Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, wersja Q4, Sportwagon

  1. #1
    acmt
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, wersja Q4, Sportwagon

    Witam,
    Zainteresowało mnie jedno ogłoszenie - ale mam daleko, żeby oglądnąć to auto.

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C28695215.html

    Po pierwsze ciężko wyrobić sobie opinie co do ceny bo nie ma takich ofert, ale czytałem trochę forum, a szczególnie ten temat. i jeśli wszystko dobrze rozumiem to powinna kosztować przynajmniej 40 tys, tak

    Rozmawiałem, ze sprzedającym zgadza się na sprawdzenie auta w ASO w Krakowie (to jest najbliżej), ale szczerze to nawet nie wiem (nie znalazłem jeszcze tematu czy polecacie taki zabieg). Twierdził, że do zrobienia jest rozrząd i wymiana oleju.

    Auto sprowadzone z Włoch.

    Twierdził, że jeszcze nikt nie był go oglądać, tylko dzwonią i wszyscy mają daleko (jakoś mi się nie chce wierzyć, że nikt z Krakowa się nie wybrał) ale nie widziałem, żeby tu na forum ktoś o to auto pytał.

    Co o nim sądzicie?? Na co zwracać uwagę?? Zawracać sobie w ogóle nim głowę?? Może ktoś go oglądał??

    I co myślicie o sprawdzaniu auto w ASO, albo w Krakowie jest jakiś Pan Zbyszek u którego wszyscy naprawiacie swoje alfy i warto jechać do niego zamiast do ASO. (poszukam jeszcze tego na forum ale jeśli ktoś da linka albo napisze to będę wdzięczny).

    Serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie

    P.s. Sprzedający wręcz się wkurzył jak zapytałem, czy jeśli auto nie będzie zgodne z opisem to zwróci mi koszty dojazdu.

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał acmt Zobacz post
    Witam,
    Zainteresowało mnie jedno ogłoszenie - ale mam daleko, żeby oglądnąć to auto.

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C28695215.html

    Po pierwsze ciężko wyrobić sobie opinie co do ceny bo nie ma takich ofert, ale czytałem trochę forum, a szczególnie ten temat. i jeśli wszystko dobrze rozumiem to powinna kosztować przynajmniej 40 tys, tak

    Rozmawiałem, ze sprzedającym zgadza się na sprawdzenie auta w ASO w Krakowie (to jest najbliżej), ale szczerze to nawet nie wiem (nie znalazłem jeszcze tematu czy polecacie taki zabieg). Twierdził, że do zrobienia jest rozrząd i wymiana oleju.

    Auto sprowadzone z Włoch.

    Twierdził, że jeszcze nikt nie był go oglądać, tylko dzwonią i wszyscy mają daleko (jakoś mi się nie chce wierzyć, że nikt z Krakowa się nie wybrał) ale nie widziałem, żeby tu na forum ktoś o to auto pytał.

    Co o nim sądzicie?? Na co zwracać uwagę?? Zawracać sobie w ogóle nim głowę?? Może ktoś go oglądał??
    Oglądałem to auto. Jest w całości malowane, wnętrze trochę zagruzowane i m.in. kierownica i lewarek do obszycia. Cena jest adekwatna do stanu - kupując Q4 za 32 tysiące nie spodziewaj się cudów. Po tym aucie WIDAĆ stopień zużycia. Silnik pracuje tak sobie, bez zrobienia kolektora, EGR, rozrządu, wymiany oleju - nie ma co się nastawiać na spokojną eksploatację. Podejrzewam, że może być jeszcze do wymiany któryś wtryskiwacz.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  3. #3
    acmt
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Spodziewałem się, że mogła się owinąć wokół drzewa ale nie byłem pewny. Myślałem, że może ktoś oglądał i odrzucił ja z powodów które są dla mnie do przełknięcia (chciałem żeby tak było )

    Teraz przynajmniej zaoszczędziłeś mi km przejechanych na marne.

    Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał acmt Zobacz post
    Dzięki wielkie za odpowiedź. Spodziewałem się, że mogła się owinąć wokół drzewa ale nie byłem pewny. Myślałem, że może ktoś oglądał i odrzucił ja z powodów które są dla mnie do przełknięcia (chciałem żeby tak było )

    Teraz przynajmniej zaoszczędziłeś mi km przejechanych na marne.

    Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
    Nie sądzę, żeby była owinięta wokół drzewa. Nic na to przynajmniej nie wskazuje. Faktem jest natomiast, że ktoś ją całą malował - i to raczej za granicą...
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  5. #5
    acmt
    Gość

    Domyślnie

    To tak w przenośni no spoko i tak nie będę tłukł się 400 km w jedną stronę żeby ją oglądać bo wychodzi na to że nie warto.

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] Model Alfa Romeo 159 Sportwagon - MINICHAMPS - Wersja Limitowana
    Utworzone przez Marek156/159sw w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-02-2015, 18:08
  2. Alfa Romeo 159 2,4 jtdM 230 KM bogata wersja
    Utworzone przez Alfadzięcioł w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 22:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory