u mnie jest ich filia i mam ich górne wahacze u siebie. Zrobiłem na nich jakieś 2-3 tys i na razie spokój. Jeśli je kupisz radzę od razu wyciągnąć tuleje i poczęstować je smarem. Ja użyłem teflonowego i spokój nic nie piszczy.
Też je mam i jestem bardzo zadowolony, pół roku już jeżdżę po tych naszych pięknychdrogach i na razie nic nie słychać.Sam je wymienialem i spasowanie jest naprawdę rewelacyjne,nie używałem żadnego smaru i jest ok. ale może to dobry pomysł.polecam.
PORSCHE CAYENNE S 4.8 385KMMITO 1.4 LPG 78KM NERO ETNA
ALFA TO WIĘCEJ NIŻ AUTO.....TO PASJA
HISTORIA 159 http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...adalberto.html
HISTORIA MITO http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...nero_mito.html
Był temat o Stenbergach już wystarczy szukajki użyć - ogólnie ten sam chiński szmelc co inny w tej samej cenie. IMO nie warto - szkoda nerwów i wydanej kasy
www.italiantrackday.pl
www.shopEFI.pl
www.gofastbits.pl
www.sprintfilter.pl
www.ricambiparts.pl
Mój Alfons - http://www.forum.alfaholicy.org/proj...rbo_teddy.html
Wrodzony wstręt do diesla
Są w grupie automotive więc jak większośc producentów robiących częścia dla fiata itd więc nie mogą być najgorsze![]()
PORSCHE CAYENNE S 4.8 385KMMITO 1.4 LPG 78KM NERO ETNA
ALFA TO WIĘCEJ NIŻ AUTO.....TO PASJA
HISTORIA 159 http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...adalberto.html
HISTORIA MITO http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...nero_mito.html
potwierdzam. gorne przejechały u mnie może z 10 tys. i się rozleciały...
wykonane są ładnie i pasują idealnie ale trwałość to jakaś kpina...
zrobiłem trochę km po wrocławiu i tam zostały dobite
chyba, że zamierzasz robić rocznie 5 tys km, to można się nad nimi zastanowić (do wyboru masz jeszcze FAST i QAP w podobnje cenie)
pozdrawiam,
Adam
Może nic nie wniosę do tematu, ale wszystkie te najtańsze na allegro są "wzmacniane"
Do tej pory korzystałem w wahaczy Ricambii Orginali- http://allegro.pl/wahacz-gorny-trw-a...832635734.html.
Ale ich cena za bardzo wzrosła.
Czy wahacze z tej aukcji http://allegro.pl/wahacz-gorny-alfa-...871856463.html, będa takie same jakościowo. Wygląda na oryginał TRW a nie podróbkę.
Ostatnio edytowane przez kobe83 ; 19-10-2011 o 09:27
Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.
NIE POLECAM mam je ok pół roku i rozwulkanizowała się guma na tulejach, sworznie niby cale ale jak dlugo, ogolnie oddalbym je juz na gwarancje ale nie moge znalezc dowodu zakupu :/ osobiscie wiecej nie zaryzykuje i kupuje TRWKoszty wymiany, zbierzności, trzepaków, znowu wymiany tuleji, znowu zbierzność i teraz czekam na sworznie aż padną. Nic przyjemnego kupe niepotrzebnej kasy poszło.
Pozdrawiam