Strona 32 z 39 PierwszyPierwszy ... 222324252627282930313233343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 389

Temat: artykuł o 4C

  1. #311
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Napinacie się na ten laptime jakby to było wyznacznikiem wszystkiego. Czy to będzie 7 czy 8 minut to i tak przeciętny użytkownik tego auta nie zauważy różnicy.
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  2. #312
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,314

    Domyślnie

    W samochodach sportowych JEST wyznacznikiem prawie wszystkiego. Szczególnie w 4C. Jak w Caymanie masz fabryczną nawigację, automatyczną klimatyzację, masaże tyłka, podgrzewane fotele i pewnie 40 innych bajerów to możesz stwierdzić, że w sumie jest Ci obojętny czas na Ringu. Jak siedzisz dupą na ziemi, a regulacja wysokości fotela wymaga jego odkręcenia (!), otacza Cię średnio przytulne otoczenie, bo urywano kolejne kilogramy, tylna klapa jest "na drut", a nie na siłowniku, więc zamiast zrobić "klik" to musisz najpierw otworzyć ją zdaje się ze środka, potem podnieść klapę, drut i zaczepić go we właściwym miejscu, to chciałbyś mieć poczucie, że wszystkie te kompromisy, z którymi musisz się godzić, powodują, że ten samochód jest po prostu DIABELNIE SZYBKI, a nie, że hatchback FWD, którym Twój sąsiad jedzie z rodziną na wakacje ma lepszy czas, prawda?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #313
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Sporting
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR 159 3.2 V6 Q4 Kompresor Autodelta
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    W samochodach sportowych JEST wyznacznikiem prawie wszystkiego. Szczególnie w 4C. Jak w Caymanie masz fabryczną nawigację, automatyczną klimatyzację, masaże tyłka, podgrzewane fotele i pewnie 40 innych bajerów to możesz stwierdzić, że w sumie jest Ci obojętny czas na Ringu. Jak siedzisz dupą na ziemi, a regulacja wysokości fotela wymaga jego odkręcenia (!), otacza Cię średnio przytulne otoczenie, bo urywano kolejne kilogramy, tylna klapa jest "na drut", a nie na siłowniku, więc zamiast zrobić "klik" to musisz najpierw otworzyć ją zdaje się ze środka, potem podnieść klapę, drut i zaczepić go we właściwym miejscu, to chciałbyś mieć poczucie, że wszystkie te kompromisy, z którymi musisz się godzić, powodują, że ten samochód jest po prostu DIABELNIE SZYBKI, a nie, że hatchback FWD, którym Twój sąsiad jedzie z rodziną na wakacje ma lepszy czas, prawda?
    A Ty znowu swoje !

    Ja i zapewne większość klientów 4C kupiło go dla przyjemności posiadania i przyjemności użytkowania ... dlaczego miałbym myśleć czym jeździ mój sąsiad

    Czy miałbym zrezygnować z zakupu 4C bo Seat ma lepszy czas na Nurburbring ? Radzia zakończ te smutne wywody w wątku o 4C ... plisss

  4. #314
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Już widzę jak seryjna cupra prosto z salonu robi taki czas jak ta z filmu - bajerować to ja a nie mnie...
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  5. #315
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Radzia, tym razem męczysz kota, odpusc....
    Nie masz kompletnie racji.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  6. #316
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sporting Zobacz post
    Ja i zapewne większość klientów 4C kupiło go dla przyjemności posiadania i przyjemności użytkowania ... dlaczego miałbym myśleć czym jeździ mój sąsiad
    Takim samochodem jest 8C. Jest moim zdaniem najładniejszym samochodem ostatniego 30-lecia, ma 8-cylindrowy silnik, którzy brzmi lepiej niż Ferrari, wysmakowane wnętrze i po prostu zwala z nóg. W przypadku tego samochodu osiągi nie mają praktycznie żadnego znaczenia. Ale też domyślny użytkownik będzie ją traktował jak Gran Turismo, a tam osiągi nie są najważniejsze. I nie mam pojęcia, jaki czas ma na Ringu i ta informacja nie jest mi w ogóle potrzebna. Podobne zdanie mam nt. 4C Spider, bo to już jest zabaweczka. Ale od 4C coupe oczekiwałbym ponadprzeciętnych osiągów (jak to onegdaj u Alfy Romeo bywało), a tego mi trochę brakuje...

    Chyba mam prawo mieć własne zdanie? Jeśli zaś chodzi o przyjemność użytkowania, pogadamy jak się przesiądziesz ze 159 na 4C... Wydaje mi się, że użytkowanie tego samochodu w jeździe codziennej (bo to, że na torze jest świetna, to wszyscy wiemy) nie będzie takie proste . 159 sobie zostawiasz?

    Widzę, że 4C zbiera kompletnie skrajne opinie... Na www.alfaromeo75.co.uk wszyscy piszą, jakie to badziewie i jestem tam jednym z niewielu obrońców tego samochodu (bo to nie jest zły samochód, tylko trochę za mało dobry, jak na Alfę), na www.alfaowner.co.uk wszyscy piszą, że Alfa się skończyła i woleliby Caymana, a tutaj jest dokładnie w przeciwną stronę .
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 11-04-2014 o 08:03
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #317
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Ale swoje wywody zakładasz na błędnej tezie. Seryjna cupra nie będzie szybsza na torze od 4c. Kropka. A to co jedzie na filmiku seryjnym autem nie jest.
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  8. #318
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,826

    Domyślnie

    Radus jak Cie mamy prosic??

  9. #319
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Takim samochodem jest 8C. Jest moim zdaniem najładniejszym samochodem ostatniego 30-lecia,

    Widzę, że 4C zbiera kompletnie skrajne opinie... Na www.alfaromeo75.co.uk wszyscy piszą, jakie to badziewie i jestem tam jednym z niewielu obrońców tego samochodu (bo to nie jest zły samochód, tylko trochę za mało dobry, jak na Alfę), na www.alfaowner.co.uk wszyscy piszą, że Alfa się skończyła i woleliby Caymana, a tutaj jest dokładnie w przeciwną stronę .
    Radzia, po pierwsze takiego samochodu jak 8C nie ma, już to ustaliliśmy. Wielka to szkoda, bo jakby to auto było produkowane, choćby kilkaset sztuk rocznie, swiat by się odnosił do marki Alfa Romeo z większym szacunkiem....
    A co do skrajnych opinii na tematy 4C, to Radzia, rynek zagłosował za tym autem, bo wszystko co jest produkowane, natychmiast znajduje nabywcę. Internetowi gołodupcy z róznych forów, co posuwają starymi golfami, klepanymi młotkiem w szopie, zawsze są mocni w gębie...
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  10. #320
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    Radzia, po pierwsze takiego samochodu jak 8C nie ma, już to ustaliliśmy. Wielka to szkoda, bo jakby to auto było produkowane, choćby kilkaset sztuk rocznie, swiat by się odnosił do marki Alfa Romeo z większym szacunkiem....
    Trochę nie rozumiem o co Ci chodzi, że takiego auta jak 8C nie ma? Mógłbyś wyjaśnic? Ze 40km ode mnie stoi 8C Soider do sprzedania...
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

Podobne wątki

  1. Artykuł!
    Utworzone przez ulim w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 10:41
  2. ciekawy artykuł o LPG
    Utworzone przez alces1 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 21:59
  3. Nowy artykuł
    Utworzone przez kaes w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 12:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory