Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Lancia Ypsilon - warto?

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Tak z ciekawości, jak jest te 9 poduszek rozmieszczonych?
    Pozdro,
    Bartas

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Hello
    Pomyliłem się jest 8.
    Kieronica 1x - konsola przednia 1x
    Słupek A - 2x
    Słupek B - chyba kurtyna - 2x
    Fotele przednie - 2x
    Tak to wygląda, sam byłem w szoku.
    Ale, gdy byłem w serwisie to potwierdzili, że wszystkie są i nie są jakimiś zaślepkami....
    Pozdro

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar bucho144
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Złotoryja
    Auto
    Alfa Romeo 147 Black Line 2007
    Postów
    132

    Domyślnie

    chyba żle policzyles poduchy, jest raczej 6 2x przod 2x w boczkach foteli przednich i 2x kurtyny, nawet 159 miala max 8 ale to sa dodatkowe z przodu kolanowe w standardzie miala kolanowa kierowcy, w golfie 6 mam 7 , w brerze było tez 7, picanto ma 6. pamietaj nielicz tego co na slupkach bo kutryny przechodza przez 2 rzedy siedzen i oznaczenia znajdują się na slupkach a,b i c, jesli masz super wypasiona bryke to mozesz miec z tylu w fotelach skrajnych boczne poduchy tak jak w przednich

    to tak dla tych co lubia liczyc napisy airbag/srs

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    To w takim wypadku masz racje. Jest ich 6, bo pewnie słupkowe przechodzą na przez 2 rzędy siedzeń...
    Cóż warto z mądrzejszym pogadać i czegoś się dowiedzieć.
    Pozdrawiam

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar bucho144
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Złotoryja
    Auto
    Alfa Romeo 147 Black Line 2007
    Postów
    132

    Domyślnie

    niema za co dużo ludzi po przeglądaniu alledrogo itp widza golfa 4 który ma 11 poduch i potem sprawdzają u siebie i nagle u nich w tez jest parę więcej niż w rzeczywistości. ja też czasem się mylę :]

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    147
    Postów
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał bucho144 Zobacz post
    niema za co dużo ludzi po przeglądaniu alledrogo itp widza golfa 4 który ma 11 poduch i potem sprawdzają u siebie i nagle u nich w tez jest parę więcej niż w rzeczywistości. ja też czasem się mylę :]
    to że pisze np. na fotelu airbag to nie znaczy że tam zamontowali w fabryce.

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar bucho144
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Złotoryja
    Auto
    Alfa Romeo 147 Black Line 2007
    Postów
    132

    Domyślnie

    to prawda, handlarz mogl ja usunac lub w bmw chyba 3 lub 5 nie tych najnowszych poduszka boczna przednia (dla kierowcy pasażera) były w boczkach drzwi przednich a oznaczenie chyba na siedzeniach a nie na drzwiach

  8. #18
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    hmm,
    Koleżanka posiada takowa. Wersja 1.4 i 95 kucy w benzynie. Ogolnie zadowolona, chyba już ze 100k nastukała. Jak będę widział to przy okazji się dopytam z ciekawości
    + za dużo części z grande punto

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Generalnie kurtyny są zawsze dwie na cały samochód, pomimo dwóch czy trzech znaczków na stronę.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Lancia Thesis 2.4 JTD 10V
    Postów
    51

    Domyślnie

    Moja kobieta miała już 4 Ypsilony. Każdy w innej wersji silnikowej Generalnie uwielbiamy ten model i polecam go absolutnie wszystkim Ypsilony są wygodne, obszerne w środku (jak na swoje rozmiary), mają dobre audio, rewelacyjne hamulce i świetnie się prowadzą po śliskiej nawierzchni. Wersja 1.2 benz jest bardzo tania w obsłudze (np. wymiana kompletu rozrządu na oryginalnych częściach w ASO zapłaciliśmy mniej niż 500zł! ) i ekonomiczna- ale tylko do 120km/h! Poza tym faktycznie nie ma zbyt wiele mocy. Wersja 1.4 95KM ze skrzynią manualną 6 biegową jest świetna- nadaje się na podróże autostradowe. Zużywa rozsądne ilości paliwa. Ma zapas mocy. Wersja 1.4 95KM ze skrzynią DFN jest bardzo dynamiczna do prędkości 100km/h, ale żeby tak było, musi mieć wgraną aktualizację softu skrzyni. DFN to dobra i niezawodna skrzynia, ale tylko pod warunkiem, że nie grzebie w niej ktoś bez pojęcia. A znam tylko jeden warsztat, gdzie się na nich znają... Zużycie paliwa przy szybszej jeździe na trasie spore. I na koniec silnik 1.3 jtd 70KM. Długo się przed nim broniliśmy, ale w końcu i taki nam się trafił. I był największym zaskoczeniem Do 80km/h rozpedza się dynamicznie (do 100 trochę dłużej ze względu na przełożenia biegów)- dzięki czemu jazda w mieście jest bezstresowa. Auto praktycznie nie zużywa paliwa. Kabina auta jest dobrze wyciszona. Silnik dzięki temu że nie ma filtra cząstek stałych ani koła dwumasowego jest trwały. Dodatkowo mamy tutaj pancerną turbinę ze stałą geometrią i łańcuch rozrządu. Podobno łańcuch ten przy intensywnym użytkowaniu i przy dużym przebiegu ma tendencje do rozciągania się. Ale nawet to nie jest takie straszne, bo komplet rozrządu można kupić za około 500zł.

    Miałem też AR 147 16TS FL. Bardzo fajne auto, ale moja kobieta jednak wolała Lancię. Aktualnie mamy Musę 1.3 Multijet. I zestawiając je z opisywanymi autami, polecił bym właśnie to auto Niesamowita ilość miejsca, świetne audio fabryczne i nietuzinkowy wygląd (wersja po lifcie).
    Alfa lover ;p

Podobne wątki

  1. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory