Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dwie zmieniarki CD/SD, USB, AUX + wzmacniacz

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bladyy
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2003r.
    Postów
    288

    Lightbulb Dwie zmieniarki CD/SD, USB, AUX + wzmacniacz

    Witam koleżanki i kolegów. Mam w samochodzie dwie zmieniarki, jedną oryginalną na płyty CD w bagażnika i drugą na zewnętrzną pamięć w schowku. Do tej pory używałem tylko tej w schowku, ale skompletowałem sobie również zmieniarkę do bagażnika i chciałbym żeby to jakoś ze sobą współgrało tzn chciałbym mieć podłączone obie i między nimi jakiś przełącznik dzięki któremu mógłbym wybierać czy chcę słuchać muzyki z płyty czy z dajmy na to z USB. Pytanie czy jest to możliwe? i Jeśli jest to jak to zrobić? Może ktoś z was już coś takiego opatentował ? I druga kwestia czy posiada ktoś może schemat kabli wychodzących od ICS, a konkretniej chodzi mi o przewód REM(żółta wtyczka) do wzmacniacza który to jest dokładnie?
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Była:
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2003r
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000r
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 2001r
    Alfa Romeo 156 SW 2.0 JTS 2003r

    "Stropił się szatan i poczuł jak straszną jest dobroć, ujrzał jak piękną jest postać cnoty..."

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    Poruszasz dwa zagadnienia, które u Ciebie chyba się nie połączą bo nie masz DSP
    Pierwsza sprawa to przełącznik. Tu masz taki "patent" na przełącznik. Ja zrobiłem selektor na wiele wyjść a Ty możesz zwykły przełącznik dwu pozycyjny wstawić.
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._4hp20-18.html
    Ty nie mając DSP musisz taki przełącznik zrobić na kablu zmieniarki. Czeka Cię trochę zabawy w małego elektronika. Koszty są śmieszne (mogę Ci dać namiar na części) ale trzeba trochę umiejętności
    Jeżeli chodzi o wyjście na wzmacniacz to masz kilka tematów w dziale tuning ale obawiam się że podłączenie zwykłego wzmaka do ujowy efekt. Ja nie wiem ale ponoć nie ma sensu w tym kierunku iść bo ICS jest mizernym źródłem dźwięku. W sensie jakość. Na moim schemacie też masz zaznaczone wyjścia bo DSP właśnie z nich korzysta.

Podobne wątki

  1. Sprawdzanie zmieniarki
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 19:04
  2. seria mp3 plus wzmacniacz/2din wzmacniacz plus adapter
    Utworzone przez adriano1987 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 19:40
  3. kable do zmieniarki
    Utworzone przez witoldsyta w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory