Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: WIELUŃ AR166 3.0 v6 gaz, podejrzana cena, znacie to auto?? poradźcie :)

  1. #1
    bakala9090
    Gość

    Domyślnie WIELUŃ AR166 3.0 v6 gaz, podejrzana cena, znacie to auto?? poradźcie :)


  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Znać nie ale po zdjęciach wygląda jakby auto miało przygodę bo na masce nad lewym reflektorem już jakiś odprysk rdzy jak również w dole lewego nadkola i całym lewym progu pod drzwiami. Poza tym na lewej feldze już też zrobił się pęcherzyk.

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar artur76
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    166 V6
    Postów
    187

    Domyślnie

    Radzę odpuścić temat. Rozmawiałem z właścicielem, nie dowiedziałem się niczego konkretnego. O ile stan karoserii nie budzi większych zastrzeżeń jak na tak stare auto (na podstawie rozm. tel), o tyle mechanicznie to wielka niewiadoma. Jeśli masz do tej belli niedaleko, możesz pojechać na oględziny, ja mam do Wielunia 450km i dałem spokój.

  4. #4
    bakala9090
    Gość

    Domyślnie

    szukam właśnie 166 3.0 v6 z sekwencją, czarna skórą (bądz białą), oraz w manualu. chce dać właśnie tak ok 6-7 tys. nie musi być igła.. potroszku bede dokładał do niej..

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    białystok
    Auto
    .
    Postów
    14

    Domyślnie

    Na podstawie numeru telefonu podanego w ogłoszeniu google sugeruje, że samochód sprzedaje jeden z użytkowników forum: h0se166. Nie wiem, czy to zmienia cokolwiek w kwestii stanu technicznego auta, ale posty możesz sobie zawsze poczytać

  6. #6
    Super Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,617

    Domyślnie

    Cytat Napisał artur76 Zobacz post
    Radzę odpuścić temat. Rozmawiałem z właścicielem, nie dowiedziałem się niczego konkretnego. O ile stan karoserii nie budzi większych zastrzeżeń jak na tak stare auto (na podstawie rozm. tel), o tyle mechanicznie to wielka niewiadoma. Jeśli masz do tej belli niedaleko, możesz pojechać na oględziny, ja mam do Wielunia 450km i dałem spokój.
    +


    Cytat Napisał avtarozne Zobacz post
    Na podstawie numeru telefonu podanego w ogłoszeniu google sugeruje, że samochód sprzedaje jeden z użytkowników forum: h0se166. Nie wiem, czy to zmienia cokolwiek w kwestii stanu technicznego auta, ale posty możesz sobie zawsze poczytać
    Z tego co znam forum - a znam. To już nie pierwszy raz się zdarza że ten gość ma wątpliwą reputację i auta/części. Może i dobrze że się nie przyznaje w aukcji. Albo to zwykły markotny handlarzyna jakich pełno a login na forum to tylko dodatek. Pewnie nie on jeden tak robi. Poszukaj lepiej od prywatnej osoby. Z pewnością na tym lepiej wyjdziesz, niż kupując od handlarza który przecież musi zarobić.

  7. #7
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    tak marek dobrze piszesz. hose166 skupuje 166 za GROSZE i opycha na czesci. Ta tez musiala byc kupiona na 2 tys , poprzekladal potrzebne czesci i teraz na handel. Koles raczej na 166 zna sie dobrze bo mial ich w rekach 10+ sztuk i ciekawe czemu przez tel udaje ciemniaka.
    [C

  8. #8
    Super Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,617

    Domyślnie

    h0se166 = konta allegro -> myciu1991, Alfista155 i pewnie nie tylko

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Jondi
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    brak
    Postów
    137

    Domyślnie

    w Krakowie masz za 6800 bez gazu z papierami na mechanike do malowania chyba 2-3 elementy z tego co gadałem z właścicielem. Generalnie za tą kase moim zdaniem ciężko będzie coś upolować. Jeszcze w olkuszu była jakaś sztuka. Ja teraz chwile szukałem auta i znalazłem po ponad miesiącu 166 z 2003 roku 3,0 v6 za 13 tys i tak wydaje mi się że mało zapłaciłem

  10. #10
    Użytkownik Ogier Avatar ar.192
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    byly 156 2.0TS nero, 156 2.5 V6nero, 147fl rosso SZUKAM 159
    Postów
    152

    Domyślnie

    za te cene (do tego zarobek goscia) nie licz na normalne uzytkowanie. jesli to auto jest cos nie tak a wez pod uwage, ze ma gaz na ktorym nie wiadomo ile zrobila. wiec ja bym sobie dal spokoj bo kupisz a mozesz drugie tyle wlozyc. lepiej poczekaj troche i z czasem moze sie trafi na forum cos z pewniejszych rak. kupujac alfe z silnikiem v6 musisz byc bardzo cierpliwy i podchodzic do kupna z bardzo chlodna glowa. to nie golfik 1.6 8v ze zrobisz silnik za pare stówek: pozdr.

Podobne wątki

  1. [GTV] Znacie to auto?? GTV 3.0
    Utworzone przez Damian w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 06-12-2014, 09:18
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-09-2013, 18:28
  3. Giulietta QV - znacie to auto?
    Utworzone przez Niski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 22:09
  4. AR166 Wrocław Znacie?
    Utworzone przez mpshotter w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory