Temat: Felgi, koła do 159 Brera - temat ogólny

  1. #7251
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    jak zobqczylem cene to spodziewalem sie ze beda jaja na forum :p








  2. #7252
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Chełm (Lubelskie)
    Auto
    159
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patryczos Zobacz post
    Sprzedaż felg ustaliliśmy ok 20-30 min po ich wystawieniu, ugadaliśmy się co do ceny, wysyłki i wystawienia na allegro, transakcja ugadana na 100%...zaraz po tym zero kontaktu sms, odbierania telefonów itp. Jeżeli to faktycznie nie był kant to bardzo niedżentelmeńsko wyszło, bo wystarczyło odebrać i powiedzieć, że ktoś dał 50, 100, 150, 200 zł więcej i co ja na to ?!
    Tym bardziej, że felgi miały by jeździć u mnie na aucie, a nie miały pójść dalej do żyda, żeby ktoś znowu zarobił na podkupieniu "kolegi" z forum. I żeby nie było: zawsze uważam, że cena powinna być zadowalająca i dla sprzedającego i kupującego..Sory za mały OUT

    Przeciez tobie te felgi sprzedalem Michal z Chociczy tak?
    Przepraszam wszystkich pozostalych ale zainteresowanie bylo ogromne i co 10 minut dzwonil telefon az sam juz sie pogubilem wsrod kupujacych .Sprzedalem pierwszemu dzwoniacemu zeby bylo uczciwie.
    Teraz zaluje ze sprzedalem za tak niska cene bo napewno wystawilbym je teraz za 800-1000zl wiecej.
    Patryczos skoro uwazasz ze cena powinna byc zadowalajaca dla obu stron to zawsze mozesz mi doplacic te 500zl zebym nie zalowal teraz tej decyzji bo po wysylce mialem oferty z wieksza kwota
    Ostatnio edytowane przez pkjack ; 24-11-2015 o 17:02

  3. #7253
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    jak zobqczylem cene to spodziewalem sie ze beda jaja na forum :p
    Hehe to samo powiedziałem Patryczosowi. Gosc sprzedał niby za 1950 :-) . Ciekawe ktory cwaniak zalożył drugie konto by pogrzebac kijem w mrowisku. Za takie pieniądze to i ja bym na Mazury po nie pojechał.

  4. #7254
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Patryczos
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 JTS 165KM ; GT 1.9 JTDM 150KM ; A6 C7
    Postów
    647

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkjack Zobacz post
    Przeciez tobie te felgi sprzedalem Michal z Chociczy tak?
    Przepraszam wszystkich pozostalych ale zainteresowanie bylo ogromne i co 10 minut dzwonil telefon az sam juz sie pogubilem wsrod kupujacych .Sprzedalem pierwszemu dzwoniacemu zeby bylo uczciwie.
    Teraz zaluje ze sprzedalem za tak niska cene bo napewno wystawilbym je teraz za 800-1000zl wiecej.
    Patryczos skoro uwazasz ze cena powinna byc zadowalajaca dla obu stron to zawsze mozesz mi doplacic te 500zl zebym nie zalowal teraz tej decyzji bo po wysylce mialem oferty z wieksza kwota
    Chłopie dzwoniłem do Ciebie ok 11.00, poprosiłem żebyś na allegro wystawił, jeszcze pisałeś czy za pobraniem czy przelew na konto. Powiedziałeś, że dzwoniły 2 osoby przede mną i jedna jest mocno zainteresowana, ale jeszcze nie zdecydowana. Dobiliśmy targu. Mogłeś otwarcie powiedzieć, że chcesz więcej, poza tym widziałeś, że to ja je kupiłem bo pisaliśmy smsy, więc nawet jakby było dużo chętnych to wystarczyło wpisać do telefonu mój numer lub spojrzeć w smsy... Mega niepoważne zachowanie, a w tłumaczenie, że już wysłałeś to sory, ale już nie uwierzę, bo o tej 11.00 jeszcze mnie sam pytałeś jak to zrobić, jakie są koszty itp. dlatego ustaliliśmy allegro i send it... Eh szkoda gadać i już nie chodzi tu o cenę i ewentualną możliwość zarobienia na tym...

    PS - jak mam Ci dopłacić 500,00 zł skoro sprzedałeś je komuś innemu...wystarczyło odebrać telefon. Gwoli ścisłości - nie jestem Michałem z Chociczy...

  5. #7255
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Chełm (Lubelskie)
    Auto
    159
    Postów
    41

    Domyślnie

    Felgi wysłałem około godziny 14 poczta. Przepraszam wiec cię bardzo bo wszyscy którzy dzwonili, pisali smsy i maile byli z forum Byłem przekonany ze pierwsza osoba z która wszystko ustaliłem i obiecałem sprzedać felgi to forumowy Ty. Kim jest wiec forumowy Michał któremu je wysłałem ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #7256
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkjack Zobacz post
    Felgi wysłałem około godziny 14 poczta. Przepraszam wiec cię bardzo bo wszyscy którzy dzwonili, pisali smsy i maile byli z forum Byłem przekonany ze pierwsza osoba z która wszystko ustaliłem i obiecałem sprzedać felgi to forumowy Ty. Kim jest wiec forumowy Michał któremu je wysłałem ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Co za gość, obiecywał że sprzeda każdemu po kolei!!

    Mi o 12 ściemniał że dalej aktualne i niby sprzedał za 1900+koszta wysyłki.

  7. #7257
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Gdzie trzech się bije tam...
    A poza tym o co ten hałas?
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  8. #7258
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar piotrekkr
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    była: 159 1.9 jtdm Cinsoft, rocznik 2007, jest: Lex IS 250 2007
    Postów
    274

    Domyślnie

    Spoko Panowie, już niedługo będzie druga szansa na te koła tylko z ceną jak od Alfaholika dla Alfaholika

  9. #7259
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Gdzie trzech się bije tam...
    Tam przynajmniej dwóch jest pobitych.

    Ludziom wierzyć nie można i tyle.

  10. #7260

Podobne wątki

  1. [159] [Brera] jaki silnik wybrać - temat ogólny
    Utworzone przez stabipl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-12-2021, 18:46
  2. [159] Niezidentyfikowane dźwięki - temat ogólny
    Utworzone przez Bachus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 01-06-2021, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory