Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Julki na tor

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Może tą GTA był pierwszy raz czy co, nie każdy jest mistrzem od razu. Niektóre eMki czy porsze jeżdżą czasem po 2:10.
    Ostatnio edytowane przez koskar ; 18-08-2015 o 16:06

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar 5turbo
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    159,GT, Bravo 2.0, Formuły Promot III, Dallara F393
    Postów
    259

    Domyślnie

    Faktycznie patrząc na te czasy TD szału tam nikt nie robi. Ciekawe z czego to wynika. Poznań ma w sumie ze 4 takie mega trudne prędkościowo zakręty. Na prostych te auta powinny nadrabiać sporo. Ale może mamy wycięte pewne części mózgu dlatego nie hamujemy
    www.5turbo.com
    Nowe natchnienie Promot 76/84
    Nowsze Dallara F393
    159 1.9 280 F40 inside
    159 ti 2.4 210
    Fiat Barchetta 131
    Fiat Coupe 2.0 20VT 220

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    To jest impreza amatorska. Zdarzają się ludzie, którzy widać, że są oderwani od korpo biurka i chcą zobaczyć, jak się jeździ ich nowym BMW, przyjeżdżają ludzie vanami albo kombi... Jak dla mnie o to chodzi w takiej zabawie, a nie o kręcenie czasów.
    I tak jest mało samochodów "cywilnych" a poniżej 200KM głupio się powoli pokazywać...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    To jest impreza amatorska. Zdarzają się ludzie, którzy widać, że są oderwani od korpo biurka i chcą zobaczyć, jak się jeździ ich nowym BMW, przyjeżdżają ludzie vanami albo kombi... Jak dla mnie o to chodzi w takiej zabawie, a nie o kręcenie czasów.
    I tak jest mało samochodów "cywilnych" a poniżej 200KM głupio się powoli pokazywać...
    Dokładnie tak! Może nie było "eko", ale zabawna była świetna. Raczej nikt się z Alfy nie śmiał, choć miałem jedno z wolniejszych aut (no i kompletny brak umiejętności torowych). Pojechałem dla funu sprawdzić jak się jeździ Julką w bardziej wymagających warunkach. Na pewno to powtórzę.
    Najśmieszniejsze jest jednak to, że auto mi zaczęło mniej palić po wyprawie. Także może trochę "eko" było

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Przepaliłeś to co się zebrało przez mulastą miastową jazdę i tyle.

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał abnuk Zobacz post
    Pojechałem dla funu sprawdzić jak się jeździ Julką w bardziej wymagających warunkach. Na pewno to powtórzę.
    Najśmieszniejsze jest jednak to, że auto mi zaczęło mniej palić po wyprawie. Także może trochę "eko" było
    Jesteś już którąś osobą z kolei u której mniej zaczęła palić Julka jak dostała trochę w palnik. Mam pytanie, jaki masz zawias?

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Jesteś już którąś osobą z kolei u której mniej zaczęła palić Julka jak dostała trochę w palnik. Mam pytanie, jaki masz zawias?
    Fabryczny z pakietu Sport.

  8. #18
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    napisz coś więcej jak się zachowuje ten zawias na torze , nie za miękki jeszcze jest w stosunku możliwości reszty autka?? Nie miałem okazji się nigdy przejechać taką z pakietem sport żeby porównać ale na pewno standardowy seryjny jest zdecydowanie za miękki nawet do szybszej jazdy po ulicach a co dopiero w jeździe torowej, dlatego mimo chęci na te chwilę nie było sensu abym się tam wybierał .....

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    48

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nie mam doświadczenia i porównania. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy, to trochę rozczarowały mnie dwie rzeczy:
    - miałem problem z wyczuciem układu kierowniczego - nie dawał mi takiej pewności w zakrętach, żebym zawsze wiedział jak się auto zachowa i jak pokonać zakręt. Może to być też kwestia zawieszenia.
    - seryjne hamulce niestety okazały się zbyt słabe. Żałuję, że nie wziąłem Brembo i zastanawiam się nad dołożeniem teraz. No i jeszcze mały wstydliwy detal - włączanie się świateł awaryjnych przy mocniejszym hamowaniu ) W tych jazdach treningowych oznaczało to jedno - "wyprzedzajcie mnie"
    Nie brakowało mi natomiast mocy, bo to jest dosyć wolny tor - raczej dla amatorów.
    Bardzo podobał mi się też właściwie brak podsterowności. Pewnie to kwestia elektronicznej szpery, ale bardzo podoba mi się jej zachowanie, bo wcześniej myślałem, że jest to tryb działania ESP, ale w jeździe ESP włączało się dużo później niż szpera.

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    BAS niestety strasznie wkurza i jest moim zdaniem zbyt czuło ustawiony - dlatego ja od dawna jeżdże bez tego ustrojstwa bo włączało się zbyt wcześnie i często jadący za mną zastanawiali się o co mi chodzi że mrugam . Zastanawiam się nad wymianą sprężyn na te z pakietu sport bo ile się nie nie mylę tylko sprężyny są twardsze a amorki chyba są te same? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Mam też nadzieję że wysokosć auta się nie zmieni? Obniżać na pewno nie chcę

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Hak do Julki
    Utworzone przez MikeB w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 09:29
  2. [Giulietta] Zakup Julki - szybka porada:-)
    Utworzone przez marti w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 12:31
  3. [Giulietta] Kupno używanej Julki
    Utworzone przez goral123 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 18:36
  4. [Giulietta] Chlapacze do Julki
    Utworzone przez Ciastek C w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory