Strona 85 z 87 PierwszyPierwszy ... 3575767778798081828384858687 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 868

Temat: Jaki wahacz dolny?

  1. #841
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał salatin Zobacz post
    Mikiciuk regenerowal w Ferrari wahacze (Regum) i chyba wyszlo ok.Nic nie zastapi oryginalu ale chyba lepsza regeneracja niz smiesznej jakosci zamienniki.Ciagle wspominacie o tym sworzniu a jeszcze nikt nie zostawil wahacza na drodze regenerowanego u Jasio.I zeby nie bylo,nigdy nie kupowalem od niego wahaczy.
    Na drodze nie, ale na posadzce garażu tak (na szczęście jeszcze w garażu, a nie na drodze).
    Co do wspomnianego Ferrari, jest tam sporo magii kina zauważ

    - - - Updated - - -

    Zamienniki elementów zawieszenia nie kosztują też nie wiadomo jakich pieniędzy.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #842
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Oooo widze ktoś przeniósł większość postów do innego tematu byleby ostatnie zdanie było jego.

    Przy dokręcaniu używa sie klucza dynamometrycznego, innaczej każdy wahacz zostawisz na posadzce w garażu nawet nowy orginał czy zamiennik.

    A jeszcze jedno odnośnie regeneracji, do niektórych aut nie ma już części orginalnych a zamienników brak. Jaką masz wtedy alternatywe?

  3. #843
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Oooo widze ktoś przeniósł większość postów do innego tematu byleby ostatnie zdanie było jego.

    Przy dokręcaniu używa sie klucza dynamometrycznego, innaczej każdy wahacz zostawisz na posadzce w garażu nawet nowy orginał czy zamiennik.

    A jeszcze jedno odnośnie regeneracji, do niektórych aut nie ma już części orginalnych a zamienników brak. Jaką masz wtedy alternatywe?
    Też tak pomyślałem, szkoda że tyle zawiści w tej sprawie

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #844
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    niektórzy musza miec straszne życie , byc we wszyskich tematach nie omylnym

  5. #845
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Oooo widze ktoś przeniósł większość postów do innego tematu byleby ostatnie zdanie było jego.

    Przy dokręcaniu używa sie klucza dynamometrycznego, innaczej każdy wahacz zostawisz na posadzce w garażu nawet nowy orginał czy zamiennik.

    A jeszcze jedno odnośnie regeneracji, do niektórych aut nie ma już części orginalnych a zamienników brak. Jaką masz wtedy alternatywe?
    W przypadku 159 jest sporo zamienników, i to całkiem niezłej jakości.
    A z tym kluczem dynamometrycznym to już nie przesadzaj. Zawsze warto go używać, jednak doświadczenie pozwala zdobyć wyczucie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    niektórzy musza miec straszne życie , byc we wszyskich tematach nie omylnym
    Ty dalej swoje żale masz? Skrzywdziłem Ciebie swoją opinią? Zapytam raz jeszcze - kiedy to byłem nieomylny, nie przyznałem się do swojego błędu?

    Posty dotyczące rozmowy na temat wahaczy regenerowanych przeniosłem do nowego tematu dotyczącego wahaczy regenerowanych. Żaden post przy tym nie ucierpiał. W tej sprawie proszę dyskutować w nowym wątku.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  6. #846
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Jprdl gownoburzy ciąg dalszy za sprawa pana od regrneracji. Ty widzę nie możesz się pogodzić i musisz ciągle płakać. Masz temat, ze swoimi merytorycznymi postami. W ogóle powinien powstać temat poświęcony Twojej osobie pt.kowalstwo artystyczne. Daj sobie już spokój. Rzezbij swoje i tyle. Jak są klienci niech będą ich sprawa ale przestań już skomlec jaki to Ty nie jesteś skrzywdzony na tym forum bo już się rzygać chce

  7. #847
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Gównoburze to robisz ty wypowiadając się o rzeczach o których nie masz pojęcia i wypisując brednie o zaklepywaniu sworznia młotkiem oraz nazywając regeneracje wahaczy kowalstwem artystycznym.

    I żebyś pojął wreszcie jedną rzecz. Masz prawo do swojej opinii, chcesz to jeździj sobie na zamiennikach, TRW czy na chińszyźnie ale popracuj troche nad formą.

    Najwidoczniej nie możesz się pogodzić z tym że sporo osób z tego forum jeździ na regenerowanych wahaczach a coniektórzy ujeżdżają już drugi kpl.
    Twój wybór twoje prawo ale nie pisz bzdur

  8. #848
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Gównoburze to robisz ty wypowiadając się o rzeczach o których nie masz pojęcia i wypisując brednie o zaklepywaniu sworznia młotkiem oraz nazywając regeneracje wahaczy kowalstwem artystycznym.

    I żebyś pojął wreszcie jedną rzecz. Masz prawo do swojej opinii, chcesz to jeździj sobie na zamiennikach, TRW czy na chińszyźnie ale popracuj troche nad formą.

    Najwidoczniej nie możesz się pogodzić z tym że sporo osób z tego forum jeździ na regenerowanych wahaczach a coniektórzy ujeżdżają już drugi kpl.
    Twój wybór twoje prawo ale nie pisz bzdur
    Tobie już się miesza kto co pisze bo ja nie pisałem nic o zaklepywaniu sworzni. Puknij się to może się ockniesz

    - - - Updated - - -

    Sorry to zwykle kowalstwo masz rację. Artysta nie byłeś i nie bedziesz

  9. #849
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    159
    Postów
    2

    Angry

    Panowie ratunku bo nie ma już siły do tej kur.....
    Na początku 2019 kupiłem od kolego jasio79 regenerowane wahacze dolne przód, po pół roku zauważyłem że gumki na sworzniach są już pęknięte. Jasio79 podesłał mi nowe gumy i po ich wymianie wytrzymały do początku tego roku. Rozczarowany wytrzymałością tego rozwiązania postanowiłem kupić zamienniki TRW, minęło pół roku i powtórka z rozrywki (pęknięte gumki). Pewnie za chwilę padną. Co kupić żeby mieć święty spokój? Zamienniki innej firmy? Zapytać w ASO?

  10. #850
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Tylko oryginały do Alfy , zamienniki to wywalanie kasy w błoto, trzeba szukać bo czasami można znaleźć w dobrej cenie tu np górne "WAHACZ GÓRNY ALFA ROMEO 159 za 450 zł z Wielogłowy - Allegro.pl - (9052938237)" https://allegro.pl/oferta/wahacz-gor...159-9052938237

Podobne wątki

  1. [156] Wahacz dolny
    Utworzone przez Bladositto w dziale 156
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 11:58
  2. Dolny wahacz !
    Utworzone przez Zymek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2014, 08:48
  3. Wahacz dolny
    Utworzone przez Robert_P w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-05-2010, 13:41
  4. [166] wahacz dolny tył
    Utworzone przez Italiano w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-09-2008, 09:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory