Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: podniesienie mocy w giulietta qv

  1. #1
    amgrs6
    Gość

    Domyślnie podniesienie mocy w giulietta qv

    Witam wszystkich , mam pytanie , czy ktoś mógłby dać mi fachowej porady na temat zwiększenia mocy w Giulietta QV 235KM , chciałbym wymienić cały układ wydechowy łącznie z kolektorem (gdzie i jaka firma jest dobra) ,filtry, jakiegoś chip-a ale to mi nie wystarczy , myślałem o jakimś wałku rozrządu, nie wiem czy można jakieś kute tłoki wsadzić , jakiś blowoff, jakieś mocniejsze sprzęgło no i czy skrzynia biegów wytrzyma i półośki . Liczę na waszą pomoc bo ja nie jestem dobry w tych tematach i chciałbym uzyskać rzetelnych informacji z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez amgrs6 ; 19-11-2013 o 13:05

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Pisane atramentem sympatycznym ?

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    cz-wa okolice
    Auto
    julka 1,7tb,fiat sedici,vw golf 1pirelli,citroen berlingo,opel mokka
    Postów
    27

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalgti Zobacz post
    tuning w QV - do 260KM i 400 Nm
    Nie powiedział bym ,że to zdrowe rozwiązanie,a potencjał jest sporo większy.

    http://www.imageshack.com/i/jjs0drp

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    cz-wa okolice
    Auto
    julka 1,7tb,fiat sedici,vw golf 1pirelli,citroen berlingo,opel mokka
    Postów
    27

    Domyślnie

    i to moze byc kres wydajnosci pomp paliwa i przepustowosci wtryskiwaczy bo turbine mozemy zalozyc mega duza tylko czy wystarczy nam paliwa na fabrycznych komponentach aby podnosic wiecej mocy bez wiekszych spustoszen po modyfikacji

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał amgrs6 Zobacz post
    Witam wszystkich , mam pytanie , czy ktoś mógłby dać mi fachowej porady na temat zwiększenia mocy w Giulietta QV 235KM , chciałbym wymienić cały układ wydechowy łącznie z kolektorem (gdzie i jaka firma jest dobra) ,filtry, jakiegoś chip-a ale to mi nie wystarczy , myślałem o jakimś wałku rozrządu, nie wiem czy można jakieś kute tłoki wsadzić , jakiś blowoff, jakieś mocniejsze sprzęgło no i czy skrzynia biegów wytrzyma i półośki . Liczę na waszą pomoc bo ja nie jestem dobry w tych tematach i chciałbym uzyskać rzetelnych informacji z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Trąci trollem na milę. A jeśli jednak się mylę, to i tak chyba taniej wyjdzie kupić nowe M3.
    ___

  7. #7
    amgrs6
    Gość

    Domyślnie

    jak bym chciał jeździć bmw m3 to bym jeździł, obecnie jeżdżę rs6 720KM i mam też mercedesa w124 E500 w pakiecie amg jako auto kolekcjonerskie , a alfa podoba się mojej kobiecie, także jak masz się udzielać w taki sposób to lepiej zamilcz niż głupio odpisywać

    - - - Updated - - -

    myślałem żeby wymienić układ wydechowy od początku do końca firmy SUPERSPRINT, lub z naszego kraju kogoś kto dobrze robi wydechy , jakiś większy intercooler http://www.italiatec.de/30564_Alfa-G...e%C3%9Fert.htm , no tak czy siak to chcę jakieś 30tyś zł doinwestować w Julkę , chodzi mi o rozsądny tuning żeby można było na co dzień nią latać .

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar delli
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    AR 159 SW 2,0 JTDm Alfa Rosso :)
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał amgrs6 Zobacz post
    jak bym chciał jeździć bmw m3 to bym jeździł, obecnie jeżdżę rs6 720KM i mam też mercedesa w124 E500 w pakiecie amg jako auto kolekcjonerskie ,
    (...)
    no tak czy siak to chcę jakieś 30tyś zł doinwestować w Julkę , chodzi mi o rozsądny tuning żeby można było na co dzień nią latać .
    Obawiam się, amgrs6, że na naszym forum nie znajdziesz drugiej osoby, która zakupiwszy Giuliettę QV dołożyłaby 30000 PLN na "rozsądny" tuning. Kojarzę tylko jednego forumowicza, który ma Alfę (159) tuningowaną w renomowanym AutoDelta Londyn, mianowicie kolega "sporting". Może od niego coś więcej się dowiesz.
    A w ogóle to ty będziesz jeździł Giuliettą czy twoja kobieta, bo piszesz, że to jej się podoba?

  9. #9
    amgrs6
    Gość

    Domyślnie

    moja kobieta , ale czasem będę musiał ją przepalić odpowiednio , a tak po za tym to całkiem ładny samochód , jest to coś innego niż golf a3 gdzie pełno ich, co do kwoty to chodzi mi ze mogę wydać do 30tyś , ale po przestudiowaniu google to muszę stwierdzić że jest mega mało firm co zajmują się przeróbką Alf ( a szkoda bo to ładne samochody) myślałem żeby Julka miała te 300koni i większy moment , myślę że po chipie , wydechu, większym intercooler , jakiś filtr sportowy dociągnie się do 300. sprawdzałem teraz w Autodelta londyn ale tam stare wiadomośći z 2009 nie mają nic nowego
    Ostatnio edytowane przez amgrs6 ; 19-11-2013 o 14:43

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    proponuje poczytac ten temat na alfaowner.com - http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...-my-gqv-2.html

    user LJ_GTA podaje szczegóły ze zdjęciami i filmami po modyfikacji Julki QV, aktualnie 301hp, 458Nm

Podobne wątki

  1. Podniesienie mocy, a sprzęgło.
    Utworzone przez Jfuel w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 13:33
  2. Podniesienie mocy silnika 2.0 JTS
    Utworzone przez Wedżi w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 16:44
  3. Podniesienie mocy alfa 2,5 v6
    Utworzone przez alfawieslaw w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 22:03
  4. podniesienie mocy w giulietta qv
    Utworzone przez amgrs6 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 21:11
  5. Podniesienie mocy JTD
    Utworzone przez iMax w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 20:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory