Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Pomóc w wyborze emulatora

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar CenteK2
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Olsztynek
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD ,Alfa Romeo 166 2.4JTD
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzemol Zobacz post
    Miałem audiostradę i byłem srednio zadowolony. Niektórych dłuższych nagrań (1h+) w ogóle nie chciała czytać (sprawdzane na kilku pendrivach, kartach itd), zdarzało się że i krótszych, potrafiła się zawiesić z czapy... Kupiłem wtedy używaną i liczę na to, że był jakiś walnięty egzemplarz - wczoraj zamówiłem nówkę i dam znać czy będzie coś lepiej
    Chciałem zamówić dla siebie tą zmieniarkę ale dostałem info od sprzedawcy ,że teraz niema ich z usb i sd tylko z bluetooth, co mi średnio pasuje. Czy mógłbyś dać znać jak już będziesz miał swoją czy tak rzeczywiście jest?

    Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBi 235KM '11r
    Postów
    451

    Domyślnie

    O to coś nowego. Jak faktycznie tak będzie to odeślę to w cholerę bo chciałem właśnie pendrive'a wsadzić i mieć święty spokój z łączeniem telefonu po bt itd. Na stronie jest dalej po staremu, zobaczymy co wyjdzie. Oczywiście dam znać

    Aczkolwiek nie wiem czy nie mówimy o innych zmieniarkach. W profilu widzę 159 a jesteśmy w dziale 166
    Ostatnio edytowane przez Krzemol ; 07-12-2023 o 12:23

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar CenteK2
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Olsztynek
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD ,Alfa Romeo 166 2.4JTD
    Postów
    29

    Talking

    Tak ale mam i 159 i 166[emoji12]
    Profil uzupełniony
    Ostatnio edytowane przez CenteK2 ; 07-12-2023 o 13:55

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBi 235KM '11r
    Postów
    451

    Domyślnie

    Emulator nie przyszedł. Miałem zawalony tydzień, coś mnie tknęło i dziś zadzwoniłem. No dobrze że Pan dzwoni, tych na USB już nie ma, są tylko na BT. Fajnie ale wypadałoby może się ze mną skontaktować i mi o tym powiedzieć/ napisać, dane kontaktowe wszak po to podałem. A tak kilka dni straciłem a specjalnie wziąłem za pobraniem aby było szybciej bo nawet szybkich przelewów na tej stronie nie ma. Oczywiście BT jakieś 30zl drożej niż to co na stronie. Ja po tym podejściu odpuściłem . Gdybym od razu dostał info to może bym się zdecydował choć niesmak niezaktualizowaną stroną by był. A tak na ścisłość to taki transmiter na BT to sobie można zrobić za 50zł lutując AUX i kupując coś w ten deseń. Nie przerzuci się utworów na ICS/ kierownicy ale moim zdaniem nie jest to warte 300zł
    https://www.mediaexpert.pl/telewizor...o-baseus-qiyin

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar CenteK2
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Olsztynek
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD ,Alfa Romeo 166 2.4JTD
    Postów
    29

    Domyślnie

    U mnie było tak samo. Liczyłem ,że coś się może zmieniło jednak ale widzę ,że niestety nie.

    W 159 zanim włożyłem radio z androidem miałem podpiety do aux taki adapter

    https://allegro.pl/oferta/adapter-bl...7-d99c16d89a7e

    O tyle fajnie ,że ma zasilanie 12v a nie baterię.
    Miałem go schowanego za radiem i podłączonego po zapłonie, dzięki temu automatycznie się włączał i łączył po włożeniu klucza.

    W 166 korzystam z takiego transmitera

    https://www.mediaexpert.pl/telewizor...hoC82YQAvD_BwE

    O ile przez bluetooth to działa zadowalająco i gra dość czysto to obsługa usb w nim nie jest zadowalająca im więcej muzyki tym dłużej ją ładuje.
    Ostatnio edytowane przez CenteK2 ; 08-12-2023 o 23:25

  6. #16
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    Jest jeszcze loudlink za 150e
    Są też dwie opcje made home od hiszpana:
    https://www.alfaowner.com/threads/bl...76859/#replies
    https://www.alfaowner.com/threads/di...lator.1196141/
    Jest też stary jak świat sposób na wlutowanie się w kaseciaka albo AM w ICS. A jak ktoś ma DSP to można zrobić jeszcze prostszy przełącznik audio i wpiąć się w sygnał jaki idzie z ICS do bagażnika do procesora (wiązka idzie tunelem). Jak nie ma DSP to tak się nie da bo z ICS dźwięk idzie od razu na głośniki.
    Ja w 166 jak i wielu innych autach używałem BT 5.0 z APTX zasilanych z USB. Montuję na szybie w rogu i mam pod ręką odbieranie rozmów. Trzeba co prawda dwa kabelki pociągnąć ale nie jest to chyba wielkim wyczynem. Ja mam co prawda wszędzie ugreen ale odpowiedników w necie jest wiele. Co oczywiście nie zmienia postaci rzeczy że z dźwiękiem trzeba gdzieś wejść.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 09-12-2023 o 10:19

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar makomori
    Dołączył
    11 2021
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cześć,

    Mam zainstalowany emulator BT od audiostrady. Problemów raczej nie ma, nie zawiesza się i gra poprawnie. Nie działa za to przełączanie utworów na kierownicy, do czasu odebrania jakiejkolwiek rozmowy, potem jest okej. Głośnomówiący też działa dobrze. Na pewno można taniej i lepiej ale polecam wersję BT.
    Alternatywnie można wpiąć dowolny odtwarzacz w złącza rca w bagażniku.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBi 235KM '11r
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał makomori Zobacz post
    Alternatywnie można wpiąć dowolny odtwarzacz w złącza rca w bagażniku.
    To nie takie proste. System musi widzieć że jest odtwarzana płyta. Każda dziura, gdzie płyta przeskoczy itd. równa się wyciszeniu dźwięku. To zresztą słychać podczas odtwarzania CD ze w momencie gdy jest przerwa i odtwarzanie jest wznowione jest dźwięk ponownie jakby "z przyciszenia" a nie od razu bezpośrednio, nie wiem jak mam to wytłumaczyć

Podobne wątki

  1. [159] Radio nie widzi AUX, ani emulatora zmieniarki
    Utworzone przez dawkr w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-03-2022, 18:49
  2. Jak pomóc rowerzystom ???
    Utworzone przez Kulka w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2008, 21:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory