Też byłbym zainteresowany.
Też byłbym zainteresowany.
Ale na alle nie ma wachaczy
![]()
@gord: Dzięki
@bonzaj: jak nie ma, jak są - komplet 2 wahacze (zmodyfikowane TRW).
Ciekawe gdzie!!! jest tylkko link do alle a tam parę sztuk czegos innego
Ostatnio edytowane przez bonzaj ; 21-08-2013 o 17:53
Panowie wypowiem sie na temat tych badziewnych fastow,kumpel ma 147 2.0ts,mial skonczone zawieszenie,po prostu w srodku jechalo sie jak w maluchu wszystko strzelalo wszedzie luzy i wogole no masakra,auto potem mialo isc na sprzedaz bo kumpla przycislo,przed sprzedaza kupij najtanszy zestaw zawieszenia FAST,tyle ze caly komplet ze wszystkim,wszystkie wahacze,drazki,koncowki drazkow,gumy,laczniki jakies tak poduszki po prostu wszystko co tam sie znajduje kupil nowe z FASTA,to samo do tylu,tez cały kompletny zestaw zawieszenia tez FASTA, chyba tylko jakies tam 2 wahacze tylne VEMY były,wszystko co sie dalo zostalo wymienione i z tylu i z przodu,wszystko oprocz amortyzatorow.Tak sie sprawy potoczyli ze jednak nie sprzedał tej alfy i nadal ja jezdzi,przejechal juz na tych badziewnych czesciach 12 000 i nie wierzylem wlasnym usza ale w srodku nadal jest cisza nie ma zadnych luzow,po prostu no nie ma sie do czego przyczepic,po 12k wszystko jest ok.Jak myslicie czemu tak ? to dlatego ze wszystko wymieione czy takie szczescie,sam sie przymierzam do wymiany i mysle wlasnie.
Możesz montować taki komplet, AR 147 ma masę 1185kg ,w porównaniu do AR 156 2.4jtd 1425kg która z racji masy własnej potrzebuje czegoś mocniejszego.W odmianach benzynowej śmiało można montować.
myslisz ze da to rade przy naszych strasznych drogach ? lubie czasami dobrze naparzać na winklach mam troche obnizona alfe