Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 363

Temat: [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników

  1. #41
    Użytkownik Embrion Avatar adask0
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Pszczółki
    Auto
    AR 159 SW 1.9 jtdm 16V
    Postów
    1

    Domyślnie

    są handlarzami z Gniezna, mi już wystarczy taka informacja.

  2. #42
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Alfa 156 1.9 JTD z Grudziądza (komis Dax-Car)

    Nr. rejestracyjny CBR 08YR
    Nr. VIN ZAR93200000102253

    Generalnie auto mocno tłuczone, wyeksploatowane, naprawiane chałupniczo. Na dodatek są jakieś problemy z dokumentacją bo handlarz nie chciał jej przedstawić osobie sporządzającej dla mnie raport, a po jeździe testowej w komisie czekał już nabywca. Ogłoszenie jest w tej chwili zdjęte, ale możliwe że jeszcze się pojawi - dlatego ostrzegam.

    Podsumowanie raportu:

    Pojazd powypadkowy z licznymi uszkodzeniami karoserii, chałupniczo przeprowadzona naprawą mechaniki. Przy prawidłowo przeprowadzonym przeglądzie rejestracyjnym pojazd uzyskał by wynik negatywny.

    Nie chcę umieszczać tu linka do pełnego raportu, żeby nie być posądzonym o reklamę firmy która go sporządziła. Ale zainteresowanym chętnie go udostępnię (proszę pisać na PW)

  3. #43
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Pojawiła się (o 3 tys. tańsza, ale i tak...): http://tablica.pl/oferta/alfa-romeo-...5-ID3O7y3.html

    Ogólnie wygląda to tak (cytaty z raportu):

    [...] wgnioty i uszkodzenia poszyć: dachu w części prawej nad słupkiem środkowym, błotnik tylny prawy w części górne, błotnik przedni lewy w części górnej, pokrywa silnika w części przedniej, drzwi tylne lewe w części środkowej, błotnik tylny lewy przy zderzaku. Powypadkowa przeszłość pojazdu - drzwi tylne prawe, pokrywa tylna. Źle zmontowane podszybie, niesprawna klamka zewnętrzna drzwi tylnych prawych.

    [...]

    nieoryginalne śruby na osłonie silnika, pęknięte górne mocowanie kraty wlotu powietrza, ślady naprawy lewej przedniej wiązki elektrycznej, Brak osłony głównego przyłącza klemy na akumulatorze. Przewód zasysający od filtra owinięty kawałkiem gumy i spięty opaskami. Wodziki od skrzyni biegów - luzy zlikwidowano poprzez podłożenie kawałków materiału [...]
    I jeżeli ktoś by chciał choćby na części to jechać na Policję i sprawdzić. Sprzedający nie chciał udostępnić dokumentacji pojazdu testującemu a po jeździe testowej auto było już "sprzedane" (co widać powyżej).

  4. #44
    Pasażer
    Gość

    Domyślnie

    Alfa Romeo 147 1,9 JTD Klimatronik. 5 drzwi 9900 zł
    Francja rej. 533 KE 82
    Tłuczone niemiłosiernie, myślałem, że to kameleon, ale jest po prostu nieumiejętnie malowany. Spasowanie blach jest jakąś komedią, przerwa między błotnikiem a drzwiami po stronie pasażera to jakieś 8mm.
    Być może w tym aucie nikt nie zginął dlatego jest opisany jako bezwypadkowy.
    Komis Auto Katana (chyba drugi komis w Gnieźnie od wlotu ze strony Bydgoszczy).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	C30839126_10.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	102.9 KB
ID:	112178
    Ostatnio edytowane przez Pasażer ; 28-10-2013 o 16:41 Powód: dodatkowa informacja

  5. #45
    Pasażer
    Gość

    Domyślnie

    "Piękna Alfa Romeo Rosso 147 JTD 2003 rok klima"
    Płock
    Kolejne auto po konkretnym dzwonie. Niechlujnie klejone plastikowe obudowy, osłony pod silnikiem montowane na popularne trytytki, każdy element nadwozia skorodowany, jeden w mniejszym, drugi w większym stopniu. Podejrzewam, że lewa podłużnica była wyciągana. Silnik lekko zawilgocony, pojawia się błąd świec żarowych (który jednak znika! - jak zapewnia supersprzedawca) Po odjęciu gazu autem trzęsie niemiłosiernie. Właściciel (a jak się okazało później wcale nie właściciel) zapewniał, że to luźny pasek klinowy - dobry żart.
    Odechciało mi się jazdy próbnej, więc nic więcej nie zarejestrowałem.
    ps. Z warsztatu, w którym pracował rzekomy Alfista, wyszło kilku speców, którzy nagle zainteresowali się autem: "Kurna, ja teraz nie mam czym jeździć, może kupiłbym od Ciebie tą Alfę." - omal nie wybuchnąłem śmiechem.
    ps.2 Zwróciłem uwagę panu, że opony nie są tak wspaniałe jak zapewniał, na co ten odpowiedział: "Panie, te opony są złe? Ja to się zastanawiałem czy nie wrzucić tu jakiś starych kapci przed sprzedażą". - Świetne świadectwo rzetelności i uczciwości.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaala.jpg
Wyświetleń:	286
Rozmiar:	102.3 KB
ID:	112325
    Ostatnio edytowane przez Pasażer ; 29-10-2013 o 20:17

  6. #46
    Użytkownik Romeo Avatar sickboy
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16V Distinctive 2006r
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa 147.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	76.8 KB
ID:	113650
    Ostrzegam przed Alfą 147 FL 2008r 1.9JTDm 120KM, przebieg 114tyś. km. Alfę sprzedaje pośrednik (podobno właściciel salonu Suzuki). Oglądałem ją z kuzynem bo szukał auta dla żony. Auto wygląda na zadbane, zwłaszcza środek. Czar prysł po pomiarze lakieru. Nie malowany był tylko dach, pośrednik twierdził że była tylko lekka obcierka z lewej strony i rzeczywiście ta strona była malowana. Z prawej strony niby nic nie było robione, ale lakier był jeszcze grubszy niż z lewej strony, w dodatku wstawiana była prawa tylna ćwiartka (znalazłem łączenia). Tylna klapa też szpachlowana i chyba z innego auta zdjęta. Lakier położony bardzo ładnie więc laikowi bez miernika cieżko byłoby stwierdzić co było malowane.
    Ostatnio edytowane przez sickboy ; 12-11-2013 o 21:06

    Nero Provocatore - AR159
    Jedna mARka - Jeden Klub - Alfaholicy

  7. #47
    Użytkownik Romeo Avatar Grand231
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Rybarzowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9mJTD 16 V 150 KM
    Postów
    804

    Domyślnie

    W stosunku do tego modelu http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-sta...C31241802.html auto ma przestawiony licznik obecnie powyżej 200 tyś, hodometr ma 0 km, do tego malowany dolny lewy próg, tylnia klapa - tyle że były to malowania estetycznie a nie wypadkowe. Prawa przednia szyba wymieniona (jest nieoryginalna) do tego prawe przednie nadkole wgniecione, maska przestawiona. W środku auto zadbane, jednak środek i dźwięk silnika wyglądał na ok 300 tyś. Do tego auto wymaga dość dużego wkładu finansowego, opony letnie 17" zdarte do drutów, do tego tarcze przód tył + klocki do wymiany, ręczny w ogóle nie trzyma i nie odbija. Sprzęgło do wymiany - ślizga się. Zawieszenie w przodzie do roboty, stuka ma luzy. Ogólnie auto nie warte nawet 10 tyś, na pewno nie 15 tyś ile krzyczy sobie za nie właścicielka.

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MŁODY88
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    AR 146 JUNIOR 1.6 TS
    Postów
    96

    Domyślnie

    Alfa Romeo 145 ze Strzegomia - http://otomoto.pl/alfa-romeo-145-gaz...C31326721.html . Prosze uważać jak ktos chce jechać ja obejrzec. Auto posiada wady o ktorych nie mowi nic sprzedajacy ( a ktore zdazylem zauwazyc):
    - Podloga po prawej stronie przy progu jest pordzewiala na szer ok 10cm i dlugosc drzwi
    - Z tylu wali zawieszenie ( z 200m jak jechalem brat slyszal) prawdopodobnie tuleje lub cos innego
    - Z przodu rowniez dochodza stuki (mozliwe ze stabilizator lub cos w ukladzie kierowniczym)
    - Szyba przod ma odprysk ok 1-1,5 cm na srodku u dolu
    - Nie dziala tylnia wycieraczka
    - Fotel kierowcy przetarty i smierdzi w srodku
    i pare drobnych pierdolek
    Pozdrawiam

  9. #49
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Znów to padło pojawiło się w sprzedaży: http://allegro.pl/alfa-romeo-156-2-0...718156766.html



    http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...ml#post1299205

    - - - Updated - - -



    - - - Updated - - -

    iiiiiiiiii charakterystyczne, wiejsko pomalowane felgi na pamiątkę:



    - - - Updated - - -


  10. #50
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MICHAL147
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    alfa romeo 159 jtdm 16v
    Postów
    37

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/C31309368.html?output=web

    Kręcona 159 w brzesku. W ogłoszeniu 174000 po vinie sprawdziłem ze w 2010 r miał już 98000...dwuletnie auto, czyli 50000 rocznie.
    Po wnikliwej romowie telefonicznej ze sprzedającym ,przyznał że auto ma faktycznie 230000.

Podobne wątki

  1. [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników
    Utworzone przez mar0s w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 13:50
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory