Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 6 z 173 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #51
    Użytkownik Świeżak Avatar Savak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 16V - była, AR156 2.5 V6
    Postów
    174

    Domyślnie

    Wezmę premium do 159.

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar piter
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    146 1,6 TS 2000r
    Postów
    601

    Domyślnie

    Poprawi kto wreszcie tego "byka" w tytule?

  3. #53
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lesio80
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Narazie Fiat Panda 1.2 i 60 szalonych chabet , AR będzie za jakiś czas
    Postów
    417

    Domyślnie

    Dywaniki wyglądają nieźle, biorę premium do 156


    Cytat Napisał piter Zobacz post
    Poprawi kto wreszcie tego "byka" w tytule?
    jetem za - razi w oczy

  4. #54
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    przygotowałem kilka wersji kolorystycznych oraz zmodyfikowałem nadruk. wysłałem to do producenta, miejmy nadzieję że pójdą nam na rękę i zgodzą się na logo w takiej postaci. mam nadzieję że w tym momencie nie będzie już żadnych maruderów że dalej coś nie tak? myślę że nadruk na dywanikach z tyłu jest zbędny bo zwiększy to niepotrzebnie koszt a przecież dywaniki tylne i tak jakoś specjalnie nie rzucają się w oczy a jak wybór kolorystyczny, może być?


  5. #55
    wojtasw007
    Gość

    Domyślnie

    Mi pasuje, brałbym te czarne z czerwonymi napisami, tylko szkoda, że nie ma tam jeszcze czerwonych obwódek

  6. #56
    Użytkownik Świeżak Avatar dipisi
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa 166, 2.4 jtd, 2002 r., lancia thesis 2.4 jtd 20v, 2003
    Postów
    72

    Domyślnie

    Biorę premium czarne z szarymi napisami. Ładne są..... A jeszcze pytanie, bo nie doczytalem, czy jest szansa na klipsy plastikowe do podlogi? A i jeszcze, czy na fakture VAT to mozna liczyc?
    Ostatnio edytowane przez dipisi ; 30-05-2011 o 16:19

  7. #57
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dudzik87
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Gorzków koło Wieliczki
    Auto
    147, 1.6 16v 105 km
    Postów
    265

    Domyślnie

    mimo ze mam kremowa wykładzinę to jednak czarne z czerwonym napisem i logiem sa według mnie najfajniejsza opcja
    to teraz niech nam to tylko firma zatwierdzi i jedziemy z dywanikami dalej

  8. #58
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    rozumiem, że mniej naciapane nie wchodzą w grę?
    Logo na prawym dywaniku wg mnie jest zbędne, bo po pierwsze słabo będzie je widać w tej wersji, a zrobione niżej może wycierać się od butów.

    ja i ona - "iniemamocne"

  9. #59
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał dipisi Zobacz post
    A jeszcze pytanie, bo nie doczytalem, czy jest szansa na klipsy plastikowe do podlogi?
    jest coś takiego w ofercie za niewielką dodatkową opłata /1.5zł szt/ ale mówiąc szczerze to nie wiem jak się coś takiego montuje? na klej? bo tam jest napisane że jeden taki stoper składa się z dolnej i górnej części więc montaż tego jest już chyba we własnym zakresie tak żeby idealnie wszystko dopasować. jak zaakceptują nam wzór i ruszymy z oficjalnymi zapisami to myślę że do każdego kompletu dywaników dorzucimy po 2 takie stopery, przynajmniej po jednym na każdy dywanik z przodu. ja w sumie u siebie też takie coś mam ale tylko właśnie na dywanikach z przodu, po jednym na każdy i trzyma się bardzo dobrze

    ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

    Cytat Napisał eMka Zobacz post
    Logo na prawym dywaniku wg mnie jest zbędne, bo po pierwsze słabo będzie je widać w tej wersji
    słabo będzie widoczne? mi się właśnie wydaje że to jest miejsce gdzie dywanik się już profiluje w łuk do góry i ktoś kto będzie siedział na fotelu pasażera to będzie je widział bardzo dobrze? ewentualnie mogę je zsunąć trochę w dół.

  10. #60
    Użytkownik Świeżak Avatar dipisi
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa 166, 2.4 jtd, 2002 r., lancia thesis 2.4 jtd 20v, 2003
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    jest coś takiego w ofercie za niewielką dodatkową opłata /1.5zł szt/ ale mówiąc szczerze to nie wiem jak się coś takiego montuje? na klej? bo tam jest napisane że jeden taki stoper składa się z dolnej i górnej części więc montaż tego jest już chyba we własnym zakresie tak żeby idealnie wszystko dopasować. jak zaakceptują nam wzór i ruszymy z oficjalnymi zapisami to myślę że do każdego kompletu dywaników dorzucimy po 2 takie stopery, przynajmniej po jednym na każdy dywanik z przodu. ja w sumie u siebie też takie coś mam ale tylko właśnie na dywanikach z przodu, po jednym na każdy i trzyma się bardzo dobrze
    U mnie są po dwa, na każdym (przód i tył) także bym poprosił z kompletem tych stoperów (oczywiście za dopłatą jak będzie trzeba), bo faktycznie zdecydowanie lepiej się trzymają i nie przesuwają. Ale to pewnie bedziemy ustalać, już jak się wszystko wyklaruje. Mam nadzieję, że szybko się uda, oby jeszcze przed jesienią

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory