Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #14251
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,772

    Domyślnie

    Najczęściej oznacza naprawę, malowanie. Zapewne można było sobie zamówić auto bez tych emblematów lub ktoś je po prostu ściągnął, bo mu się nie podobały. Miernik grubości lakieru może coś podpowiedzieć.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #14252
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    9 SW TBI
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arhain Zobacz post
    Cześć,
    Czy oglądał ktoś już moze tą sztukę https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yUWVH.html
    A może wasze wprawne oko odnajduje coś co by skutecznie zniechęciło?
    Dzięki i pozdrawiam.
    Jeżeli bezwypadkowa, to dlaczego przedni i tylny zderzak mają inny odcień niż reszta nadwozia? Dodatkowo aluminiowy panel na środkowej konsoli fatalnie spasowany.

  3. #14253
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo Mito
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał d1dek Zobacz post
    Witajcie,
    Co sądzicie o tej 159?

    Otomot ID: 6012695071

    P.S. Jak to jest w końcu z tymi emblematami Giugiaro na przednich błotnikach? Każda 159 je miała? Czy ich brak oznacza jakieś naprawy blacharskie? Z góry dzięki za odpowiedź.
    Handlarz przegiął z przebiegiem. Moja ma 270 tkm i fotele nie są wysiedziane.

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  4. #14254
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yossarian Zobacz post
    Handlarz przegiął z przebiegiem. Moja ma 270 tkm i fotele nie są wysiedziane.
    Tak lekko nie ma. Wszystko zależy od osoby, która użytkowała samochód i od sposobu użytkowania. Inaczej fotel wysiedzi wielki chłop 150 kg robiący mnóstwo krótkich tras po mieście z ciągłym wsiadaniem/wysiadaniem to do sklepu, to na stację, to do kolegi, to po żonę. A inaczej gdy samochód prowadzi sucharek 60 kg i robi trasy po 500 km i tylko wsiada i wysiada raz czy dwa razy dziennie jak dotrze do celu albo wyruszy w trasę. Fotel niewiele mówi bez znajomości poprzedniego właściciela. Hipotetycznie Twoja może mieć przebieg i 500 000 ale jeździła nim drobna kobieta codziennie przez pół Niemiec i fotel wygląda jak nówka.

  5. #14255
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Witam
    Przewijał się już ten temat Brery z Poznania wszystko z nią OK? Ktoś oglądał? Poza tym że trzeba mieć dużo odwagi by jeździć z tymi pasami
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8
    Serdeczne dzięki za pomoc.

  6. #14256
    Użytkownik Świeżak Avatar Wyso
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    45

    Domyślnie

    Id na otomoto: 6012958777
    Interesuje mnie jedna sprawa, dlaczego w bagazniku pod podloga blacha ma inny kolor lakieru niz caly samochod? To normalne?

  7. #14257
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    9 SW TBI
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wyso Zobacz post
    Id na otomoto: 6012958777
    Interesuje mnie jedna sprawa, dlaczego w bagazniku pod podloga blacha ma inny kolor lakieru niz caly samochod? To normalne?
    Po pierwsze ogłoszenia już nie ma. Po drugie. Tak, inny kolor blachy w bagażniku to normalne.

  8. #14258
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar dead_beat
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Stilo 2.4 Abarth
    Postów
    3

    Domyślnie

    Dzień dobry, szukam auta, które będzie mnie woziło 25km do pracy w jedną stronę, zastanawiam się nad 159 w Dieselu, koniecznie w automacie - uszkodzone lewe kolano po wypadku.
    Troszkę prześledziłem ten temat, ale jakoś nie zauważyłem, czy ktoś interesował się tym ogłoszeniem ? Otomoto: 6011609747 z Jarocina
    Bardzo proszę o jakieś opinie.
    Czy ta pompa wspomagania to jakaś specjalna dla tego modelu, że nie została wymieniona ?

  9. #14259
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    .
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam
    Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza...
    Możecie mi powiedziec co jest nie tak z tym autem? Otomoto: 6011493847

  10. #14260
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Dzień dobry! przyszedł czas na wymianę aut - moje już się skończyło, żony za długo też nie pojeździ bez większych inwestycji. po przekopaniu internetów wybór padł na Alfę. i tu zaczynają się schody. przy pierwszym przejrzeniu oferty otomoto - 70% wystawionych egzemplarzy ma co najmniej "ubarwioną" historię, te kilka co zostało jest 300-400 km ode mnie (mieszkam na Dolnym Śląsku). ciekawym "zagłębiem" poszukiwanych przeze mnie aut jest Radom, ale jak przeczytałem opinie o tamtejszym komisie, to jakoś mi przeszło, chociaż muszę przyznać zdjęcia i opisy bardzo zachęcają.
    I tu mam do Was doświadczeni Alfoholicy prośbę - pomóżcie mi coś rozsądnego kupić.
    dla siebie szukam 159kombi/2.4 diesel/manual/ do 30.000. w rezerwie jest kilka tysięcy na początkowy przegląd i jakieś drobne naprawy, ale nie chciałbym na dzień dobry wymieniać np. połowy silnika+turbo ze sprzęgłem, w "igle" ze szwajcarii.
    ewentualnie dla żony brera, budżet podobny, przy czym tu mam straszny dylemat - czy 2.4 diesel, czy 2.2 benzyna. z jednej strony diesel dynamiczniejszy i ekonomiczniejszy, z drugiej "klekot" do takiego ślicznego coupe jakoś słabo mi pasuje....

    żadnego z aut nie mam zamiaru chipować/tuningować. auto dla mnie to ma być dość niezawodny "wół roboczy". ciężarów nie będzie woziła, ale rocznie ok. 40kkm zrobi. Natomiast autko dla żony - mam zamiar kupić i już go nie sprzedawać - za 10-15 lat będzie z niej fajny youngtimer.

    Myślałem też o sprowadzeniu Alfy z Niemiec/Włoch, może jest tu ktoś kto się specjalizuje w takich usługach?

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory