widzę, że w grupie na FB przeważa jednak arkadia. Mi to wszystko jedno w sumie. I tu i tu mam blisko, jedynie na ten Gocław czy Promenadę muszę kawałek podjechać.
18:00
19:00
20:00
widzę, że w grupie na FB przeważa jednak arkadia. Mi to wszystko jedno w sumie. I tu i tu mam blisko, jedynie na ten Gocław czy Promenadę muszę kawałek podjechać.
Zakochany w Alfie od pierwszego wejrzenia
Były:
Opel Astra 1.6 1998
Alfa Romeo 156 1.8 TS 1998
Seat Cordoba 1.6 1999
BMW E36 316i 1998
Jest:
Alfa Romeo 156 1.9 8V 115KM JTD FL 2005
Moja Becky 1.8 T.S.
A mnie wszystko jedno, dowsząd mam daleko z Chotomowa.
A w tym tygodniu znowu się melduję, bo się okazało że wieczornych zajęć w zeszłym tygodniu co ich miało nie być- były i nie ma ich w ten czwartek.Plus nie ma kolejnych także ruszam sobie z samego rańca.
![]()
Oskar to śmigamy razem? wreszcie i mi sie uda pojawićale na którą godzinę?
Paweł jak najbardziej- Orlen przy Sobieskiego o 17:30?
Tofik bardzo ciekawe i przydatne rzeczy tutaj piszesz![]()
Tofik profesor![]()
"A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
J.Clarkson
Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
Brera Team Poland - Facebook Group
Miłośnicy cabrio Mazowieckie by CABRIO POLAND
Legionowo Cabrio Style
Alfa Romeo Gtv/Spider Team_916
Alfaholicy.org
Alfaholicy Mazowsze
Podkarpaccy Alfaholicy