Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: 2 x 159 warszawa al. krakowska

  1. #1
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie 2 x 159 warszawa al. krakowska

    Hej,
    Wybralem sie wstepnie w piatek zobaczyc 147 ale dla odmiany zobaczylem 2 sztuki 159. Odrazu mowie ze aut nie widzialem w srodku, nie ogladalem dokumentacji, nie odpalalem bo nie mialem czasu, musialem sie szybko zawinac po naglym telefonie ale moze komus to pomoze Poza tym padal paskudny deszcz i bylem chyba jedynym ogladajacym na placu ktory jest dosyc rozlegly

    bramka nr 1

    http://autoauto.pl/pl/11337/Alfa_Rom...7H&i=2&perPage=


    auto wizualnie ok, lakier w dobrym stanie. Tarcze lekko skorodowane przez dluzszy postoj na parkingu (chyba). Brak opon letnich, aktualnie stoi na zimowkach p zero. Stan przyzwoity
    Auto widac troche wedrowalo bo ma wlekpke dilera z wloch ellemotors alfa romeo, z przodu natomiast oznaczenia serwisu

    http://www.kfz-meisterbetrieb-pairavi.de/kontakt.htm

    a zarejestrowane jest w powiecie zyrardowskim. Nic nie pisza ze bezwypadkowe ale oferuja gwarancje autoprotect polska. W swietle ostatnich doniesien forumowych rownie dobrze moglby jej nie miec. Wyposazenie z tych slabszych (radio bez sterowania w kierownicy), ciemna tapicerka w srodku. Cena bardzo atrakcyjna. Nie mam pojecia czy vat 0 czy 23% bo nie mialem kiedy porozmawiac


    auto nr 2

    http://autoauto.pl/pl/11055/Alfa_Rom...%s&i=4&perPage=


    lakier ok, stoi na zimowkach dunlopa winter sport. Opony letnie tez dostepne bo sa zapakowane w bagazniku. Tarcze bardziej skorodowane niz w tym pierwszym wiec chyba beda do wymiany. Nic o gwarancji nie pisza. Auto wloskie od dilera z bolonii oryginalnie, obecnie zarejestrowanie w powiecie lomzynskim.
    Cena chyba tez atracyjna jak na 2007 rocznik. Nie mam pojecia czy vat 0 czy 23% bo nie mialem kiedy porozmawiac. Twierdza ze bezwypadkowe
    Auto jakos mi bardziej podeszlo niz te pierwsze. Takie mialem odczucie ale z drugiej strony tapicerka jasna jakos mnie odstrasza, wiec w sumie nie wiem.

    Ogolnie plac wywarl na mnie dobre wrazenie, duzy wybor wiec jak cos nie podejdzie zawsze mozna zobaczyc cos z konkurencji

    To moje perwsze ogledziny 159 wiec pierwsze koty za ploty.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar whitefunk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 1.7 8v
    Postów
    90

    Domyślnie

    To pierwsze stoi juz na pewno do sprzedania pol roku, nie wiem dokladnie, bo ogladalem go w innym komisie ale chyba skrzynia strasznie wyje na 6 biegu...

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Lakiernik który malował pierwsze auto nie popisał się... Nie lubię oceniać takich rzeczy na zdjęciach, ale tutaj to wygląda mega nieciekawie.

    Auto nr 2 ma "ciekawe" połączenie czarnej kierownicy i lewarka z jasnym wnętrzem. Mi to zupełnie nie podchodzi, ale pytanie - czy takie połączenie było oryginalnie, czy ktoś po prostu zastąpił wybitnie łatwo łuszczącą się szarą kierownicę i gałkę na czarny odpowiednik, który jest sporo trwalszy.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar whitefunk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 1.7 8v
    Postów
    90

    Domyślnie

    Ja domyslam się mając takie samo wnętrze, że ktoś to zrobił ze względów praktycznych, u mnie kierownica też obszyta została na czarno, teraz włąsnie myślę, czy nie wymienić gałki, mieszka od gałki i ręcznego na czarny, po prostu to praktyczniejsze, a skoro kierownice mam juz obszyta na czarno...

    Mi jakos taka kolorystyka w miar e podchodzi, tylko ten podlokietnik czarny razi

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    whitefunk
    ja kojarze to alfa wlasnie z jakiegos komisu w zyrardowie albo w okolikach Warszawy. Obstawiam ze ktos sciagnal i ze skoro nie schodzi to pchnal gdzies dalej.
    Dla zasady pomecze troche te auta, mam jeszcze jednego rocznik 2007 na popularnej za 40 tysi i chce sie po prostu upewnic czy jest za co przeplacac

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar whitefunk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 1.7 8v
    Postów
    90

    Domyślnie

    No ona jest juz bardzo dlugo do sprzedania bo pamietam jak szukalem pod koniec 2012 to tez byla, cos musi byc nie tak skoro za taka kwote nikt sie skusic nie chce...

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    w tej 2 czarnej napewno wymieniona kierownica,galka zmiany biegow i podlokietnik.Szare wnetrze=wymienione elementy w tym samym kolorze.Tylne oznaczenia 159 zle przyklejone,ulamane pewnie przy odklejaniu J z emblematu JTDm.To tak na szybko

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    niestey moj rodzyn referencyjny za 40 tysi z autoplazy zostal sprzedany wiec chyba auto bylo warte swojej ceny

    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl


    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

    ale te co widzialem wyzej jeszcze pomecze troche

Podobne wątki

  1. AR 145 QV Warszawa
    Utworzone przez GTomek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 21:56
  2. 159 2,4 Warszawa
    Utworzone przez grzdylu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 12:44
  3. AR 145 BX Warszawa
    Utworzone przez slejerek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 15:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory