Strona 107 z 137 PierwszyPierwszy ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1367

Temat: Alfa Romeo 4C GTA (2012)

  1. #1061
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Szczerze, to choćbym miał okazję pobaraszkować nawet ze Scarlett Johansson, to na masce mojej 4C nie pozwoliłbym jej się położyć, heh.

  2. #1062
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Na szczęscie nie będziesz miał okazji baraszkować ze Scarlett Johanson

  3. #1063
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomito Zobacz post
    Jak kiedyś pisałem... przyszłość AR to auta niszowe jeśli chcą utrzymać ducha marki i z podniesioną głową chwalić się jej historią, czyli produkcje takie jak 8C czy 4C. Bo co innego pozostało? Ślepa wiara w nowy super model? Jaki? Co zrobiono od czasu 156/147?

    - spuszczono historię silników Twin Spark, V6 Busso do rynsztoka
    - auta zmieniają grupę docelową, marka ze sportowej zmienia się w pseudo sportową... takie Audi z grupy VW... powtarzam - wyglądem auto nie jeździ, a jak jeżdżą 159/Brery czy kolejne wymysły to chyba mówić nie muszę, regres, wystarczy poczytać fora w tym zagraniczne, nawet samych włochów... wg. niektórych 156 to już nie czysta Alfa
    - co mamy w zamian - w autach sportowych silniki od kosiarek albo przeszczepy z GM/Holden... super... na pewno Alfy Romeo, chcę wierzyć że 1750 TBi to konstrukcja Alfy Romeo, silnik S P O R T O W Y, a nie wymysł strategów marketingu...
    - w auta pakuje się masę elektroniki niedługo auta zaczną same jeździć, w tym w zawieszenie, ja ufam czystej mechanice, zamiast regulacji zawieszenia wolałbym mieć silnik i skrzynię biegów, która ostre traktowanie wytrzyma 300 tyś. km. i to mnie w AR interesuje

    Ja to widzę tak, Fiat testuje na ile AR się sprzeda jako marka niszowa - czyt. limitowane serie, ręcznie wykonywane jak Maserati, Ferrari. Jeśli sprzedawać się będzie to popularne AR ograniczą się do kilku modeli maks., przy czym będzie to po prostu inna karoseria na bebechy popularnych aut grupy Fiat. Czyli takie będą z nich AR jak z mysiej p... worek na mąkę. Przejście AR do niszowej produkcji to jedyny ratunek dla marki, aby nie padła jak Lancia. AR Giulia - co nam zaoferują - Chryslera 300M, może jakiegoś Chevroleta... a silnik, czekajcie... może jakiś R4 z Chevroleta Sparka, lepiej aby marka przestała istnieć z honorem albo przeszła do produkcji niszowej niż powtórka z losów Lancii.
    W sumie zgadzam się z Tobą. I chciałbym żeby tak było. 2-3 modele tańsze, taka jeżdżąca reklamówka, i kilka drogich-bardzo drogich wózków dla mających chajs.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  4. #1064
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    Na szczęscie nie będziesz miał okazji baraszkować ze Scarlett Johanson
    Okazji, żeby kupić 4C również nie będę miał... Jakie szczęście, że nie będę miał takich problemów, heh.

  5. #1065
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    brednie, "niektorych Włochów" ze 156 to już nie jest Alfa, bla bla bla...
    Metallica skonczyła sie na Kill Em All))

    Bałkoty z róznych forów mają być jakimiś wymiernymi opiniami? Daj spokój Tomito.

  6. #1066
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    50

    Domyślnie

    Hehe podoba mi sie motyw z ta Metallica... no wlasnie ludzie sa rozni... ja posiadam 159, Gliuletta tez mi sie podoba, ale czekam na cos wiekszego... nowa Mazda 6 mnie coraz bardziej zaciekawia.....

  7. #1067
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Arrow

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    brednie, "niektorych Włochów" ze 156 to już nie jest Alfa, bla bla bla...
    Metallica skonczyła sie na Kill Em All))

    Bałkoty z róznych forów mają być jakimiś wymiernymi opiniami? Daj spokój Tomito.
    Nie bełkoty, a żywiołowe dyskusje które toczą się nie tylko we Włoszech na Club Alfa Italia, gdzie bywam, ale także Alfaowner, AflaBB, silne fora holenderskie. Wszystko zaczęło się kumulować po losach Lancii... a raczej Lacio-Chryslera obecnie. Nikt z prawdziwych fanów marki nie chce widzieć AR jako Fiata czy o zgrozo jakiegoś amerykańca, to jak policzek. Swoją drogą to ostatnią zaprojektowaną, prawdziwą AR była 155, która odnosiła sukcesy w sporcie. 156/147 jeszcze utrzymywała tendencję to silnej obecności w sportach motorowych... a teraz...? Co mamy? AR widać przestaje to interesować, cały czas karmią nas informacjami - przełom, odnowa marki, zwiększanie sprzedaży. Żeby sprzedawać sportowe auta trzeba mieć co sprzedać i jak na razie to jest 8C i 4C jako stricte sportowe auta. A co dalej? Brak pomysłu, brak dobrego projektu, przede wszystkim - brak silnych silników jak na tę markę przystało. Ładna buźka i ksenony to nie miara sportowego auta... dla mnie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Faya99 Zobacz post
    [...] nowa Mazda 6 mnie coraz bardziej zaciekawia.....
    A mnie Chevrolet Tahoe albo GMC Yukon z 1994 - 1997 Z gazem te ich V8 nawet tak dużo nie palą...
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  8. #1068
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Milano_155
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    DW
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomito Zobacz post
    AR Giulia - co nam zaoferują - Chryslera 300M, może jakiegoś Chevroleta... a silnik, czekajcie... może jakiś R4 z Chevroleta Sparka, lepiej aby marka przestała istnieć z honorem albo przeszła do produkcji niszowej niż powtórka z losów Lancii.
    Akurat Chrysler i Chevrolet to konkurencyjne marki nie należące do jednego koncernu Chrysler należy do Fiata a Chevrolet do GM

    Zaniechanie TS'a 16V to raczej dobra decyzja bo silnik miał wadę- wariator :/
    Można narzekać na to, że Lancia to Chrysler itd. ale Audi to VW, Lexus to Toyota, Infiniti to Nissan a jednak wciąż są postrzegane jako marki premium Fakt, że Lancia Thema, Voyager i Flavia to zwykły przeszczep znaczka jednak to są początki ich współpracy. Z czasem na pewno będzie więcej Lancii w Lancii
    Il cuore ha sempre ragione.

    Senza cuore saremmo solo macchina...

  9. #1069
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Milano_155 Zobacz post
    Lexus to Toyota, Infiniti to Nissan
    Zupełnie nie pasują w tym zestawieniu.

  10. #1070
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    AR ulega tendencjom swiatowym, marki się unifikują. Wadą AR nie jest "utrata charakteru" tego "charakteru" nie ma już większosc marek.. Wadą AR jest brak modeli samochodów w ofercie. Piecioletnie Mito i Julka i nic więcej. Umówmy sie, 4C to raczej wizerunkowa zabawka.
    Alfa Romeo prawie nie produkuje samochodów, to jest problem.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Disco Volante 2012
    Utworzone przez saroo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 20-09-2016, 19:36
  2. [Zapowiedź] II Opolski Zlot Alfa Romeo 16-17.06.2012
    Utworzone przez Pietia w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 355
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 21:42
  3. II Opolski Zlot Alfa Romeo 16-17.06.2012
    Utworzone przez Kolaś w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 15-06-2012, 22:07
  4. Alfa Romeo Giulia (2012)
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 468
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 12:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory