Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Podświetlane listwy progowe dla 159

  1. #31
    ZBANOWANY Pirat drogowy
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    159 1,9 JTS + 146 1,6 TS
    Postów
    226

    Domyślnie

    Ringi w reflektorach, podświetlane progi, podświetlanie pedałów (nie ma to nic wspólnego, z orientacją seksualną), wykorzystywanie diesla, do dojazdów do pracy 2 km, w jedną stronę... czego jeszcze dowiem się o AR 159???

    11 lat temu, zaczynając swą przygodę z AR, było ich w moim mieście (ca 50 tys. mieszkańców), jakieś 3 (słownie: trzy sztuki) - kto wówczas kupował samochód, który głównie stał w warsztatach? (wiecie, co mam na myśli), dzisiaj nie ma ulicy, na której nie spotykam AR - ze "świecącymi wentylami", z naklejkami na wlewach paliwa, z podświetlanymi progami, z "lampami" typu "lexus"... "spsiały" nam te AR, oj "spsiały".
    Ostatnio edytowane przez gwidonio ; 01-03-2014 o 18:36

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,835

    Domyślnie

    kolego gwidonio, a co nie mozna miec 159 w dieslu zeby sobie po bulki do sklepu za rogiem podjechac skoro ktos ma na to ochote??Moze trzeba uzyskac odpowiednie pozwolenie i certyfikat??Ja takich gadzetow nie zakladam jak tutaj koledzy ale skoro ktos ma ochote to co zabronisz komus?P.S.przepraszam, ze dojezdzam moim dieslem do pracy 2 km. ale no wybacz nie mam innego auta.Jest jakas fundacja ktora sponsoruje benzyny na dojazdy do pracy??

  3. #33
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    kolego gwidonio, a co nie mozna miec 159 w dieslu zeby sobie po bulki do sklepu za rogiem podjechac skoro ktos ma na to ochote??Moze trzeba uzyskac odpowiednie pozwolenie i certyfikat??Ja takich gadzetow nie zakladam jak tutaj koledzy ale skoro ktos ma ochote to co zabronisz komus?P.S.przepraszam, ze dojezdzam moim dieslem do pracy 2 km. ale no wybacz nie mam innego auta.Jest jakas fundacja ktora sponsoruje benzyny na dojazdy do pracy??
    Bo widzisz Czarny, "prawdziwy" alfista kupuje tylko alfę v6, wyjeżdża nią tylko w łikendy i to tylko jeśli nie pada a już broń boże w zimie. No i oczywiście obowiązkowo zakłada rękawiczki, żeby nie niszczyć kierownicy.
    A, i najważniejsze, żadne modyfikacje nie wchodzą w grę. Alfa musi zachować swoje "dziewicze piękno".

  4. #34
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Boru
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 159 1,9 jtdm 120km 2008r. sport vagon
    Postów
    69

    Domyślnie

    Panowie po co tyle złośliwości. Jak ktoś ma ochotę i chęci to robi ze swoim autem co chce. Temat dotyczy listw progowych (gdzie kupić, jak zrobić i t.p. i t.d) a nie wyrażania opini na temat czy się podoba czy nie.

  5. #35
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    małopolskie
    Auto
    AR Brera, Lexus IS 250
    Postów
    120

    Domyślnie

    Mozna odgrzac kotleta i zapytac czy szanowni koledzy zakupili owe listwy?

Podobne wątki

  1. jak zdjac listwy progowe
    Utworzone przez samul w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2010, 06:51
  2. [156] listwy progowe
    Utworzone przez alces1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-12-2007, 23:33
  3. 145/146 Listwy progowe.
    Utworzone przez p.maiki w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory