Strona 9 z 74 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 736

Temat: Demontaż, naprawa podrapanej konsoli, zdjęcia oklein

  1. #81
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    Wiem jak to boli jak ktos Ci mowi ze nie widac ale Ty wiesz, ze jest bo jestes detalista.tzn.jak cala ramke zdjac??Ja wiem.

  2. #82
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Właśnie się zastanawiam czy moze jak wyjme same radio to się do tego dostane i moze uda mi się odgiąć to w dobra stronę Ze też musiałem to zauważyć teraz o niczym innym nie myślę jak o tym małym skrawku aluminium

  3. #83
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Polecam odcinek Wheeler Dealers z Deloreanem. Tam pokazane można było jak można naprawić szczotkowaną stal nierdzewną (m.in. tego typu wgniecenia). Niestety wymaga to umiejętności i odpowiednich narzędzi. W wypadku tego niewielkiego wgniecenia myślę, że da się je nieco zmniejszyć jakimiś prostymi metodami – po rozebraniu elementu delikatnie go poprawić. Sam mam podobne wgniecenie między radiem a panelem klimy i przymierzam się w wakacje coś z tym zrobić.

    http://www.youtube.com/watch?feature...APcCXs#t=2022s
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 05-06-2013 o 21:12

  4. #84
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Polecam odcinek Wheeler Dealers z Deloreanem. Tam pokazane można było jak można naprawić szczotkowaną stal nierdzewną (m.in. tego typu wgniecenia). Niestety wymaga to umiejętności i odpowiednich narzędzi. W wypadku tego niewielkiego wgniecenia myślę, że da się je nieco zmniejszyć jakimiś prostymi metodami – po rozebraniu elementu delikatnie go poprawić. Sam mam podobne wgniecenie między radiem a panelem klimy i przymierzam się w wakacje coś z tym zrobić.
    Daj namiar na faceta hehe
    A swoją drogą mógłbyś załączyć jakąś fotkę Twojego wgniecenia? Oczywiście jeśli to nie problem.
    Poza tym zastanawiam się jak by się za to zabrać ;D
    PS Moja narzeczona ma mnie dość
    Ostatnio edytowane przez wit_maj ; 05-06-2013 o 21:15

  5. #85
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    nie przejmuj sie moja tez ma mnie dosc

  6. #86
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,773

    Domyślnie

    Żona jak była jeszcze narzeczoną to była bardziej tolerancyjna dla mojej AR. A teraz... nie żeńcie się...
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  7. #87
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    159 1.9 JTDm & 2.0 Cougar ;-)
    Postów
    56

    Red face Folia karbonowa

    Też miałem podobny problem - niestety do tego trafiła mi się deska prążkowana. Oryginał nowy za drogi, dlatego pokosiłem się na folie karbowaną. Byłem sceptyczny jeżeli chodzi o trwałość, ale póki co z grubsza jest OK. Zdjęcie wrzucam poniżej, jest ono trochę kiepskie jakości komórką, ale samo wykończenie robi "szał".

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0157.jpg
Wyświetleń:	2412
Rozmiar:	80.9 KB
ID:	98036

    Przy okazji, na zdjęciu widać też dywaniki, zamawiane jakoś rok temu na tym forum właśnie (była masowa akcja z zapisywaniem się). Ptranie brzmi: czy każdy ma z nimi problemy czy tylko ja? Dywanik od strony kierowcy musiałem przycinać i obszywać nową nicią, bo się okazał niewymiarowy - a oprócz tego regularnie i ten od strony kierowcy jak i ten od strony pasażera, wychodzą ze stoperów i się przesuwają wchodząc niejednokrotnie pod pedał sprzęgła...

  8. #88
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszzz Zobacz post
    Też miałem podobny problem - niestety do tego trafiła mi się deska prążkowana. Oryginał nowy za drogi, dlatego pokosiłem się na folie karbowaną. Byłem sceptyczny jeżeli chodzi o trwałość, ale póki co z grubsza jest OK. Zdjęcie wrzucam poniżej, jest ono trochę kiepskie jakości komórką, ale samo wykończenie robi "szał".

    Naprawa podrapanej konsoli 159-imag0157.jpg

    Przy okazji, na zdjęciu widać też dywaniki, zamawiane jakoś rok temu na tym forum właśnie (była masowa akcja z zapisywaniem się). Ptranie brzmi: czy każdy ma z nimi problemy czy tylko ja? Dywanik od strony kierowcy musiałem przycinać i obszywać nową nicią, bo się okazał niewymiarowy - a oprócz tego regularnie i ten od strony kierowcy jak i ten od strony pasażera, wychodzą ze stoperów i się przesuwają wchodząc niejednokrotnie pod pedał sprzęgła...
    Ja też się ewentualnie zastanawiam nad właśnie takim rozwiązaniem. Aluminium szczotkowane to właśnie ma takie prążki, a nowy taki panel na środek to 1700zł do Brery
    Masz może jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wyglądało przed folią, albo czy ewentualnie mógłbyś mi podesłać jakieś fotki obklejenia w lepszej rozdzielczości?
    Może być na PW
    aha... jaki koszt za takie obklejenie?

    Pozdrawiam

  9. #89
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    Wit_maj środkowy panel szczotkowane aluminium to koszt 590zł w serwisie(ostatnio kupowałem pod navi, pod cd powinno być tańsze )nie wiem skąd wziołeś cenę 1700zł - kosmos, jak się potargujesz zrobią ci promo bo raz na miesiąc mogą zrobić promocje, także za 500zł powinieneś wyrwać oryginał

  10. #90
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Wit_maj środkowy panel szczotkowane aluminium to koszt 590zł w serwisie(ostatnio kupowałem pod navi, pod cd powinno być tańsze )nie wiem skąd wziołeś cenę 1700zł - kosmos, jak się potargujesz zrobią ci promo bo raz na miesiąc mogą zrobić promocje, także za 500zł powinieneś wyrwać oryginał
    Też mam navi (connect plus) w aucie
    No nic, zapytam się w innym serwisie jaki byłby koszt tego panelu. Bo ta cena 1700zł to w eperze się normalnie wyświetliła

    A przed chwilką dzwoniłem do ASO w Katowicach to koszt 1490zł aluminium szczotkowane do Brery
    Ostatnio edytowane przez wit_maj ; 06-06-2013 o 15:02

Podobne wątki

  1. [156] demontaż konsoli centralnej/ a jej wymiana
    Utworzone przez b.pawelek w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-01-2016, 09:34
  2. Naprawa wypadających przycisków z konsoli
    Utworzone przez Sakulec w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 09:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory