Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 143

Temat: zupełnie odmienione wnetrze mojej gtv Pare fotek :)

  1. #111
    alfagt19jtd
    Gość

    Domyślnie

    bardziej biorę za ten punkt odniesienia Gtv Redziego dobrze znane na Alfaclub.pl niż swoje poprzednie GT - po prostu lubię "na oryginał"

  2. #112
    Użytkownik Romeo Avatar fajf
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR Spider 2.0TS `97 Hardtop
    Postów
    527

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfagt19jtd Zobacz post
    bardziej biorę za ten punkt odniesienia Gtv Redziego dobrze znane na Alfaclub.pl niż swoje poprzednie GT - po prostu lubię "na oryginał"
    gtv redziego mało kto widział, więc nie jest zadnym punktem odniesienia, za to redzi widzial gtv witasa na forza wiec go popytaj o wrażenia prawie najwiekszego konserwatysty, poza tym nie wszyscy są fanami nudnego, zazwyczaj czarnego i smutnego środka z oryginału, więc dobrze że pokazują się takie projekty przynajmniej z radochą uwaliłem sie na wesoły fotel obszyty bentleyową skórką

  3. #113
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    oryginalne są fajne, moim czarnym fotelom brakuje przeszycia zamiast "brązową" to np: czerwoną nicią;] no ale witasowa Gtv... mmmm masakraczizolXD ja tam jak patrze na wnętrze czyjegoś autka to mu nie patrze czy nici są prosto czy krzywo nie moje klocki;] mi się to wszystko podoba, jak na to patrze a niestety... mam wgląd tylko na zdjęcia;p to naprawde kawał dobrej roboty, autko odmłodniało dzięki temu

  4. #114
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Witas
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Auto
    Gtv 3.0 2001r
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajf Zobacz post
    gtv redziego mało kto widział, więc nie jest zadnym punktem odniesienia, za to redzi widzial gtv witasa na forza wiec go popytaj o wrażenia prawie najwiekszego konserwatysty, poza tym nie wszyscy są fanami nudnego, zazwyczaj czarnego i smutnego środka z oryginału, więc dobrze że pokazują się takie projekty przynajmniej z radochą uwaliłem sie na wesoły fotel obszyty bentleyową skórką
    Fajf wielkie dzięki za wsparcie
    uwazam, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Problem jednak pojawia się kiedy wypowiadając swoje opinie nawet bezwiednie mozemy podcinać skrzydła innym. Nie chodzi tu jakoś szczegolnie o mnie bo lata swoje mam i specjalnie wrażliwy nie jestem. Wszyscy, którzy tu jesteśmy kochamy swoje auta. Tak zakładam, no chyba, że ktos kocha tylko samego siebie Może się wiec zdarzyć, ze nie do konca przemyslanymi opiniami zniechecimy innych do dzielenia sie swoimi projektami czy pomyslami w obawie przed wysmianiem. Chcemy a przynajmniej ja bym chciał aby ta spolecznosć a zakładam, że Alfa Romeo to auta dla ludzi z duszą i pasją była otwarta nieco bardziej niż kluby innych mniej zacnych marek Do tej pory a nie jestem zbyt dlugo na tym forum spotykam sie z naprawde pozytywnym nastawieniem ludzi. Osoby, ktore poznalem na ForzaItalia tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. Wszyscy, ktorych spotkałem to dobrzy ludzie i zakochani w swoich autach szczególne dzieki dla Redziego z Gdanska, który pomagał w składaniu auta czy Greciu, ktory ratowal mnie w niedziele przez telefon. Fajf od poczatku trzyma kciuki czy Mac!ek, ktory czasem cos pomarudzi ale zawsze cos zaproponuje i doradzi. 1kolo2 miala sie przejechać i gdzies zaginela w akcji na początku. Mam nadzieję, ze nie gadalem za duzo glupot i nie nie miala mnie dośc. Tak czy owak wielki dzięki dla wszystkich, to forum i ludzie, ktorzy je tworzą sprawiają, ze chce sie cos robić i dzielić sie z tym innymi. Kazdy drobiaz, ktory dodamy do auta cieszy bo nie traktujemy ich jak srodka transportu tylko jak czlonka rodziny. Nie jest to normalne ale kto mowił, że jestesmy normalni
    Ps
    nowy drobiaz bo stary lekko tracił myszką
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	274.9 KB
ID:	108321  
    Ostatnio edytowane przez Witas ; 09-09-2013 o 19:17

  5. #115
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Rypin
    Auto
    147 x 4, 166, 159 - byłe / GT - obecne
    Postów
    117

    Domyślnie

    no to żes pojechal!... do tej chwili podobalo mi sie moje niezniszczone lusso.. ESH

    GRATULACJE
    10 cylindrów, 475KM = Tribeca B9 żony / Forester XT MY06 mój

  6. #116
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Witas
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Auto
    Gtv 3.0 2001r
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaktob77 Zobacz post
    no to żes pojechal!... do tej chwili podobalo mi sie moje niezniszczone lusso.. ESH

    GRATULACJE
    Dzieki, na szczęscie mi tez nadal się podoba i nic się nie zmienia tj nic nie trzeszczy nie stuka i udalo sie wszystko dobrze spasowac. Niestety nadal nie wiem co zrobic ze srodkowym panelem. Oklejac go nie chce. Kupilem dodatkową ramkę na radio aby zaslonic te obrzydliwe dziury po oryginalnym radiu. Myslalem aby zrobic to z prawdziwego aluminiu ale wtedy co z zrobic z plastikiem od biegow bo popielniczka i ten drugi element to pryszcz. Na razie jest opcja polaczenia tej dodatkowej ramki z panelem, poszpachlowania i pomalowania jak odstawie auto do lakiernika. Najlepszy bylby prawdziwy karbon ale to ponad moje sily finansowe

  7. #117
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Można jeszcze matą carbonową okleić używając do tego żywicy a później pomalować bezbarwnym. Wygląda to jak normalny element z włókna węglowego a nie zabije cenowo.

    Filmik byle jaki ale przedstawia zamysł takiej operacji...



    Video nr 2:

    http://www.youtube.com/watch?v=lkDjnFXeKIk
    http://www.youtube.com/watch?v=m_YetCckZtk
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 25-11-2013 o 01:19

  8. #118
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek_156
    Dołączył
    09 2012
    Auto
    156 2.5 V6
    Postów
    55

    Domyślnie

    Widziałem w Poznaniu na ForzaItalia, wygląda rewelacyjnie.

  9. #119
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Witas
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Auto
    Gtv 3.0 2001r
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek_156 Zobacz post
    Widziałem w Poznaniu na ForzaItalia, wygląda rewelacyjnie.
    Arek widzialeś cos takiego zrobionego jak pisze drift-r na ForzaItalia? U kogo ?
    Chcialbym to zrobic dobrze. Moze ktos wie komu mozna to zlecić?

    Druga kwestia to kola. Strasznie cięzko jest mi cos wybrac. Przyznam się, ze juz lekko zaczynam swirowac. Jak juz cos jest fajnego to nie na 98 i nawet nie na 100 tylko od razu 112 i w gore. Duze felgi powyzej 18 cali to praktycznie zerowy wybor . Chcialbym aby bylo widac moje zaciski a mam juz i tyl wymieniony na duze zaciski z VW T5 i wentylowane tarcze 312.
    moze takie http://allegro.pl/felgi-lexani-20-au...683697089.html Nie wiem czy nie za cięzkie w wygladzie. W Stanach za 1500 dolcow i wysla do Polski. Felgi lexani czy asanti robia pod wymiar tj sroby i et a to mega ulatwienie. Nie wiem tylko czy nie przekombinuje z takimi fegami do gtv. Moze jakies pomysly. Podobaja mi sie telefony ale one maja male otwory i ciezko o 19

  10. #120
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Arek pewnie pisał, że widział Twoją gtv bo stał niedaleko . Takie coś o czym pisałem miałem okazję widzieć i jak będę u brata to mogę podesłać Ci fotkę. Nie będzie to Alfa Romeo ale jakiś obraz da.

    wygląda to tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czorny1.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	73.9 KB
ID:	114931 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8696.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	259.6 KB
ID:	114934

    Co do felg to 18-19" chyba max bo na 20 może wyglądać już nieciekawie.

Podobne wątki

  1. [155] wnetrze
    Utworzone przez errorbrra w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 07:57
  2. [33] Stare nowe wnetrze
    Utworzone przez maciejbydg_87 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 10:00
  3. [155] lampka oswietlajaca wnetrze
    Utworzone przez laska w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-09-2008, 09:28
  4. [155] szukam fotek,filmów
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2008, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory