Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Srebrne obramowania, Alfa 147

  1. #11
    SnakeDoc
    Gość

    Domyślnie

    W A6 listwy sa montowane od nowości, a wygląda to świetnie, dodaje uroku tym bardziej jak audi jest czarne. Każdy ma swój gust, jednemu podoba się spojler, drugiemu czarne a innemu srebrne alusy. Nie miałem zamiaru żadnych listew wyginać ręcznie i kleić, myslałem że robią pod wymiar do auta i montują tak, żeby wygladało to na fabrycznie zrobione. Jeżeli nie i w grę wchodzi reczne docinanie i klejenie to oczywiste, że nie bede robił, nie bede szpecił auta.

  2. #12
    JohnnyDeformer
    Gość

    Domyślnie

    A ja bym chętnie zobaczył ja kto wygląda. Nie przejmuj się tymi docinkami o agro tuningu, bo to za przeproszeniem zwykłe pieprzenie.
    Każdemu ma prawo podobać się co innego.
    Koledzy wolą sportowy wygląd alfy i ok, ale inni maja prawo aby ich alfa miała elegancki design i temu służą takie dodatki.

    A że nie ma w tym nic złego przytoczę przykład z podwórka alfy romeo.
    Nowa Gulietta i Mito mają fabryczne chromowane listwy i wyglądają z nimi bardzo fajnie.

    Ja sam myślałem jak to ugryźć, ale nie mam ostatnio w ogóle czasu na taką zabawę więc jak ktoś wymyśli pierwszy to niechaj wrzuci fotki i da znać jak to zrobił

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    TO co jest fabryczne jest w tym miejscu przewidziane i jakoś zaprojektowane by pasowało. Natomiast takie dokładane to tak jak chłopaki pisali wcześniej - wykonanie byle jakie, możliwość dopasowania średnia > efekt końcowy kiepski - nie warto.

  4. #14
    JohnnyDeformer
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    TO co jest fabryczne jest w tym miejscu przewidziane i jakoś zaprojektowane by pasowało. Natomiast takie dokładane to tak jak chłopaki pisali wcześniej - wykonanie byle jakie, możliwość dopasowania średnia > efekt końcowy kiepski - nie warto.
    Ale przecież nikt nie mówi że ma to być byle jakie.
    Tobie podobał się zderzak GTA i dołożyłeś, ale sam wiesz ile wpakowałeś w to pracy i jak musiałeś się nakombinować żeby spasować resztę.
    Jednym się podoba to co zrobiłeś - innym nie musi, ale jakoś z tym żyjesz prawda?

    W Mito i Julce zaprojektował to jakiś designer.
    Tak samo da się zrobić w 147ce, a nawet nie trzeba za bardzo kombinować. Na drzwiach są linie do których można kleić żeby wyglądało gustownie więc stosunkowo łatwo dobrać szerokość.

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał JohnnyDeformer Zobacz post
    Ale przecież nikt nie mówi że ma to być byle jakie.
    Ja pisałem o wykonaniu tych listewek do oklejania. Masz wersję 3d czy 5d?
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 22-03-2013 o 18:19

  6. #16
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Ja uważam, ze jeśli zrobi się ze smakiem i nie przedobrzy (jak niektórzy oklejaja każdą lampę, całe drzwi, okna) to będzie ładnie wyglądało. Ja osobiscie mam aluminiową listwe pod szybą, która idzie wzdłóż drzwi. Wg. mnie wygląda to przyzwoicie - ładnie komponuje się z klamką.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07703.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	78.1 KB
ID:	89688  

  7. #17
    JohnnyDeformer
    Gość

    Domyślnie

    ja mam 3 d, ale żona ma 5.
    a gdyby poszukać firmy która zajmuje się galwanizacją, rozłożyć tel elementy z drzwi i zanurzyć je w tym roztworze? hmm..

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Pytałem o wersję gdyż w 3d z tyłu nie ma do czego kleić.

  9. #19
    Użytkownik Ogier Avatar malutki
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 16V
    Postów
    154

    Domyślnie

    Jako, że ostatnio zakupiłem razem z tatą dla niego GT, która ma właśnie takie samoróbki z chromu porobione, wypowiem się na ten temat. Wieś. Dziękuję

    Tak na poważnie z daleka to może i wygląda fajnie ale wystarczy podejść i cały czar pryska. Gdyby to był patent fabryczny to byłoby super
    Od razu stwierdziliśmy, że jak tylko przyjdą cieplejsze dni to pozbywamy się tego dziadostwa, które szpeci Alfę

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory