Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: zmieniarka czy odtwarzacz mp3?

  1. #1
    masaqqra
    Gość

    Thumbs up zmieniarka czy odtwarzacz mp3?

    czesc wszystkim maniakom
    pytanko do was. mam w swojej niuni zwykly odtwarzacz plyt audio i to mnie boli bo lubie sobie posluchac w czasie jazdy a ciagle zmienianie plyt mnie wkurza - wiem ze jakosc dzwieku jest najlepsza wlasnie z audio ale nie to dla mnie jest najwazniejsze. no wlasnie jakie rozwiazanie waszym zdaniem jest lepsze, zmienic oryginalny odtwarzacz na taki ktory czyta rowniez mp3, czy moze wladowac zmieniarke do bagaznika?


    p.s. podoba mi sie czolowka z tej strony http://www.alfaowner.com

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Zdecydowanie mp3, a jeszcze wygodniejsze jest z usb, podpinasz pendriva i nawet płyt nie musisz nagrywać.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  3. #3
    masaqqra
    Gość

    Domyślnie

    spoko, z tym ze teraz mam oryginalnie pasujacy odtwarzacz a inny moze wygladac dziwnie

  4. #4
    masaqqra
    Gość

    Domyślnie

    okurze temat bo nie dokonca odpowiedz mnie satysfakcjonuje!!!

    jak zmienie odtwarzacz, ktory mam na taki co czyta mp3 itd to obudowa zawnetrzna bedzie inna - juz nie pasaujaca do reszty tak jak oryginal,
    ok kumam
    a czy zeby wstawic zmieniarke to tez potrzeba zmienic odtwarzacz, czy moze to sie jakos tylko podlacza pod odtwarzacz jaki mam obecnie a w bagaznik wrzuca sie zmieniarke?

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    zmieniarki to przestarzale urzadzenia, niestety. Poszukaj modelu radia ktory Ci spasuje wygladem do konsoli i bedzie mial wejscie na usb, a najlepiej z kabelkiem usb ktory mozesz gdzies schowac.

  6. #6
    masaqqra
    Gość

    Domyślnie

    no spoko, a co masz na mysli piszac: 'a najlepiej z kabelkiem usb ktory mozesz gdzies schowac'?

  7. #7
    beeboyz
    Gość

    Domyślnie

    Masaqqra, a co powiesz na emulator zmieniarki na mp3? (http://allegro.pl/listing/search.php...iarka+mp3+alfa)

    Ja w zeszłym tygodniu zamontowałem u siebie xcarlink pod firmowe radio Alfy i jestem zadowolony - "zmieniarka" leży sobie w schowku, montaż bardzo prosty, łyka karty SD i pendrive'y, nawet wejście aux in jest. Działa sterowanie z kierownicy, radio pozostaje firmowe, więc jest "ładnie". Ja kupiłem za 350.

    Minusem, w porównaniu do radia z mp3, jest brak obsługi tagów ID3, no i za taką cenę kupisz to całe radio a nie sam interfejs. Ale jeśli zależy Ci na zachowaniu wyglądu konsoli to opcja jest sensowna.

  8. #8
    masaqqra
    Gość

    Domyślnie

    podoba mi sie ciekawe rozwiazanie. musze sie z ta mysla przespac i zobacze co za pomysly mi przyjda jutro

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał beeboyz Zobacz post
    Ja w zeszłym tygodniu zamontowałem u siebie xcarlink pod firmowe radio Alfy i jestem zadowolony - "zmieniarka" leży sobie w schowku, montaż bardzo prosty, łyka karty SD i pendrive'y, nawet wejście aux in jest. Działa sterowanie z kierownicy, radio pozostaje firmowe, więc jest "ładnie". Ja kupiłem za 350.

    Minusem, w porównaniu do radia z mp3, jest brak obsługi tagów ID3, no i za taką cenę kupisz to całe radio a nie sam interfejs. Ale jeśli zależy Ci na zachowaniu wyglądu konsoli to opcja jest sensowna.
    to jest bardzo dobra koncepcja.
    wczoraj w audi A8 mojego brata montowałem właśnie taki emulator zmieniarki.sprawdza się rewelacyjnie a radio pozostało fabryczne.wszystko działa tak jakby podpięta była zmieniarka.dźwięk również jest na wysokim poziomie.


    moja druga ulubienica...

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    a może mp3 z transmiterem FM??

Podobne wątki

  1. Odtwarzacz CD
    Utworzone przez Kociamber4 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2015, 10:10
  2. AR GT odtwarzacz CD z NAVI
    Utworzone przez Ghibli34 w dziale GT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-06-2015, 22:12
  3. Odtwarzacz mp3
    Utworzone przez sham w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2015, 18:47
  4. 147 odtwarzacz CD/ zmieniarka przerywa na dziurach
    Utworzone przez aniucha05 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-04-2011, 07:37
  5. [166] odtwarzacz, zmieniarka CD
    Utworzone przez darino23 w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2008, 18:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory