Strona 26 z 65 PierwszyPierwszy ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #251
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał PeeN Zobacz post
    Niby nie jest źle, rozumiem, że Pablo lub jego chłopakom nie chciało się poświęcać czasu na pierdoły w postaci "brzęczących" elementów. Nie mogłem tylko zrozumieć jednego - przebieg auta wzrósł w 3 dni o 200 km. Czytając to forum zapamiętałem jeden wpis na temat dodatkowych kilometrów i zwróciłem na to uwagę. Może to norma w warsztatach, ale mi się to nie podoba i z tego powodu na razie tam nie wrócę.
    To i ja się odezwę, bo wstawiam do nich samochód co pół roku na 10 do 14 dni od dwóch lat zawsze proszę o jazdę samochodem, żebym odbierał w 100% sprawdzony, no i teraz tak, jakim cudem w twoim przypadku przybyło 200 kilometrów, a w moim nigdy nie przybyło więcej niż 3 kilometry w ciągu tak długiego czasu. Poza tym kto był u Pabla to widział że oni nie mają się czasu wysrać, a co dopiero jeździć czyimiś samochodami, ich zajdy próbne też widziałem- samochód zostaje zapalony, jak trzeba chodzi aż się rozgrzeje, następnie z kilometr może dwa w jedna stronę po asfalcie i dziurach i nawrotka.
    I mój psi ryj mi coś mówi ze ktoś tu kantuje, bo w tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli w sierpniu warsztat był nieczynny, bo miałem jakieś gówno do wymiany, a tu kicha na poczcie była informacja.

  2. #252
    Użytkownik Embrion Avatar Cezary
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romo 159 1.9 JTDm 120 KM Sportwagon
    Postów
    5

    Domyślnie

    Polecam nr 2- pablogarage.pl

    Skorzystałem tydzień temu i jestem bardzo zadowolony. Dobra robota za rozsądne pieniądze. Rozwiązałem problemy gdzie w Wawie mieszali-kasowali-mieszali-kasowali i było tak samo z autem.

    Ze względu na to, że żyję w okolicach Białołęki/Marek/Targówka i mam wokół 40 warsztatów a do PABLO jest 40km miałem dużą zagwozdkę czy się wybrać. Wybrałem się i wreszcie jest sprawa załatwiona.

    ZDECYDOWANIE POLECAM

    - - - Updated - - -

    A goście w stylu "mechanik jechał moim samochodem - to skandal" powinni walnąć się w czerep następnie powtórzyć zabieg i zastanowić się czy to nie jest pożyteczne w odkrywaniu i analizowaniu Alfowych niespodzianek.

  3. #253
    Użytkownik Świeżak Avatar Robalgis
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW 1.9 16v JTD 2006, Fiat 126p 1988, Ducati Monster 695 2007, AR 145 1.4 TS 1998 (2005-2010)
    Postów
    228

    Domyślnie

    ja również jestem zadowolony z usług świadczonych w pablogarage.pl. Serwisuje u Pawła swoje Alfiszony od 2008 roku, zawsze wszystko OK. Polecam.

  4. #254
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Wołomin
    Auto
    156 3.0 V6 '01 blu cosmo
    Postów
    70

    Domyślnie

    Również mogę polecić Pablo, korzystam od kilku lat, gdzie robię wszystkie poważniejsze przeglądy i naprawy.
    Alfa i ja z usług zadowoleni

  5. #255
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Chciałbym powiedzieć parę słów o T&T Twardowskim w Warszawie. Oddałem ostatnio swój samochód do zdiagnozowania paru bolączek i jestem, póki co, usatysfakcjonowany poziomem obsługi i zainteresowania. Zakres początkowych prac oczywiście deczko się poszerzył ale z drugiej strony lubię jak ktoś zwróci uwagę nie tylko na to o co się go poprosi. Co prawda mój portfel chciał mnie po tym wszystkim zlinczować ale w końcu zachciało mi się ASO Jak na razie nie żałuję i polecam. Pzdr.

  6. #256
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    147 1.9 140KM
    Postów
    64

    Domyślnie

    Paweł Mikulec

    Wymiana prawego dolnego wahacza; wymiana kompletu łączników stabilizatora; wymiana paska klinowego; wymiana filtrów: powietrza, oleju, kabinowego; wymiana oleju.

    Cena za robociznę: 400 PLN.

    Dla mnie cena optymalna, do roboty brak zastrzeżeń.

    Aha, Paweł robi również klimę. Niestety dowiedziałem się za późno i pojechałem do Piaseczna do klima car. Nie polecam zdarli ze mnie strasznie i nie zlokalizowali wycieku.

  7. #257
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Cytat Napisał mklimko Zobacz post
    Chciałbym powiedzieć parę słów o T&T Twardowskim w Warszawie. Oddałem ostatnio swój samochód do zdiagnozowania paru bolączek i jestem, póki co, usatysfakcjonowany poziomem obsługi i zainteresowania. Zakres początkowych prac oczywiście deczko się poszerzył ale z drugiej strony lubię jak ktoś zwróci uwagę nie tylko na to o co się go poprosi. Co prawda mój portfel chciał mnie po tym wszystkim zlinczować ale w końcu zachciało mi się ASO Jak na razie nie żałuję i polecam. Pzdr.

    Jeden z najlepszych serwisów w Polsce jeśli nie liczy się cena.

    Twin Spark Compressore - Na pohybel hejterom - Szalone 0.5bara
    Mazda mx5 - bokiem, na glebie i z kierownicą po złej stronie.
    "Nothing is "good" for daily driving that's not OEM. So by that logic don't turbo your car. Don't make it faster. Don't do anything. Go buy a bus pass."

  8. #258
    Użytkownik Świeżak Avatar zapsu
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    w planach
    Postów
    206

    Domyślnie

    Gdzie polecacie jechać z autem przed zakupem? Najlepiej gdzieś od strony Praga/Gocław?

  9. #259
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał zapsu Zobacz post
    Gdzie polecacie jechać z autem przed zakupem? Najlepiej gdzieś od strony Praga/Gocław?
    ASO Twardowski

  10. #260
    Użytkownik Ogier Avatar sagat
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Piaseczno/Warszawa
    Auto
    AR Brera 3.2 v6 Q4 skyview
    Postów
    174

    Domyślnie

    Też polecam, sprawdzałem tam moja Brere przed zakupem.

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory