-
dmuchawa nawiewu...
wchodze do samochodu przed chwilka, odpalam i daje nawiew na szybe bo zamarzła a tu lipa, brak oznak życia....nawiewu...ostatnio mi strasznie piszczało w nawiewie.. i chyba coś sie spaliło...masakra tak sie wkur....że szok....moze podpowiecie gdzie jakies bezpieczniki albo cos...dzieki z góry:mad:
-
wyjmij dmuchawę i wyczyść trochę
może tylko coś ją zblokowało ( miałem taki przypadek )
a bezpieczniki są opisane w instrukcji
-
gdzie jest dmuchawa jak mozna spytac
...??
-
za schowkiem, musisz go wyjąć i odkręcić chyba 2 śrubki od dołu. Pozdrawiam
-
pod schowkiem
schyl się tam i zobaczysz
odkręć śrubkę , przekręć dmuchawę i wyjdzie sama
http://www.forum.alfaholicy.org/156/..._dmuchawy.html
-
podczas rozkrecania dmuchawy uslyszalem takie buczenie ciche spod konsoli tam gdzies kolo popielniczki....w środku jakby cos piszczało...dmuchawe przeczyściłem i nic:(
-
-
można normalnie powiedziec, nie znam sie dobrze z tym na krótko
-
wez z akumulatora + i - i podłącz do dwoch zaciskow przy wentylatorze to tak najprosciej i zobaczysz czy wogole wystartuje:rolleyes:
-
Ja tydzień temu miałem to samo. Mi wentylator podpięty na krótko chodził, a do wymiany był rezystor (opornik). Ciężko go było dostać identycznego jak miałem ale sie udało. Można go wymienić samemu mimo, że to moje pierwsze auto i nie jestem ekspertem w majsterkowaniu:)