Zobacz wyniki ankiety: Ile chcesz wydać za nocleg + wyżywienie na zlocie 2012?

Głosujących
306. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • do 120 zł

    24 7.84%
  • do 170 zł

    45 14.71%
  • do 280 zł

    113 36.93%
  • do 400 zł

    56 18.30%
  • do 700 zł

    16 5.23%
  • chcę przyjechać, ale nie obiecuję

    46 15.03%
  • na pewno nie przyjadę

    6 1.96%
Strona 1 z 29 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 289

Temat: Ile jesteś skłonny wydać na zlot 2012?

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Ile jesteś skłonny wydać na zlot 2012?

    Zostałem poproszony przez organizatorów przyszłorocznego zlotu o przeprowadzenie badania rynku

    Sonda nie ma na celu sprawdzić ile można z Was wydusić, bo organizacja zlotu jest całkowicie non-profit, a nawet jest dofinansowana z pieniędzy klubowych i z pieniędzy sponsorów.

    Głosując w sondzie musisz mieć świadomość, że za wyższą cenę dostaniesz więcej.

    Ceny dotyczą jedynie noclegu i wyżywienia. Za wyższą cenę dostaniesz np. ładniejszy pokój, łazienkę. Za niższą dostaniesz np. nocleg w akademiku i skromne wyżywienie - głodomory będą musieli zabrać ze sobą "zupki chińskie"

    Bardzo teoretycznie usługi i ich jakość mogą wyglądać tak:
    • Do 120 zł - spanie (2-3 noce) w akademiku lub czymś innym tanim, niezbyt obfite wyżywienie lub jego brak
    • Do 170 zł - spanie (2-3 noce) w wyremontowanym pawilonie turystycznym z bardzo skromnym wyżywieniem lub spanie w akademiku + pełne wyżywienie
    • Do 280 zł - spanie (2-3 noce) w dobrych warunkach + pełne wyżywienie lub spanie w hotelu + skromniejsze jedzenie
    • Do 400 zł - spanie (6 nocy) w przyzwoitych warunkach, ale wyżywienie słabe
    • Do 700 zł - spanie (6 nocy) w przyzwoitych warunkach, ale za to pełne wyżywienie
    Skala wyżywienia:
    • Wyżywienie słabe, mało obfite itp - śniadanie + obiadokolacja lub sam obiad
    • Pełne wyżywienie - śniadanie, obiadokolacja, wieczorna biesiada przy bigosie, kiełbasach, boczku i tak dalej


    Opcje sondy powstały na podstawie kilku pierwszych propozycji noclegu. Oczywiście organizatorzy postarają się znaleźć najlepszą ofertę i utargować jak najlepszą cenę. Tylko najpierw muszą wiedzieć jaka cena i warunki Was interesują.

    Zlot odbędzie się w środkowo-południowej Polsce, więc głosując miej na uwadze także swoje wydatki na paliwo
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 20-12-2011 o 14:20

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Nie wiem czy tu można komentować czy nie?

    Ogólnie mam mętlik z jednego powodu.. nie wiem gdzie ten zlot ma być? Już wiadomo i przeoczyłem?

    A prościej:

    Jeśli Zlot będzie w Koszalinie to wydam ok. tysiaka na samo paliwo więc jak do tego dodam dobrą opcję tj. 400 zł od osoby i pojadę z partnerką to 2000 zł na 3 dni zlotu nie wygląda miło... więc wybrał bym opcję najuboższą bądź nocleg w swoim zakresie.
    Jeśli miałby być za to np. w Lublinie (tak pod przykład tylko ) to wtedy praktycznie mam na miejscu więc mogę zaszaleć z opcją Zlotową..


  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Tuti - zgadzam się z Qki'm - też nie zwróciłem chyba uwagi, gdzie miałoby to być, a od tego trochę zależy

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Też zrozumiem jeśli ciężko jest określić teraz jeszcze miasto dokładne, ale chociaż ćwiartkę Polski na którą się nastawiacie było by dużo prościej..

    Jeśli jednak jest do wyboru ciągle od Gór Bałtyckich po Tatry Morskie to lekko peszek i loteria z wyborem .


  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    W sumie to też ważne, ale chodziło o to czy komuś będzie odpowiadać jedzenie kanapek, albo spanie w akademiku Zawsze ktoś będzie miał 700 km

    Na razie rozważane są tereny środkowo-południowej Polski.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Zależy to wszystko również od czasu trwania zlotu. Jeśli będzie tak jak ostatnio 2-3dni to wolę dopłacić i mieszkać w przyzwoitych warunkach. Gdyby był dłuższy to pewnie byłbym za cięciem kosztów
    Aczkolwiek kwestia istotna to czy każdy z chętnych będzie miał wolne na np. 6 dni.

    Zależnie od tego gdzie będzie zlot ja proponuję coś takiego jak udało nam się zorganizować w zeszłym roku - Zlot był w Suścu a przyjechaliśmy w sumie ze Szczecina więc po zlocie pojechaliśmy trochę dalej w Bieszczady organizując w ten sposób dłuższy wyjazd wakacyjny (bo jak już jest się w okolicy i przejechało taki kawał drogi). Udało się również współlokatorów w to wciągnąć .

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Sądzę że każdy w takie coś pójdzie - ja np. planuję jeśli zlot będzie w odległej okolicy i jednocześnie wartej zwiedzenia .
    A co do długości zlotu, no cóż, wszystko kwestia kasy moim zdaniem.. im dłużej tym drożej, ale można zawsze kombinować z noclegami na własną rękę ale wtedy integracja zanika .

    Jeśli serio i w miarę na pewno zlot będzie w środkowo-południowej Polsce to mając to na punkt odniesienia można już robić jakieś tam wyliczenia co do kosztów i jednocześnie kwoty, jaką jesteśmy w stanie wydać na sam Zlot.


  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Wtrącę swoje 3 grosze , bo mamy w planach zjawienie się na Zlocie w przyszłym roku.

    Z mojego puktu widzenia lepiej dobrze spać z węzłem sanitarnym na przyzwoitym poziomie niż mieć pełne wyżywienie w koszcie prawie drugie tyle co same noclegi. Najlepiej, aby śniadanie było w cenie noclegu, a obiadokolacja dodatkowo płatna. W miedzyczasie każdy je na własny koszt - suchy prowiant (sklep w okolicy, zapasy z domu), albo w jakimś okolicznym barze (bardzo przydatne) - co kto lubi.

    Biesiada powinna być osobno płatnym punktem programu.

    Nie każdy jedzie sam, dlatego opcja 250zł/os w tym np. 50zł na biesiadę jest wg mnie optymalna. W naszym przypadku 3-dniowy wyjazd to już na wstępie 500zł + koszt dojazdu co najmniej (hehe) drugie tyle
    Więcej raczej nie planujemy wydać z założenia.

    ja i ona - "iniemamocne"

  9. #9
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysl na "wybadanie popytu" przed organizacja. Po czesci podzielam zdanie eMki. Dobra opcja to taka zeby bylo wyzywienie niepelne. Osobiscie wole miec oplacone "integracyjne posilki" wieczorem (ewentualnie sniadanie) a reszta we wlasnym zakresie. Po pierwsze nie burzy mi to jakiegos planu na dzien a dwa ze daje mozliwosc zjedzenia taniej z pelnym wyborem. To tak osobiscie. Glos poszedl.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TOMI1983
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zwierzyniec
    Auto
    156 2,0 TS 114KW `98 Azurro Fantasia Met.
    Postów
    69

    Domyślnie

    dokladnie też bym wolał lepiej spać a jedzienie to śniadanie razem a reszte jak kto woli i biesiada odplatna oddzielnie gdzies trzeba dac ludziom kompromic miedzy cena a jakoscia

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 266
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:26
  2. [Relacja] Zlot 2012- wyniki
    Utworzone przez Jagiel w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 13:06
  3. Charytatywny zlot 2 24.06.2012
    Utworzone przez BYKrak w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 23:28
  4. [Temat organizacyjny] Gdzie zlot w 2012
    Utworzone przez plakwicz.maciej w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 336
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory