Witam sedrcznie
Mam problem z pilotem od zamkow odczasu do czasu dziala zacina sie raz otwiera a raz nie postanowilem go rozebrac i kuzala mi sie jakas kostka odlutowana
ta kostka co jest na niej zolta plama
Witam sedrcznie
Mam problem z pilotem od zamkow odczasu do czasu dziala zacina sie raz otwiera a raz nie postanowilem go rozebrac i kuzala mi sie jakas kostka odlutowana
ta kostka co jest na niej zolta plama
- szukaj elektronika, niech to zalutuje, chyba to jest kwarc.
_______________________________________
- AR 156 TS 2.0 ecu M1.5.5
- 147 1.6 16v 105CV ecu ME7.3.1.
- G 1.4 MA 170CV@190CV ecu 8GMF przebieg 91000 km.
+ e-Niro KIA 64 kWh battery, 200CV, 400 Nm
Mnie nie łączyło otwieranie bagażnika. Poszedłem po prostu do punktu w którym dorabiają klucze. Okazało się, że też mi się coś oderwało. Koleś przylutował, poprawił także resztę lutów i zapłaciłem całe 15 złotych.
A u mnie w zapasowym kluczyku nie ma tego kwarcu, da się to jakoś dokupić ?
miałem tem sam problem kupilem wlutowalem dziala do strzału![]()
a tez gdzies to wypadło komus i nie było ale mialem 2 klucze na szczescie i w 2 zebralem dane i zakupilem
naprawa 20 min
a dokladnie jak sie nazywa ta czesc bo nie ma zadnych napisow na niej
a powiedzcie mi jedno:
jak rozebraliście ten kluczyk, bo ja odkreciłem śrubkę pod znaczkiem alfy i dalej nie da sie z wazden sposób tego rozmontować, boje się że coś sie połamie.
jakby to było na zatrzaskach to by moment puściło/