Zobacz wyniki ankiety: Chętnię kupię zegarek z serii

Głosujących
194. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • STYLE COLLECTION

    54 27.84%
  • SPORTS

    147 75.77%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 7 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 481

Temat: Zegarki klubowe TIMEX - sonda

  1. #61
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Pudełeczko z logo klubu? Dlaczego nie
    Dla mnie bomba..
    Chodziło mi o to, że jakoś są te zegarki zapakowane "fabrycznie" i w sumie nawet głupie wypalenie laserem naszego grilla na "fabrycznym" pudełku będzie fajne i chyba tanie.. może nawet sam Timex by to zrobił jak już ma robić limitowaną edycję zegarków..
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  2. #62
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleks_K Zobacz post
    Ja się najbardziej obawiam że pasek się zniszczy pod wpływem wody,
    W moim Timexie pasek, co prawda z był z nubuku, wytrzymał 3 lata. Użytkowany był codziennie. Nie oszczędzałem go. Uważam, że był solidny, do tego ładny i bardzo wygodny.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał peter_220 Zobacz post
    może nawet sam Timex by to zrobił jak już ma robić limitowaną edycję zegarków..
    Jest w stanie to zrobić.


  3. #63
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Jak można pływać bezproblemowo przez np dwie godziny to pasuje mi to

    A innych proszę...nie wymyślajcie, inny kolor, inny znaczek, inna wielkość itd wszystkim nie dochodzisz więc albo pasuje taki albo zrób sobie własny

    Pozdrawiam
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleks_K Zobacz post
    07. Aleks_K
    13. peter_220



    Ja się najbardziej obawiam że pasek się zniszczy pod wpływem wody, sam zegarek powinien wytrzymać prysznice i pływanie
    Dopiszmy, że to lista wyśnionych numerów limitowanej edycji zegarków alfaholików i miejmy nadzieję, że nam ją uwzględnią..

    Co do paska.. skóra z natury moczenia nie lubi.. więc może je średnio znosić i/lub szybciej się "zużyć".. niby jest cała masa różnych impregnatów do skór.. ale.. czy jest sens i czy nie zniszczą? Nie wiem.
    Ja wolę bransoletę.. i będę ją miał jeśli nie od razu to niewiele po
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  5. #65
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    AR 156 SW 1.9 JTD 16V (wersja TI)
    Postów
    41

    Domyślnie

    Jak przeczytałem info na FB, że są zapisy na zegarek klubowy to pomyślałem, że w końcu za wyjątkiem ramek będę miał fajny przedmiot alfaholika.
    Niestety wybór modeli do podkreślenia tego, że jest to "gadżet" alfaholika padł chyba najgorzej jak tylko mógł. Nie mówię tutaj o Timexie bo sam noszę takie zegarki, ale o modelu/modelach jaki został zaproponowany.

    Do samochodu sportowego klasyczny zegarek ?? A sportowy model zegarka nie odbiega niczym od klasycznego ??

    Skoro to ma być gadżet i ma być coś unikalnego to niech to będzie przynajmniej fajne to i więcej osób się zdecyduje.

    Osobiście polecam jeszcze zobaczyć gamę zegarków czeskiej firmy JVD - mają fajny wybór i ceny dość konkurencyjne.

    Pozdr

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izane Zobacz post
    nie wymyślajcie, inny kolor, inny znaczek, inna wielkość itd
    Teraz to i tak za późno - na takie rzeczy to jest czas gdy projekt pojawia się w temacie: http://www.forum.alfaholicy.org/skle...y_gadzety.html
    Teraz to już tylko zapisy.

  7. #67
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izane Zobacz post
    A innych proszę...nie wymyślajcie, inny kolor, inny znaczek, inna wielkość itd wszystkim nie dochodzisz więc albo pasuje taki albo zrób sobie własny

    Pozdrawiam
    Była dyskusja o zegarkach w temacie projektujemy gadżety i odzew był.. hmm.. praktycznie nie było.. a teraz same "dobre rady".. :/


    drift-r
    Raczej rozeznanie.. ale nie na zasadzie "fajnie by było mieć" tylko kupię jak dojdzie do realizacji projektu - a sądząc po ilości głosów powinny być dostępne oba modelu
    Ostatnio edytowane przez peter_220 ; 21-01-2013 o 23:56
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  8. #68
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Uważam, że wybór numerka powinien być dopiero po wpłacie. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś blokuje dany numer a w ostateczności nie wpłaca pieniędzy :-)


  9. #69
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzym Zobacz post
    Jak przeczytałem info na FB, że są zapisy na zegarek klubowy to pomyślałem, że w końcu za wyjątkiem ramek będę miał fajny przedmiot alfaholika.
    Niestety wybór modeli do podkreślenia tego, że jest to "gadżet" alfaholika padł chyba najgorzej jak tylko mógł. Nie mówię tutaj o Timexie bo sam noszę takie zegarki, ale o modelu/modelach jaki został zaproponowany.

    Do samochodu sportowego klasyczny zegarek ?? A sportowy model zegarka nie odbiega niczym od klasycznego ??

    Skoro to ma być gadżet i ma być coś unikalnego to niech to będzie przynajmniej fajne to i więcej osób się zdecyduje.

    Osobiście polecam jeszcze zobaczyć gamę zegarków czeskiej firmy JVD - mają fajny wybór i ceny dość konkurencyjne.

    Pozdr
    W temacie Projektujemy Gadżety pojawiło się więcej modeli, ostatecznie zdecydowaliśmy że te dwa są najciekawsze.

    Pozdrawiam.

  10. #70
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzym Zobacz post
    Jak przeczytałem info na FB, że są zapisy na zegarek klubowy to pomyślałem, że w końcu za wyjątkiem ramek będę miał fajny przedmiot alfaholika.
    Niestety wybór modeli do podkreślenia tego, że jest to "gadżet" alfaholika padł chyba najgorzej jak tylko mógł. Nie mówię tutaj o Timexie bo sam noszę takie zegarki, ale o modelu/modelach jaki został zaproponowany.

    Do samochodu sportowego klasyczny zegarek ?? A sportowy model zegarka nie odbiega niczym od klasycznego ??

    Skoro to ma być gadżet i ma być coś unikalnego to niech to będzie przynajmniej fajne to i więcej osób się zdecyduje.

    Osobiście polecam jeszcze zobaczyć gamę zegarków czeskiej firmy JVD - mają fajny wybór i ceny dość konkurencyjne.

    Pozdr
    Bo krytykować jest najłatwiej.
    Ja się pytam gdzie byłeś jak była dyskusja w temacie projektujemy gadżety każdy mógł coś zaproponować? Z gamy Timex bo była od nich oferta. Ale nikt ślepo nie leci za Timex'em. Mogłeś zaproponować coś konkurencyjnej firmy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Uważam, że wybór numerka powinien być dopiero po wpłacie. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś blokuje dany numer a w ostateczności nie wpłaca pieniędzy :-)
    Moim zdaniem listę można zrobić i wyznaczyć termin po którym "rezerwacja" przepadnie.
    Dla spokoju ducha w formie nawet symbolicznej zaliczki - co w żaden sposób nie zwolni z obowiązku wpłaty pełnej kwoty na etapie składania zamówień.
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

Podobne wątki

  1. Zegarki klubowe TIMEX - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 442
    Ostatni post / autor: 01-06-2016, 18:20
  2. Problem z sonda lambda - która to sonda :(
    Utworzone przez xsnailx w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-01-2014, 21:28
  3. Zegarki Giuliano Mazzuoli
    Utworzone przez JFC w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 15:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory