Jak nie masz kluczyka ustawionego na MAR to sie nie martw o aku - calkowicie odciete zasilanie centralki.
Wysłane z mojego GT-I9000
Jak nie masz kluczyka ustawionego na MAR to sie nie martw o aku - calkowicie odciete zasilanie centralki.
Wysłane z mojego GT-I9000
Tak samo miałem problem z kontrolką poduszki, u mnie okazała się wtyczka pod siedzeniem pasażerakolega wsiadł i zamiast dźwignię do przesuwu fotela chyba za kable złapał, po dociśnięciu wtyczki wszystko ok
![]()
Odgrzewam temat. W mojej alfie również kontrolka ma swoje humory na zasadzie niezdecydowania raz świece, raz nie. Ostatnio korzystając z pomocy kolegi podpielismy kompa -> efekty widoczne na załączonym obrazku. Czy ktos ewentulanie mógłby rozjaśnić sytuacje o co chodzi i jak to ewentualnie wyleczyć ? Zaznaczam, że błędu z wartościa wysoką nie udało się usunąc. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc !
![]()
Wartość za wysoka jest powodowana kiepskim stykiem pinów we wtyczce. Generalnie należy się dostać do napinacza pasów (w słupku) i poprawić wtyczkę.
Wysłane z mojego GT-I9000
temat wałkowany od lat... te wtyczki się wycina a przewody lutuje na stałe