Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: [166] trzecie swiatlo stop

  1. #1
    Michal166
    Gość

    Domyślnie [166] trzecie swiatlo stop

    czy ktos z was naprawial moze trzecie swaitlo stopu? nie spalila mi sie jedna dioda,czy duzo jest komplikacjii z wymontowaniem?z tego co zauwazylem to chyba trzeba sciagac cala polke tylnia :?

  2. #2
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    3 swiatlo stop jest przykrecone za pomoca 2 srubek imbusowych. Po wykreceniu tych srubek wyciaga sie je bez problemu. Wymiana robi sie w 2 minuty, gorzej jesli chodzi o kupienie tej zarowki U mnie byla to zarowka W2,3W i trafilem na nia dopiero w 4 sklepie (koszt 1zl sztuka).

    Wymiany wszystkich zarowek sa opisane w instrukcji obslugi Alfy 166, warto sobie sciagnac to z sieci.

  3. #3
    Michal166
    Gość

    Domyślnie

    hm ale trzyma ta obudowe przewod i nie da sie odpiac zlacza

  4. #4
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    Ta obudowe trzeba podniesc lekko do gory i wyjdzie, a przewod jest na zatrzasku. Trzeba delikatnie nacisna to co potrzeba i mozna go odlaczyc od tej listwy z diodami

  5. #5
    Michal166
    Gość

    Domyślnie

    a wiesz moze co trzeba nacisnac ?

  6. #6
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    Napisz z czym masz problem z przejsciem rys. 65->rys. 66, czy rys. 66-> rys. 67 w instrukcji obslugi

  7. #7
    Michal166
    Gość

    Domyślnie

    65 na 66

  8. #8
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    Jak juz odkrecisz ta obudowe za pomoca 2 srubek rys. 65 A. Trzeba lekko pociagnac ja do siebie probujac krawedz od strony auta (nie od szyby) podniesc do gory, ewentualnie podwazyc srubokretem. Ta obudowa trzyma sie na 2 srubach od strony samochodu i 2 takich hakach od strony szyby. Aby ja zdjac wystarczy ja podniesc do gory. Jak wyciagniesz obudowe to z reszta nie ma najmniejszego problemu.

  9. #9
    Michal166
    Gość

    Domyślnie

    no wlasnie to juz opatentowalem lecz nie chce czegos urwac bo przewod ktory jest podlaczony nie chce sie wyciagnac,nie wiesz jak ten przewod tam idzie,bo pozniej moze sie okazac ze nie cede mial mozliwosci wpiecia przewodu w obudowe bo przewodu sie nie wyciagnie,moze on jest czyms na styk zapiety tak aby podczas jazny nie obijal o cos

  10. #10
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    Przewod dochodzi to tych swiatelek od strony kierowcy (od prawej strony jak jestes odwrocony do tylu i odkrecasz obudowe). Wiec jak wyciagniesz obudowe do gory, przekrecasz ja o 1/4 obrotu i wtedy bez problemu mozna odpiac ten kabelek.

Podobne wątki

  1. [159] 159 sw nie dziala trzecie swiatlo stop
    Utworzone przez seicodriver w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 21:29
  2. problem swiatlo stop
    Utworzone przez hajdi147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 23:16
  3. Trzecie światło stop w 155
    Utworzone przez Mdx w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 21:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory