Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Yanosik !!! A mandaty od nowego roku

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    132

    Domyślnie Yanosik !!! A mandaty od nowego roku

    Witam, chętnie wysłucham opinie użytkowników w związku ze giulia nie da się jeździć spokojnie....
    A nie chciałbym płacić wysokich mandatów..... zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia ?
    Utrata prawa jazdy nie wchodzi w grę a styl mojej jazdy niestety jest bliski tego.... zastanawiam się nad takim dupochronem warto inwestować 1000 zł czy lepiej z poziomu aplikacji na iPhone ?
    czy jest jakieś lepsze rozwiązanie .....
    Z góry dzięki za wszelkie informacje

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal94 Zobacz post
    giulia nie da się jeździć spokojnie
    Da się Giulią jeździć spokojnie, ba nawet zgodnie z przepisami
    Cytat Napisał Michal94 Zobacz post
    czy jest jakieś lepsze rozwiązanie
    Jest, jeździć zgodnie z przepisami
    2021 Giulia Veloce Ti Trofeo White
    ex:
    2018 Giulia Veloce Misano Blue
    2006 159 SW Blu Oltremare

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie

    A ja koledze radzę wykupić abonament na tor jakiś pobliski żeby tam adrenalinki upuszczać, a niekonieczne na drodze publicznej.

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    132

    Domyślnie

    Jeżeli jeździcie mało to może i się da ale ja jeżdżę dużo..... nie opowiadajcie ze nie łamiecie przepisów bo chyba pęknę

  5. #5
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Ja nie łamię, przynajmniej w mieście i na drogach krajowych. A jak ty świadomie łamiesz, to mam nadzieję, że jednak ci zabiorą prawo jazdy.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Każdy czasem łamie ale po nowym roku to może wreszcie trochę ukroci tych co się zbytnio spieszą.. sam tak miałem ale z tego wyrasta.. 2 dzieciaków na pokładzie zmiana światopogląd. Prawda taka ze nawet jak zapierdzielasz na złamanie karku to często to nie daje wielkiej oszczędności czasu - to na światłach to wpadniesz w korek, to w końcu policja zatrzyma Cię do kontroli.. Frajda może i owszem.. ale to tak jak już ktoś zasugerował na tor Italian Track Day czy podobna imprezę.. pojezdzisz tyle że będziesz miał dość..

    Szczerze to dużo fajniejszy sposób i bezpieczniejsza zabawa dla wszystkich.

    Yanosik mam używam nie raz dupe uratował mam w telefonie i polecam urządzenie pewnie fajna sprawa myślę że tak Czy inaczej inwestycja się szybki wróci. Przy nowym taryfikatorze pewnie jeszcze szybciej

    Szczerze to aktualnie posiadanie mocnego auta zaczyna być wadą.. ledwo gaz naciśniesz 2-3s I już powyzej 50km/h..


    Suma summarum mam nadzieję że to wplynie na bezpieczeństwo.. za granicą jakos ludzie potrafią jeździć zgodnie z przepisami i jakos nikt nie ma z tym problemu.. yanosik tak, ale nie jest to 100% ochrona.. zwlaszcza ze ostatnio policja coraz wiecej dronow zaczyna uzywac



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, wszystko pięknie. Tak na zachodzie jest super. Szczególnie jak w Holandii na autostradach jest ograniczenie do 100 km/h

  8. #8
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Dlatego jeszcze z 5 lat w miarę normalnie się pojeździ, a potem przyjdzie pozbyć się samochodu.
    Całe zło przychodzi do nas z zachodu, zwłaszcza tych najbardziej zdemoralizowanych i upadłych krajów, na szczęście z opóźnieniem, więc można to jakoś przewidzieć.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Jedno nie przeszkadza drugiemu, można jeździć zgodnie z przepisami i z Yanosikiem. Ja korzystam z aplikacji na telefonie. Z reguły staram się nie przekraczać prędkości, jeśli już, to nie wiele, pilnuje tego stylu jazdy, żeby jak najwięcej było na zieloni, choć oczywiście czasem zdarzy się na żółto. Tak czy siak polecam.

  10. #10
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal94 Zobacz post
    Witam, chętnie wysłucham opinie użytkowników w związku ze giulia nie da się jeździć spokojnie....
    A nie chciałbym płacić wysokich mandatów..... zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia ?
    Utrata prawa jazdy nie wchodzi w grę a styl mojej jazdy niestety jest bliski tego.... zastanawiam się nad takim dupochronem warto inwestować 1000 zł czy lepiej z poziomu aplikacji na iPhone ?
    czy jest jakieś lepsze rozwiązanie .....
    Z góry dzięki za wszelkie informacje
    Yanosik daje radę, chociaż wiadomo że lepiej sprawdza się na częściej uczęszczanych drogach. Ta apka nie ma w zasadzie u nas konkurencji.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. Yanosik Beta w Android Auto
    Utworzone przez Co-driver w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 11-10-2021, 07:21
  2. Yanosik Connect
    Utworzone przez tvardy w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 20:32
  3. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Alfoholików!
    Utworzone przez marzenka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 23:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory