Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Temat: Wzmacniacz DSP

  1. #1
    sebmol
    Gość

    Domyślnie Wzmacniacz DSP

    Witam.
    Ja u siebie w alfie 166 z 2003 roku nie mam wzmacniacza DSP , a pewnie kable gdzieś w bagażniku wiszą . Czy mogę dokupić sobie sam wzmacniacz DSP 6x40W i wpiąć wtyczki i będzie wszystko grało? Zna ktoś odpowiedź?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zulek1986
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bystrzyca Kłodzka, Londyn
    Auto
    Alfa 156 1.9JTD 2004r oraz Volvo S90 2017
    Postów
    327

    Domyślnie

    Jeśli orginalnie nie było Dsp to raczej bym nie liczył że będzie wiązka.. no chyba że ktoś wymontował ale wtedy nie miałbyś głosu na żadnym głośniku.. Więc jeśli wszystko normalnie gra to przy montażu DSP musisz wymienić całą wiązke kabli..

    Jest na forum temat poświęcony montażu DSP..

    ---------- Post dodany o godzinie 19:12 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:06 ----------

    http://www.forum.alfaholicy.org/166/30334-dsp.html
    http://www.forum.alfaholicy.org/166/7891-166_dsp.html

  3. #3
    sebmol
    Gość

    Domyślnie

    dzięki kolego

  4. #4
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    Ja tez nie mam dsp i niestety tez nie ma kabli przy akumulatorze aby podłączyć wzmacniacz ale są kable pod maskownicami w półce (głośników brak) i teraz czy moge do tylnej półki zamontować głośniki i bedą wszystkie grały bez wzmacniacza?? Jesli tak to jak przerobić kostke aby pasowała do zwykłego głośnika?
    Mam jeszcze pytanie co zrobić aby ICS zapamiętywał zaznaczony LOUDNES bo przy każdym wyjęciu kluczyka i ponownym włączeniu radia Loudnes jest odzanczone i musze ponownie zaznaczyć (taka niedogodność troche )

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zulek1986
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bystrzyca Kłodzka, Londyn
    Auto
    Alfa 156 1.9JTD 2004r oraz Volvo S90 2017
    Postów
    327

    Domyślnie

    Cytat Napisał darrager Zobacz post
    Ja tez nie mam dsp i niestety tez nie ma kabli przy akumulatorze aby podłączyć wzmacniacz ale są kable pod maskownicami w półce (głośników brak) i teraz czy moge do tylnej półki zamontować głośniki i bedą wszystkie grały bez wzmacniacza?? Jesli tak to jak przerobić kostke aby pasowała do zwykłego głośnika?
    Kolego jeśli masz tam przewody to sprawdź miernikiem lub nawet żaróweczką czy po włączeniu radia jest tam prąd.. jeśli tak to po podłączeniu głośników powinny grać.. ale nie nastawiałbym się na jakiś oszałamiający efekt bo ICS nie jest zbyt mocny żeby bez wzmacniacza pociągnął 10 głośników.. Ja mam orginalneg DSP i gra to naprawdę fajnie

    Co do kostki to chyba się rozbiera i wtedy masz dwa osobne kabeli a jak nie to poprostu możesz ją odciąć.. tylko sprawdź najpierw który to plus a który minus.. jeśli w kostce są dwie różnej wielkości wsuwki to większa to plus a mniejsza minus..

    Co do loudness-a to nie jestem w stanie teraz nic podpowiedzieć bo nie pamiętam jak jest u mnie.. ale jutro mogę to sprawdzić..

  6. #6
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    ok sprawdze czy jest prąd w kostkach, a jesli tak to można tam wstawić takie głośniki jak są w drzwiach? bo widziałem takie na aukcji a do tylnej półki jeszcze sie nie spotkałem zeby ktoś sprzedawał oryginalne bo chyba muszą byc 2 ohmy ?
    a co do Loudness to napewno nie zapamiętuje zaznaczenia jak nastepnego dnia odpalam auto, popróbuje jeszcze czy chociaż trzyma ustawienia basów i sopranów

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Tu masz wyczerpująco z obrazkami:
    http://www.youtube.com/watch?v=06zE3iw3gXg
    http://www.youtube.com/watch?v=K9QLBLkAGaM
    Temat już był poruszany.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  8. #8
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    tak wiem , juz przeglądałem ten temat kiedyś tylko tam jest mowa jak położyć wiązke od ICS do wzmacniacza a ja chce tylko dodać głośniki najlepiej oryginalne na tylną półkę ale nigdzie nie widziałem aby ktos sprzedawał tylko w drzwi mają a takie nie wiem czy sie nadają.

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zulek1986
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bystrzyca Kłodzka, Londyn
    Auto
    Alfa 156 1.9JTD 2004r oraz Volvo S90 2017
    Postów
    327

    Domyślnie

    Takie głośniki jak w drzwiach może być ciężko zamontować bo są potrzebne specjalne kosze :/ ja wymieniałem jeden bo miałem uszkodzony.. kupiłem od kolegi z naszego forum spytaj się w bazarze może ktoś ma a jeśli chcesz to mogę Ci podać ten mój stary żebyś zobaczył jak to wygląda i ewentualnie będziesz miał jeden kosz pod głośnik

  10. #10
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    jesli nie znajde całych głosników to chętnie przygarne ten kosz ale na początek musze sprawdzić czy wogóle mam w kostkach prąd bo jak nie to daruje sobie rozbudowe audio

Podobne wątki

  1. Wzmacniacz pod ICS
    Utworzone przez Miras2020 w dziale 166
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 11:39
  2. Wzmacniacz
    Utworzone przez Szef w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 21:47
  3. seria mp3 plus wzmacniacz/2din wzmacniacz plus adapter
    Utworzone przez adriano1987 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 19:40
  4. [156] Wzmacniacz?
    Utworzone przez mario_kce w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 20:45
  5. wzmacniacz
    Utworzone przez peep20 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 20:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory