet temat na innym forum z prośbą o to, żeby oddawać głosy na jego pracę.

    Jeśli ma się coś zmienić to więcej osób musi poprzeć jakiś pomysł (chodzi o każdy pomysł). Poza tym najlepszy czas na zmiany był przed rozpoczęciem nowej edycji.

  5. #25
    Użytkownik Ogier Avatar czisi
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Czeladź
    Auto
    Alfa Romeo 156sw
    Postów
    185

    Domyślnie

    Ja też wysyłałem fotkę na ten konkurs i żadnego potwierdzenia z Waszej strony czy doszła czy została odrzucona nic . Wysyłałem dwa zdjęcia raz jakieś 2 tygodnie temu a że nie było potwierdzenia to wysłałem je jeszcze raz jakieś 3 dni temu...

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Robi się problem z niczego. To ja założę temat nawołujący do bojkotu bo jest za mało starych Alf i zero fajnych laseczek. No bez jaj... Co do tej ciemnej foty to można drukować ją jako pocztówkę "Krakow by night" na bank miała by wzięcie Poza tym skoro na tylu użytkowników tylko taka garstka głosuje to chyba utrudnianie tego jeszcze bardziej nie ma większego sensu. Jeśli jest taka opcja to chętnie pomogę przy wyborze fotek w roli drugiej osoby, która będzie zbierała cięgi. Ostrzegam tylko, że im starsze tym więcej dostają ode mnie pkt do lansu A tym czasem agitacja... głosować na nr 4
    NO TO WPADŁEM...

  7. #27
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Imo akurat zdjęcie 4 najgorsze, a że to nie konkurs na auto tylko właśnie na zdjęcie więc mój głos na pewno nie pójdzie na 4. Powiem, że zajrzałem do exif'a 4 zdjęcia i się lekko zdziwiłem hehe

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Taaaa, może lepiej byłoby gdybyśmy mieli do wyboru jakiś malowniczy wschód słońca albo słodziutkie kotki Jakość foty ważna rzecz ale auto liczy się najbardziej, przecież to ma być kalendarz z furami nie z przepisami na ciasteczka. Mi się podoba 33 i dla tego mój głos na 4. Jak bym chciał kalendarz ze świeżymi rakietami Alfy obrobione do granic możliwości to bym kupił pewnie taki badziew w ASO. Dla mnie nr 4 wymiata. 156 i te nowsze fiatowskie hybrydy trochę już mnie osobiście nudzą. Jakieś 33, 75 i GTV6 by się przydało umieścić w tym kalendarzyku bo oglądanie co miesiąc innej wariacji kolorystycznej 156 czy 147 to trochę mało rozrywkowe. Poza tym to ma być kalendarz dla każdego, a nie tylko dla użytkujących maszyny po 93r. To jest oczywiście moje zdanie więc nie cytujcie mnie w mediach
    Ostatnio edytowane przez GUNIOZAUR ; 07-12-2010 o 21:41
    NO TO WPADŁEM...

  9. #29
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Temat nosi nazwę "zdjęcie miesiąca", a nie "auto miesiąca" i osobiście po stokroć wole oglądać po raz n-ty dobrze zrobioną i ciekawą fotkę jak to nazwałeś "fiatowskiej hybrydy" niż po prostu kiepskie foto nawet takiego klasyka jak GTV6... co wcale nie znaczy, że nie podobają mi się takie klasyki wręcz przeciwnie są piękne i chętnie bym je widział w kalendarzu ale nie moja wina, że właścicielom nie chce się/nie potrafią (niepotrzebne skreślić) zrobić porządnego zdjęcia...
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 07-12-2010 o 22:11

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar Bouli Punk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Międzychód (Wlkp.)
    Auto
    Alfa Romeo 156 - 1,6TS 2003r
    Postów
    206

    Domyślnie

    Każdy ma prawo wysłac fotkę więc dlaczego użytkownicy innych modeli niż 156 tak rzadko to robią a potem mają pretensje. Inna sprawa że użytkowników 156 jest chyba najwięcej. Co do tego że ludzie maja znajomych którzy głosują na ich zdjęcia lub zakładają tematy by na ich prace głosować w czym problem by inni tez mieli znajomych lub tez nawoływali do głosowania na swoje prace. A jak ktoś się uprze to założy sobie 20 profili na forum i z każdego konta zagłosuje na swoje zdjęcie. Nie popadajmy w paranoje. To ma być zabawa i jakoś trzeba zdjęcia wybrać. Mi się obecny sposób podoba, choć w tym miesiącu naprawdę kiepskie fotki

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - listopad
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 12:55
  2. Zdjęcie miesiąca - grudzień (edycja 2013)
    Utworzone przez YonasH w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 21:23
  3. Zdjęcie miesiąca - listopad (nowa edycja)
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 07:37
  4. Zdjęcie miesiąca - listopad (nowa edycja)
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 14:41
  5. Zdjęcie miesiąca - listopad
    Utworzone przez Vaselinho w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 01-12-2009, 03:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory