Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 84 z 196 PierwszyPierwszy ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #831
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał culio Zobacz post
    to gdzie można składać zamówienie
    w Sklepie
    http://www.forum.alfaholicy.org/cart.php

    ale tak jak piszę, ramek aktualnie nie ma, będą w przyszłym tygodniu

  2. #832
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie Ramki Alfaholików - jak się spisują?

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    ooo znowu ty, dawno nie pisaliśmy aż się stęskniłem
    mówisz że 3 na 4 doszły pęknięte? ty to masz chłopie pecha, jak nie urok to sraczka ;-)

    generalnie powiem tak - odkąd wysyłkę przejęła nowa osoba, związana ze mną to wysłaliśmy dokładnie 272 paczki od połowy października czyli w 3,5 miesiąca. w tym czasie oficjalnych informacji o uszkodzonych przesyłkach było może z 10 max chociaż osobiście aż tylu sobie nie przypominam. i myślę sobie że nie mam całkowitego wypływu na to jak z tymi paczkami obchodzi sie kurier. może nie są one idealnie pakowane ale jeśli uważasz że jesteś w stanie zrobić to lepiej i zajmiesz sie tym charytatywnie to zapraszam do pomocy czy będziesz dalej zgrywał typowego polaczka który tylko narzekać potrafi i nic więcej?? tylko powiedz szczerze [\QUOTE]


    Nie jestem typowym polaczkiem
    Zapłaciłem za coś i oczekuje żeby towar który otrzymam był w pełni sprawny do użytku. Ramki otrzymałem pęknięte wiec sprawne nie sa.

    na prawdę staramy sie jak możemy żeby każdy swoje gadżety dostał w całości
    Wlasnie widzę jak sie staracie. Wasze starania przedstawia wyżej zamieszczone przezemnie zdjęcie.

    żeby ten sklep jakoś funkcjonował, żeby to forum było niepowtarzalne i żeby każdy znalazł tu coś dla siebie. pamiątki, gadżety. wszystkim tym zajmują sie dokładnie 2 osoby, ja i kolega, nikt z nas nie ma z tego żadnego grosza. kolega na pomoc zgodził sie tylko pod warunkiem że wysyłka będzie kurierem z którym on na codzień współpracuje przy swoim prywatnym biznesie tak aby to kurier przyjeżdżał do niego po paczki, by kumpel nie musiał codziennie z nimi latać na pocztę. i wyobraź sobie kolego omenie szanowny, że w tym wszystkim to właśnie najbardziej kosztuje bo przecież nie strecz /choć też za sobą jakieś koszty niesie/. pewnie że byłoby taniej wysyłać pocztą, pomożesz w wysyłce? postoisz na poczcie cierpliwie w kolejce? nie?
    to przynajmniej nie przeszkadzaj.


    teraz już wszystko wiesz? mam nadzieję że tak bo ostatni raz ci odpisuje, na prawdę nie chce mi sie poraz kolejny tego tobie tłumaczyć, to na prawdę da sie zrozumieć ;-)
    spróbuj, spróbujesz ?
    to nic nie kosztuje,
    TWOJE pieniądze nie ucierpią,
    taki luksus - czujesz ?
    Głupia gadka ze jeśli potrafię zrobic to lepiej jest conajmniej nie na miejscu. Dlaczego? Bo to nie JA a wlasnie TY podjąłeś sie prowadzenia tego sklepu. Wiec musisz tego pilnować od początku do końca.

    Nie uważasz ze 2 razy owinięte ramki folia strecz to żadne zabezpieczenie przed uszkodzeniem?

    Nie ja jestem 1 osoba która otrzymała pęknięte ramki.

    Jak za coś bierzecie pieniądze to przynajmniej przylozcie sie do tego abyśmy otrzymali w pełni sprawny towar który zakupilismy. Bo z takim podejście to klientów nie zyskacie napewno.
    Nikomu stąd pieniądze z nieba nie lecą i w wielu przypadkach sa to bardzo cieżko zarobione pieniądze. Widać macie to w głębokim poważaniu. Nie?




    Wydrapane kluczem na masce Twojej Alfy
    Ostatnio edytowane przez omen ; 07-02-2014 o 11:53

  3. #833
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Zapłaciłem za coś i oczekuje żeby towar który otrzymam był w pełni sprawny do użytku. Ramki otrzymałem pęknięte wiec sprawne nie sa.
    Pękła ci listewka z nadrukiem czy czarna ramka? Z tego co piszesz to wnioskuje że ramka więc prawda jest taka że istotą tego zamówienia, jakim jest listewka z nadrukiem klubowym, jest nadal sprawna czyli możesz ją zamontować do ramki którą aktualnie masz bo przecież nie zamawiasz tego kompletu dla samych czarnych ramek. Chociaż generalnie nie wnikam co ci pękło bo na tyle na ile miałem z tobą przyjemność na tym forum to już średnio wierze w twoje dobre intencje, jedyne co potrafisz to krytykować, pozytywnego wpisu na temat jakiegokolwiek naszego gadżetu to jeszcze tu nie widziałem więc w takim układzie śmiem twierdzić że twoim jedynym celem jest krytykanctwo a tym samym stajesz sie dla mnie mało wiarygodną osobą ;-)

    Folia strecz nie jest żadnym zabezpieczeniem przeciw pęknięciu ale szczerze na te ponad 200 paczek nie dostałem ani jednej informacji o pękniętej listewce z nadrukiem, gdyby tak było to listewkę byśmy wymienili bo to przecież tylko dla tych listewek ramki się zamawia.

    A o klientów naszych to ty sie nie martw, póki co mam pełne ręce roboty więc nie narzekam

  4. #834
    Użytkownik Rowerzysta Avatar latem666
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Były: Corsa B 1.2 16V, AR 156 1.6 TS SW R.I.P. Jest: 156 SW FL 1.9 JTD 8v
    Postów
    499

    Domyślnie

    Z jednej strony mam takie ramki i z tego jak je zakładałem wywnioskowałem, ze nie łatwo je złamać. Kurier musiał się wybitnie starać, żeby to złamać. Obojętnie jeśli chodzi o ramkę czy o samą "listewkę". Nie wiem czy on nie powinien ponosić odpowiedzialności za uszkodzenia.

    Z drugiej jednak strony można by to przed ostreczowaniem owinąć w fragment kartonu. na pewno dałoby to coś do ochrony a jednakowoż nie zwiększyło zbytnio kosztów wysyłki. Jeden głupi kartonik i na prawdę nie byłoby się o co kłócić

  5. #835
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Tomaszow Maz.
    Auto
    159SW 1.9 175km 2007, Giulia 2017 2.0TB 200KM
    Postów
    226

    Domyślnie

    Cytat Napisał latem666 Zobacz post
    Z jednej strony mam takie ramki i z tego jak je zakładałem wywnioskowałem, ze nie łatwo je złamać. Kurier musiał się wybitnie starać, żeby to złamać. Obojętnie jeśli chodzi o ramkę czy o samą "listewkę". Nie wiem czy on nie powinien ponosić odpowiedzialności za uszkodzenia.

    Z drugiej jednak strony można by to przed ostreczowaniem owinąć w fragment kartonu. na pewno dałoby to coś do ochrony a jednakowoż nie zwiększyło zbytnio kosztów wysyłki. Jeden głupi kartonik i na prawdę nie byłoby się o co kłócić
    To prawda, są z bardzo twardego plastiku, nawet ja i moje totalnie nieumiejętne montowanie ich nie połamały

  6. #836
    Użytkownik Świeżak Avatar Łukash
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Milówka
    Auto
    Alfa GT Q2
    Postów
    29

    Domyślnie

    Chciałbym zapytać, czy po dokonaniu zakupu wysyłane jest jakieś potwierdzenie dot. zamówienia. Ramki zakupiłem 31 stycznia i do dziś nie mam żadnego potwierdzenia (pomijając informację o transakcji od dotpay).

  7. #837
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drst Zobacz post
    o prawda, są z bardzo twardego plastiku, nawet ja i moje totalnie nieumiejętne montowanie ich nie połamały
    fakt jest taki że po wypadku to akurat ramka wyglądała od przodu najlepiej
    147 powodów do zadowolenia

  8. #838
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukash Zobacz post
    Chciałbym zapytać, czy po dokonaniu zakupu wysyłane jest jakieś potwierdzenie dot. zamówienia. Ramki zakupiłem 31 stycznia i do dziś nie mam żadnego potwierdzenia (pomijając informację o transakcji od dotpay).
    nie wysyłamy żadnego potwierdzenia tylko każdy może sobie sprawdzić status w swoim panelu sklepowym - http://www.forum.alfaholicy.org/cart.php?do=cpanel - Twoja konkretnie paczka została nadana w czwartek, zaraz po niedzieli powinna dojść

  9. #839
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adalberto
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    PŁOŃSK
    Auto
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 2007 + MITO 1.4 2008-LPG
    Postów
    702

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    fakt jest taki że po wypadku to akurat ramka wyglądała od przodu najlepiej
    Dokładnie tak.Jak babka cieniasem wjechała mi w tył i wgięła pas pod zderzakiem, to ramce kompletnie nic się nie stało
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 385KM MITO 1.4 LPG 78KM NERO ETNA
    ALFA TO WIĘCEJ NIŻ AUTO.....TO PASJA
    HISTORIA 159 http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...adalberto.html
    HISTORIA MITO http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...nero_mito.html

  10. #840
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    A mi własnie doszły ramki dzisiaj też były owinięte w samą folie i przyszły w nie naruszonym stanie

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory