Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 169

Temat: Prośba o oględziny z naszego regionu

  1. #41
    Użytkownik Świeżak Avatar Matteu
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Sportwagon '07
    Postów
    31

    Domyślnie

    Byłem oglądnąć Alfę z Krosna (dokładniej z okolic Krosna) w lipcu tego roku. Widzę, że kilka zdjęć nowych zostało wykonanych. Niewiele mogę powiedzieć, nie było mi dane przejechać się tym samochodem, właściciel argumentował to faktem, iż 'nie chce się ścigać po górskich drogach'. Czujniki parkowania nie działały, klimatyzacja nie była sprawna (nic się nie zmieniło). Auto stało na 18', od właściciela usłyszałem, że po prostu sprzedał koła z innych fotografii osobno. Mnie mówił, że kupił auto od syna kolegi, ostatnio głównie stało nieużywane (pod akademikiem), więc jeśli ktoś jest zainteresowany może zapytać o poprzedniego właściciela

    Alfa jest w wersji 8V, 120km, tyle, że bez EGR i DPF, więc w ogłoszeniu jest wpisane 136km.
    Ostatnio edytowane przez Matteu ; 15-09-2014 o 15:02 Powód: Dodano

  2. #42
    Użytkownik Świeżak Avatar djaw
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Jasło/Warzyce
    Auto
    156 1.9 JTD | Gtv 2.0TS | 159 2.0 JTDm
    Postów
    51

    Domyślnie

    Jak wszyscy pytają to i ja zapytam, kojarzy ktoś może ten egzemplarz, http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-ti-C34506171.html - z góry dzięki

  3. #43
    Użytkownik Romeo Avatar psylo
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Audi A5 Sportback
    Postów
    768

    Domyślnie

    Ta albo identyczna (mało prawdopodobne... ) 159SW TI z Radymna była wystawiona przez dłuższy czas kilka miesięcy temu (podobne zdjęcia, ta sama miejscowość) i się sprzedała z tego co się dowiedziałem od sprzedawcy jak się wybierałem ją obejrzeć. Teraz wróciła ze znacznie niższą ceną, ciekawe dlaczego.

  4. #44
    Użytkownik Świeżak Avatar djaw
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Jasło/Warzyce
    Auto
    156 1.9 JTD | Gtv 2.0TS | 159 2.0 JTDm
    Postów
    51

    Domyślnie

    Hmm, udało mi się znaleźć coś takiego
    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl i
    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-159-...5-ID6dRpN.html
    dane się trochę nie zgadzają, rocznik, przebieg, kraj, ta poprzednia miała mieć xenony, ale nie mogę się dopatrzeć spryskiwaczy na fotkach. Generalnie jak znajdę czas, to się dziś wybiorę rzucić okiem, @psylo - dzięki za trop, może fałszywy, ale zawsze można będzie się czegoś dowiedzieć więcej podrzucając to sprzedającemu.

  5. #45
    Użytkownik Romeo Avatar psylo
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Audi A5 Sportback
    Postów
    768

    Domyślnie

    Tak, z tego to w żadnym z ogłoszeń (nowe/stare) nie ma spryskiwaczy (powinny być widoczne otwory w poziomej płaszczyźnie zderzaka pod reflektorami), więc jeśli już to może mieć niefabryczne HIDy dołożone

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    tylko chlopocki na tym starym zdjeciu widac doosc dobrze panel gdzie macie regulacje swiatel i swiatla przeciwmglowe i widac, ze regulacji swiatel nie ma wiec powinny byc fabryczne ksenony.Na zdezaku czesto na zdjeciach nie widac tych 3 malych punkcikow.Na tym aktualnym ogloszeniu nie widac dokladnie tego panela ale jak to to samo auto to powinny byc.Jeszcze jedna rzecz ktora zauwazylem - w aktualnym ogloszeniu emblemat 159 jest wyzej niz Ti na klapie,a w poprzednim wydaja sie byc w linii wiec albo malowany byl tyl albo to sa inne auta bo jeszcze dywaniki sie roznia w obu ogloszeniach i jeszcze obecna ma lusterko fotochromatyczne,a tamta miala zwykle wiec dla mnie to dwa rozne auta.Tamta poprzednia wygladala znacznie lepiej i byla troche drozsza.

  7. #47
    Użytkownik Świeżak Avatar SEBA-SB
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    RADOM
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9 150KM
    Postów
    204

    Domyślnie

    Mam wielką prośbę czy mógłby ktoś obejrzeć tą alfę http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-1-9td-i4633965800.html Jestem na etapie poszukiwań, kilka już obejrzałem ale ulepy. Jakby ktoś mógł zobaczyć czy warto jechać byłbym wdzięczny.
    Moja Była Alfa Romeo 156 Cadamuro Rosso Corsa
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._1_9jtd-5.html

  8. #48
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    nie wydaje mi sie zeby ta byla jaks inna.132 tys.km a galka biegow zdarta jakby ktos papierem sciernym ja jechal? pozatym GT po prawej stronie klapy bagaznika i te felgi chyba od GTA nie bardzo wygladaja na GT.Malo zdjec wnetrza i brak bertonek na blotnikach.Moze Ci ktos luknie i oceni na zywo ale po zdjeciach to szalu dla mnie nie ma

  9. #49
    Użytkownik Świeżak Avatar SEBA-SB
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    RADOM
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9 150KM
    Postów
    204

    Domyślnie

    Tej gałki biegów nie dojrzałem. Znaczków bocznych widzę, że nie ma a na klapie po drugiej stronie. Dla mnie może być malowana tylko żeby była dobrze zrobiona i mechanicznie nie padło. Może ktoś ją obejrzy bliżej.
    Moja Była Alfa Romeo 156 Cadamuro Rosso Corsa
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._1_9jtd-5.html

  10. #50
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEBA-SB Zobacz post
    Tej gałki biegów nie dojrzałem. Znaczków bocznych widzę, że nie ma a na klapie po drugiej stronie. Dla mnie może być malowana tylko żeby była dobrze zrobiona i mechanicznie nie padło. Może ktoś ją obejrzy bliżej.
    Gałką się nie przejmuj w GT to chyba norma w mojej tez jest wytarta, co do oznaczeń GT może się okazać że tak jak w moim przypadku samochód pochodzi z początku produkcji ...2003 rok, rejestracja 2004 wszystkie chyba miały z prawej strony, 16500 do opłat plus pakiet startowy...wyjdzie koło 20 tysi, jak szukasz nadal odezwij się do mnie. Sprzedaję swoją GT może akurat ci się spodoba. Odezwij się na PRIW podeślę ci link do ogłoszenia.

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Superjahu007 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 984
    Ostatni post / autor: 22-11-2023, 20:08
  2. Prośby o oględziny aut z regionu.
    Utworzone przez Igorrodz w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 16-04-2023, 11:13
  3. Prośby o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1512
    Ostatni post / autor: 05-04-2022, 13:58
  4. Prośby o OGLĘDZINY aut z naszego regionu - TU WPISYWAĆ! -
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 12:53
  5. Moderator naszego regionu
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 22:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory