Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Temat: Alfa Romeo GTV 2.0 TS

  1. #81
    Użytkownik Znawca Avatar criss2007
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Nowa Sól / Zielona Góra / Kożuchów
    Auto
    Jest: Alfa 166 3.0 V6 24V Był: Alfa Gtv 2.0 T.S '96
    Postów
    1,033

    Domyślnie

    Sam muszę się przypatrzyć czy faktycznie taki bajerek jest bo wcześniej tego nie zauważyłem

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kobielczak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    GT 2.0 JTS
    Postów
    785

    Domyślnie

    Chodzi mi o domykanie szyby, i otwieranie jej, po pociagnieciu za klamke. Nie chce tego - z pilota. jako dodatek do alarmu czy cos, tylko o to, by podczas otwierania drzwi, szyba zeszla na dol i po zamknieciu do góry.
    Jesli tak powinno byc - to u mnie to nie działa, i szukam informacji gdzie jest od tego centralka czy cos

  3. #83
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    Tak było we wszystkich GTV jakie oglądałem i w żabie też tak jest. Po prostu musi się jakoś szyba wsuwać pod uszczelkę. A u Ciebie jak jest? szyba wali w uszczelkę? Wszędzie równo przylega?b

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kobielczak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    GT 2.0 JTS
    Postów
    785

    Domyślnie

    U mnie nic sie nie rusza, nawet jak otwieram centralny zamek wkladajac klucz do dziurki, tak samo jak otwieram drzwi i centralny z pilota... Od kierowcy.. szybka wchodzi pod uszczelke.. a od pasazera.. juz nie.. tzn trzeba mocniej drzwiami trzasnac.. albo jak sie siedzi w srodku, to trzeba szybe opuscic i podniesc zeby dobrze weszla.
    Dlatego pytam czy ktos wie gdzie ten moduł jest, bo moja GTV'ka jest z 98 roku, ale z informacji jakie znalazlem w necie to bylo napisane ze od modeli z 99 byly montowane te urzadzenia do uchylania i podnoszenia szyb, ale nie wiem na ile to sa wiarygodne informacje, wiec chcialbym zapytac was - gdzie szukac tego modulu w aucie (bo moze jest np. odlaczony)

  5. #85
    Użytkownik Embrion Avatar ybsone
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    23

    Domyślnie

    na liście opcji nie ma takiego bajeru
    ja mam z 2000r. wersje Lusso i nic się nie dzieje z szybą, wali ona o uszczelke, a jeśli nie dochodzi to jest krzywo zamontowana. u mnie czasem od strony kierowcy lekko się blokuje ale od strony pasażera mam idealnie. wię jeśli nie dolega równo do uszczelki po zamknięciu to regulacja szyby pozostaje.

    Jedyne fabryczne opcjonalne wyposażenie dot. szyb to:
    Electric front windows Standard Apr 1999 - Now
    One touch facility on driver's window Standard Apr 1999 - May 2001
    Ostatnio edytowane przez ybsone ; 28-03-2011 o 14:48
    Pozdrawiam, Jarek - '00 Alfa Romeo Gtv 2.0 TS Lusso ['Red Style', Grigio Chiaro Met, 916C2B00, AR32301, CF2]

  6. #86
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    W poliftowych na pewno to było, bo właśnie takie oglądałem i wszystkie to miały. Z resztą nie dziwi mnie to bo wszystkie auta jakie widziałem z drzwiami bez ramek to mają. Gdyby były opcje bez i z tą funkcją to musiałyby się różnić typami uszczelek okiennych. A nie sądzę żeby tak było. Po prostu u kogo tak się szyby nie domykają to najprawdopodobniej to jest zepsute.
    Kurde nie wiem gdzie może być od tego sterownik. Najprawdopodobniej w drzwiach bo do tego jest potrzebny sygnał z zamka i do szyb. Mało sensowne byłoby "ciągnięcie" sygnału z drzwi do kokpitu. Ściągnij boczek i zobacz co tam jest.

  7. #87
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Nie ma nic w drzwiach na pewno. Wygłuszałem całe i żadnej elektroniki nie znalazłem chyba, że wmontowana bezpośrednio w siłowniki (w co nie wierzę). Kable pewnie nie musiałby być dodatkowo ciągnięte bo jest ich mnóstwo w wiązce. Przy najbliższej wizycie w garażu zerknę czy coś takiego u mnie działa/jest
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory