Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2281
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Julka 1.4MA Distinctive/Sport [Nero Etna]
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał domin Zobacz post
    QV czy veloce?
    Veloce jest teraz w najmocniejszej Julce, odkad QV odziedziczyła Giulia.

    Edit:

    Doczytałem. Było QV Line.

    "Nowy pakiet QV Line.
    Wraz z wprowadzeniem wersji Quadrifoglio Verde w ofercie pojawia się pakiet „QV Line”. Dzięki temu klasę wersji „Quadrifoglio Verde” będą mogli poczuć także posiadacze wersji Distinctive i Exclusive z innymi dostępnymi silnikami.

    Giuliettę QV Line można rozpoznać po logo QV line z boku samochodu, hamulcach Brembo, ciemnych oprawach przednich reflektorów, przyciemnianych szybach bocznych z tyłu, bocznych spojlerach oraz specjalnym błyszczącym antracytowym wykończeniu lusterek bocznych, klamek, przedniego grilla i opraw lamp przeciwmgielnych. Sportowe akcenty można znaleźć także we wnętrzu: czarna deska rozdzielcza, aluminiowe sportowe nakładki na pedały i podnóżek kierowcy, sportowe fotele z tapicerką ze skóry i alcantary, wyprofilowana kierownica z białymi (lub czerwonymi) przeszyciami oraz nakładki na progi z logo Quadrifoglio Verde.

    Główne elementy Pakietu QV Line dla Giulietty:
    •błyszczące antracytowe wykończenie grilla, klamek zewnętrznych, lusterek i opraw lamp przeciwmgielnych
    •specjalne nakładki na progi z logo QV
    •logo QV Line
    •Sportowa kierownica spłaszczona u dołu, z białymi (lub czerwonymi) przeszyciami
    •czarne wykończenie wnętrza
    •powiększone tarcze hamulcowe z czerwonymi zaciskami Brembo
    •przyciemniane tylne szyby
    •18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich „Turbine”
    •specjalne dywaniki QV
    •aportowe aluminiowe nakładki na pedały
    •obniżone zawieszenie
    •spojlery boczne
    •fotele z tapicerką ze skóry i alcantary
    •specjalne sportowe fotele z tapicerką ze skóry i alcantary (opcja)"
    Ostatnio edytowane przez A|ex ; 05-08-2018 o 21:37

  2. #2282
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 146 1.9 JTD '00 | Citroen C5 MK3 2.0HDi 140KM Exclusive
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    na pniu się sprzedaje Tb a nie MA- kolega ma suuper egzemplarz salonowy i lipa. podobnie jest w salonach- w tej samej cenie można kupić TB jak i MA
    Daj wiecej info na pw albo tutaj szukam mocniejszej wersji silnikowej (miala byc Mito 155 KM, bedzie Giulietta 150+)

  3. #2283
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Jeździłem ostatnio Julką 1.4 T 170 KM z TCT. Fajne auto, nie powiem ale przy normalnym użytkowaniu spalanie ponad 9l /100. Ponieważ jestem bardzo zadowolony ze 159 2.0 jtdm celuje raczej w Diesla. Nie ma ktoś lub nie słyszał o Giuliett'cie 2.0 jtdm 175 KM z TCT w fajnym wypasie ( najlepiej QV line, czerwona lub biała). Praktycznie nie ma świeżych Diesli w ogłoszeniach a jak sobie skonfigurowałem nową to mi wyszło 138 tys(!!!).

  4. #2284
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Niestety(albo stety) Benzyny zyskują a popularności. A co do spalania zawsze można włożyć gaz mam 170km z gazem i póki co nie mam problemów choć mam go dopiero że 20tys. Ale jest wiele osób na forum. Można też mówić Ohh jej gaz dla plepsu I kuchenek i jeździć dieslem albo na Benz (żeby nie było nikogo nie osadzam, przytacza popularne opinie)

  5. #2285
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Ale gaz to chyba po gwarancji...?

  6. #2286
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Kupując nowe auto raczej tak chyba że ma się kogoś w salonie może są jakieś warunki które pozwalają coś negocjować, niestety nowa jest daleko poza moim zasięgiem i mam przedlift. Nie myślałem se mówisz o nowej po tym co napisałeś że cena jest dość wysoka jak za tej klasy auto.

  7. #2287
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB (+LPG) '12, Lancer 1.8LPG 143KM, '10, BMW 528i '16
    Postów
    304

    Domyślnie

    Duke75 - Jakbym kupował nowe auto z myślą o LPG, to bym pojeździł kilka tysięcy kilometrów (co by ew. wadliwa część dała o sobie znać) i spokojnie montował gaz - tak też zrobiłem w Lancerze , po miesiącu założyłem gaz i się nawet nie zastanawiałem nad gwarancją. Obecnie 170kkm w LPG, oczywiście bez awarii.

    W Giuliettcie 1.4 sprawa była nieco prostsza, bo silnik był sprawdzony i wiadomo, że przejeździ i 300kkm bez awarii. Obecnie prawie 50kkm w LPG.
    Obawiałbym się o Giulię 2.0, żeby do niej gaz wrzucić, ale do Giulietty?

  8. #2288
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Obawa obawą, ale rozumiem że ludzie szanują gwarancję

  9. #2289
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Kleosin
    Auto
    159 2.0 JTDM 170KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    szukaj TB 120 i nie kombinuj bo przy takich przebiegach jedna usterka typu DPF, EGR, dwumas i całe twoje oszczędności w pis.....uprzedzam - wywalenie DPF za chwilę skończy się karami wiec.....
    DPF i EGR odłączę więc o jakich usterkach piszesz? Dwumas i sprężarka są tu i tu...

    Projekt karania za wywalenie filtra jest dopiero w Sejmie, a zanim to faktycznie będzie egzekwowane od przeciętnego Kowalskiego to pewnie prędzej będę jeździł hybrydą bądź autem elektrycznym.
    Dlaczego?
    Otóż norma dla Diesla wynosi obecnie 1.5 k(m-1). Zdrowy silnik z DPF emituje zadymienie w okolicach 0,02 k(m-1), natomiast taki bez filtru w przedziale 0,3-0,7 k(m-1) więc nie ma żadnego problemu żeby przejść badania.
    Muszą zatem wprowadzić bardziej restrykcyjne normy (na co zapewne będzie potrzebna zgoda UE) lub zmienić sposób przeprowadzania badania zadymienia w pojeździe. Już widzę jak 60-letni pracownik stacji kontroli pojazdów, który ma problem z obsługą komputera będzie podłączał interfejs diagnostyczny.
    Póki co to jedynie strachy na lachy, bo wciąż nie ma pomysłu jak to wcielić w życie...

  10. #2290
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Projekt karania za wywalenie filtra jest dopiero w Sejmie, a zanim to faktycznie będzie egzekwowane od przeciętnego Kowalskiego to pewnie prędzej będę jeździł hybrydą bądź autem elektrycznym.

    Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/mito...#ixzz5NQc3nXmB
    Żebyś się, kuna, nie zdziwił. Zbiorą się po kryjomu nocą w sejmie i po zawodach.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory